User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Ülkemİzdekİ sahte ÜrÜnlermİ var?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu kadar şey yapıcağınıza alın ucuz ikinci kalite ibr compenant takım yada coax her ne istiyorsanız takın geçin. roadstar mı ne vardı pionner grubu getirtiyordu bayada beğenen insanlar vardı .. fiyatlarıda çok makuldu.. o tip bir şeyler alabilirsiniz neticede şirket aracı.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar şey yapıcağınıza alın ucuz ikinci kalite ibr compenant takım yada coax her ne istiyorsanız takın geçin. roadstar mı ne vardı pionner grubu getirtiyordu bayada beğenen insanlar vardı .. fiyatlarıda çok makuldu.. o tip bir şeyler alabilirsiniz neticede şirket aracı.
    peki ama 4x20w ana üniteden çalarmıki o roadster komponentler? ses daha iyi olacağına hem ikinci sınıf marka hem yüksek rms isteyen ama düşük rms alan sistemden hüsran olmazmıki.

siz her türlü daha iyi olur anfi ile olabilecek güzellik olmasada standarttan daha iyi olur derseniz alacağım.

peki elimdeki alpine sxe-1325sler onları hiç takmayayımmıki? değmezlermi? tecrübenize dayanarak yerimde olsanız napardınız diye sormak isterim.

dediğim gibi hali hazırda alpine sxe-1325sler var ama değmez iyi değiller derseniz hiç bulaşmim.

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla ilgili başka birşey sorayım ben de
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9550526/detay/
    http://www.atakantuning.com/Pioneer-...p,PR-1018.html

aynı dükkanda kenwood ve sony 'nin de yakın fiyatta teyipleri bulunmakta ve piyasadan oldukça ucuza satıyor bunların sahte veya spot mal olup olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz
    iyi fiyat yapıştır gitsin mi yoksa hiç bulaşma mı dersiniz
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ama 4x20w ana üniteden çalarmıki o roadster komponentler? ses daha iyi olacağına hem ikinci sınıf marka hem yüksek rms isteyen ama düşük rms alan sistemden hüsran olmazmıki.

siz her türlü daha iyi olur anfi ile olabilecek güzellik olmasada standarttan daha iyi olur derseniz alacağım.

peki elimdeki alpine sxe-1325sler onları hiç takmayayımmıki? değmezlermi? tecrübenize dayanarak yerimde olsanız napardınız diye sormak isterim.

dediğim gibi hali hazırda alpine sxe-1325sler var ama değmez iyi değiller derseniz hiç bulaşmim.
    compenant her şekil anfi ister. 4x20 dende coax da bile bir verim olmaz ben olsam şirket aracına alpine falan sürmezdim. ne gerek varki.. illa bir şeyler yapmak istiyorsanız ana ünite dışında bir şeyde kullanmıycaksanız.. 20-30 tl lik coaxlar var kağıt üstünde 300 watt yazan ama esasn 30 watt olan o tip bir şey alırdım takardım..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı enesbeyter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgili başka birşey sorayım ben de
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9550526/detay/
    http://www.atakantuning.com/Pioneer-...p,PR-1018.html

aynı dükkanda kenwood ve sony 'nin de yakın fiyatta teyipleri bulunmakta ve piyasadan oldukça ucuza satıyor bunların sahte veya spot mal olup olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz
    iyi fiyat yapıştır gitsin mi yoksa hiç bulaşma mı dersiniz
    emin olmamakla beraber spot olabilir.. ilerde bir kaç ay içinde bir firma android double larla piyasaya giricek kaliteli doublelar vaktiniz varsa onları bekleyin derim.

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emin olmamakla beraber spot olabilir.. ilerde bir kaç ay içinde bir firma android double larla piyasaya giricek kaliteli doublelar vaktiniz varsa onları bekleyin derim.
    öneri için teşekkürler acelem yok almak için android, kaliteli ve fiyatta biraz uygun olursa düşünürüm tabi
    daha araba alıcam zaten, doğmamış çocuğa don biçme gibi olacak ama ben aceleye getirmemek için erkenden başlamıştım araştırmalara
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    compenant her şekil anfi ister. 4x20 dende coax da bile bir verim olmaz ben olsam şirket aracına alpine falan sürmezdim. ne gerek varki.. illa bir şeyler yapmak istiyorsanız ana ünite dışında bir şeyde kullanmıycaksanız.. 20-30 tl lik coaxlar var kağıt üstünde 300 watt yazan ama esasn 30 watt olan o tip bir şey alırdım takardım..

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, bende aynen sizin verdiğiniz yanıtı aldım gerek tesisatçıdan gerek birçok web sitesinde yazılanlardan.

fakat garipsediğim aşağıdaki linkteki sistem, yayınlayan arkadaş aynen benim aracım gibi clio4 te kullanmış ve amfi yada sub yokmuş öyle iddia ediyor.

hemen dsk 165 araştırdım ve onunla beraber infinity 6500cx leri kimi insan direk ana üniteden besleyerek daha iyi bir ses aldıkları çok memnun olduklarını yazmışlar bu nasıl mümkün diye şaştım kaldım.

sizce aşağıdaki linkteki ses iyi yada kötü bir yorum yapabilirmisiniz, ben çömez biriyim bu konuya ve dinlediğimde bana kötü gelmedi ama diyorum ya bu işte herhangi bir bilgiye sahip biri değilim.

bunun gibi bende dsk 165 alsam yada infinity 6500cx ve anfisiz direk ana üniteme bağlasam hüsran olurmu? ne gibi kötülükler olur diye sormak istedim:

Speakers Hertz DSK 165.3 Clio IV - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, bende aynen sizin verdiğiniz yanıtı aldım gerek tesisatçıdan gerek birçok web sitesinde yazılanlardan.

fakat garipsediğim aşağıdaki linkteki sistem, yayınlayan arkadaş aynen benim aracım gibi clio4 te kullanmış ve amfi yada sub yokmuş öyle iddia ediyor.

hemen dsk 165 araştırdım ve onunla beraber infinity 6500cx leri kimi insan direk ana üniteden besleyerek daha iyi bir ses aldıkları çok memnun olduklarını yazmışlar bu nasıl mümkün diye şaştım kaldım.

sizce aşağıdaki linkteki ses iyi yada kötü bir yorum yapabilirmisiniz, ben çömez biriyim bu konuya ve dinlediğimde bana kötü gelmedi ama diyorum ya bu işte herhangi bir bilgiye sahip biri değilim.

bunun gibi bende dsk 165 alsam yada infinity 6500cx ve anfisiz direk ana üniteme bağlasam hüsran olurmu? ne gibi kötülükler olur diye sormak istedim:

Speakers Hertz DSK 165.3 Clio IV - YouTube

compenant illa anfi ister diye bir şey yok tabiki bağlanır ama ne verim alınır orası meçhul yani aldığınız compenantın %10 bilemedin %20 verim aldıkdan sonra paranıza yazık bence.. yüksek volume lerde teybin çıkışı yetmiyceği için cızırdama boğulma illaki olucak.. ses kaliteside iyi olmıycak bu bir gerçek.. ama derseniz ben 10 rms lik 15 rmslik bir compenant alıcam ona anfi gerekmez bir şey demem sürün teybe gitsin derim.. ama bahsettiğiniz 60-70rms ve üstü compenantlarda anfisiz olmaz.. bir güç dengesi var nihayetinde.

klipde gümbür gümbür bas sesi geliyor onu neye sürmüş arabanın antenine mi bağlamış ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler