User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Massive MS-AN7789 Tavsiye

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tek kelıme ıle uzak dur, olurda alırsan arıza yaparsa cöpe at servısle ugraşıp kanser olma
    Alıntı M3yener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirilen benzin litre fiyatı değil götümüzdeki don

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat_ileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek kelıme ıle uzak dur, olurda alırsan arıza yaparsa cöpe at servısle ugraşıp kanser olma
    Hadi ya o kadar kötü mü yani :/ Adam akıllı bi double bulamadım yahu.
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alla alla ben geçen ay massive ürünleri taktırdım.. mesela kapılarda şu var...

tdi-6
    http://www.massiveaudio.com.tr/urunl...&katad=MASSIVE

ama amerikan massive sitesine girdim böyle bir ürün yok .. sahte mi şimdi bu taktırdığım ???
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alla alla ben geçen ay massive ürünleri taktırdım.. mesela kapılarda şu var...

tdi-6
    Massive

ama amerikan massive sitesine girdim böyle bir ürün yok .. sahte mi şimdi bu taktırdığım ???
    eski seride olabilir ama internette bir araştırmak lazım,yabancı forumlarda falan var illaki kullanan birileri olmuştur ürün orijinal ise ,çünkü ben kısaca bir baktım bahsettiğiniz linkte 2014 kataloğunda var ürün ama başka yabancı kaynaklarda da göremedim kısa bir göz atma anında. bende tweeter alıcam ankarada çok popüler ve ucuzcu bir montajcı vardır pioneer *** diye geçer, orada massive,vibe ve powerbass ürünleri var, vibe ve powerbass ı zamanınd açok arayan birisi olarak orada kutu kutu görünce çok şaşırdım. massive tweeter a 100 tl dediler mesela direk amfiye bağlamak içinde direnç koymuşlar kutuya, ama yani ben vibe aldığımda içinden bağlantı şemesından tutunda stickır a vidalarına kadar her şey çıkmıştı içinde bu boş kutu, ürünün arkasında da p.r.c yazan bir yapıştırma,çinde üretilen her mal kötü değil ancak böylesine bir markada ürünlerinde yapıştırma yerine lazer le falan yazıdırırdı diye düşünüyorum orijinal massive olsa. ürünü böyle görünce powerbass ve vibe lara bakmaya çekindim ama fiyatlarını sormadan edemedim, fiyatlar da piyasa fiyatı.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mimit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski seride olabilir ama internette bir araştırmak lazım,yabancı forumlarda falan var illaki kullanan birileri olmuştur ürün orijinal ise ,çünkü ben kısaca bir baktım bahsettiğiniz linkte 2014 kataloğunda var ürün ama başka yabancı kaynaklarda da göremedim kısa bir göz atma anında. bende tweeter alıcam ankarada çok popüler ve ucuzcu bir montajcı vardır pioneer *** diye geçer, orada massive,vibe ve powerbass ürünleri var, vibe ve powerbass ı zamanınd açok arayan birisi olarak orada kutu kutu görünce çok şaşırdım. massive tweeter a 100 tl dediler mesela direk amfiye bağlamak içinde direnç koymuşlar kutuya, ama yani ben vibe aldığımda içinden bağlantı şemesından tutunda stickır a vidalarına kadar her şey çıkmıştı içinde bu boş kutu, ürünün arkasında da p.r.c yazan bir yapıştırma,çinde üretilen her mal kötü değil ancak böylesine bir markada ürünlerinde yapıştırma yerine lazer le falan yazıdırırdı diye düşünüyorum orijinal massive olsa. ürünü böyle görünce powerbass ve vibe lara bakmaya çekindim ama fiyatlarını sormadan edemedim, fiyatlar da piyasa fiyatı.
    baya araştırdım şimdi hiçbiryerde çıkmıyor 2-3 tane turkce kaynak hariç... Sanırım sahte.. zaten 250-300 tl gibi bir fiyatı vardı yanılmıyorsam gerçek olsa o fiyata imkansız herlade daha pahalıdır... Ama sesi kötü değil önceden daha prof sistem vardı bende orjinal amerikan orion lar vardı , bunları takınca öyle kötü gelmedi yani sesi...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya araştırdım şimdi hiçbiryerde çıkmıyor 2-3 tane turkce kaynak hariç... Sanırım sahte.. zaten 250-300 tl gibi bir fiyatı vardı yanılmıyorsam gerçek olsa o fiyata imkansız herlade daha pahalıdır... Ama sesi kötü değil önceden daha prof sistem vardı bende orjinal amerikan orion lar vardı , bunları takınca öyle kötü gelmedi yani sesi...
    300 tl bandında alpine,vibe infinity hertz gibi en azından Türkiye de dağıtıcısı olan markalarda var,bazı markların da kıymetini bilemiyoruz sanırım, sizin beklentilerinizi karşıladığı sürece sorun yoktur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)