User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Clarion cz703e

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Clarion cz703e

Aramizda ses sistemi ile ilgilenen abilerim, kardeslerim illaki vardir.
    Clarion cz703e teyp nasildir? Elimdeki pioneer deh6850yi cikarip yerine bunu dusunuyorum.hem usb olmasi hemde 5v amfi cikisi ayrica ilerde aktif sistem icinde uygun olmasi uzun sure kullanilacak bir teyp statusunde. Fakat Turkiyede bulunmasi cok zor bu yuzdende gercekten yuksek rakamlari. Temini icinde bilgisi olan var ise sevinirim.
    TR - B13

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi ara bakındım, aktif sistem kurmak için çok kaliteli bir cihaz. Bayağı araştırdım. Herkes çok övüyor. Bütçemi denkleştirirsem ben alıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lethaldoze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi ara bakındım, aktif sistem kurmak için çok kaliteli bir cihaz. Bayağı araştırdım. Herkes çok övüyor. Bütçemi denkleştirirsem ben alıcam.
    Abi dunden beri kafayi siyiricam en son 1200 taksitle ayda 1 1 alicam. 2.elini bekliyorum uyguna 0 kondisyonda bulabilirsem hemen atlayacagim yoksa.
    TR - B13

4rsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cz703 ile pioneer kıyaslanamaz. Clarion Cz703 içinde 3 yol aktif sistem kurmanızı sağlayacak işlemci barındırmaktadır. İlk bakıldığında dandik bir hava verir ama ürün kalitelidir. Herkesin favorisi olan ama ses sistemini müzik zevki için yapanların sevmediği usb bulunmaktadır ( Bt ) de var tabiki. İkinci eli 650-800 tl arası gidiyor. Önceliğiniz usb değil ses kalitesi ise Alpine işlemcili ünitelerde öneririm. Clarion ve Alpine cılar olmak üzere genelde 2 grup vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramizda ses sistemi ile ilgilenen abilerim, kardeslerim illaki vardir.
    Clarion cz703e teyp nasildir? Elimdeki pioneer deh6850yi cikarip yerine bunu dusunuyorum.hem usb olmasi hemde 5v amfi cikisi ayrica ilerde aktif sistem icinde uygun olmasi uzun sure kullanilacak bir teyp statusunde. Fakat Turkiyede bulunmasi cok zor bu yuzdende gercekten yuksek rakamlari. Temini icinde bilgisi olan var ise sevinirim.

kardeşim bende Clarion cz703, alpine cde 178bt ve sony mex n4000bt var.

emin ol clarionun tadını hatta yakınını bile bulamazsın, tertermiz ses diye buna denilebilir sadece ve inanılmaz kullanılşı kabiliyetli bir alet dışardan dsp kullanmana crossover kullanmanada gerek olmadan direk teypten aktif sürebilirsin.

3 yol aktif denilen birçok teypin frekans aralıkları saçma sapan bunda yani cz703de 3000hz bile ayar yapabilirsin,dsp sidyi 24bit dac di ve clarion kalitesi tınısıydı gerçekten benzeri yok be kardeşim.

hele hele Pioneer lütfen deme ya gözünüzü sevim bu güçlendirilmiş 106 gti ile aston martin kıyaslamak gibi bir şey inan bana öyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 4rsenik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cz703 ile pioneer kıyaslanamaz. Clarion Cz703 içinde 3 yol aktif sistem kurmanızı sağlayacak işlemci barındırmaktadır. İlk bakıldığında dandik bir hava verir ama ürün kalitelidir. Herkesin favorisi olan ama ses sistemini müzik zevki için yapanların sevmediği usb bulunmaktadır ( Bt ) de var tabiki. İkinci eli 650-800 tl arası gidiyor. Önceliğiniz usb değil ses kalitesi ise Alpine işlemcili ünitelerde öneririm. Clarion ve Alpine cılar olmak üzere genelde 2 grup vardır
    ben usb içinde sql içinde en iyisi clarion olacağı için bu teyibi seçtim. Alpine için biraz daha soft diyorlar. Benim yaştan dolayıda bilmiyorum ama 5v amfi çıkışı hem güç alabilmem, hemde sesteki netlik için galiba clarion biçilmiş kaftan.

Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bende Clarion cz703, alpine cde 178bt ve sony mex n4000bt var.

emin ol clarionun tadını hatta yakınını bile bulamazsın, tertermiz ses diye buna denilebilir sadece ve inanılmaz kullanılşı kabiliyetli bir alet dışardan dsp kullanmana crossover kullanmanada gerek olmadan direk teypten aktif sürebilirsin.

3 yol aktif denilen birçok teypin frekans aralıkları saçma sapan bunda yani cz703de 3000hz bile ayar yapabilirsin,dsp sidyi 24bit dac di ve clarion kalitesi tınısıydı gerçekten benzeri yok be kardeşim.

hele hele Pioneer lütfen deme ya gözünüzü sevim bu güçlendirilmiş 106 gti ile aston martin kıyaslamak gibi bir şey inan bana öyle
    abi haklısın, araştırmam sonucu kesin kes aradığım üniteyi buldum dedim. Ben bir süre aleti pasif kullanacağım. Artık pioneerin çırtlak sesinden gına geldi desem yeridir. Pioneer olarakda 88prs 90 prs düşünüyordum, ama clarion benim aradığım cihaz. Dışının muadilleri gibi albenili olmaması hırsızlara davetiye çıkarmadığı için çok hoşuma gitti.

ürünü aldıktan sonra ayarları içinde sizlerden yardım isteyeceğim, özellikle aktife döndüğümde. çünkü o konuda herhangi bir tecrübem ve bilgim hiç yok.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben usb içinde sql içinde en iyisi clarion olacağı için bu teyibi seçtim. Alpine için biraz daha soft diyorlar. Benim yaştan dolayıda bilmiyorum ama 5v amfi çıkışı hem güç alabilmem, hemde sesteki netlik için galiba clarion biçilmiş kaftan.

abi haklısın, araştırmam sonucu kesin kes aradığım üniteyi buldum dedim. Ben bir süre aleti pasif kullanacağım. Artık pioneerin çırtlak sesinden gına geldi desem yeridir. Pioneer olarakda 88prs 90 prs düşünüyordum, ama clarion benim aradığım cihaz. Dışının muadilleri gibi albenili olmaması hırsızlara davetiye çıkarmadığı için çok hoşuma gitti.

ürünü aldıktan sonra ayarları içinde sizlerden yardım isteyeceğim, özellikle aktife döndüğümde. çünkü o konuda herhangi bir tecrübem ve bilgim hiç yok.

ayıpsın kardeşim seve seve yardımcı olurum aldığında haber ver yeter, şöyle söylim sana bu ürünü al beğenme ben sana seve seve yurtdışından aldığım fiyat olan 150 euroyu sanki senden sıfır alacakmışım gibi öderim hani ürüne o derece güveniyor ve kefilim.

clarion cz702 alıp kıyaslanabilecek ürün bulmak çok zor, exelon serisi kenwood kullandım, en kralı olan alpine cde-178bt kullandım ve sahibiyim ikiside yanında ezildi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Allah'in izniyle Almanya'dan siparisi verdik. Md sounddan, sagolsun Oğuz abi vasitasiyla getiriyoruz. Allah razi olsun. Umarim artik dedigim gibi ayarlari icin konusuyor olucagiz. Cunku artik pioneerin cirtlak sesinden, cd okurken cikan sesin rca ya yansimasindan, cektigi parazitlerden sikildim. Etrafina tel mel sararak teybin sasesinden sase vermekle bu is olmuyor artik.
    Infinity kappa one da tamirden geldi, oda gul gibi Allah'a sukur. Bakalim.

Herkese cok cok tesekkur ederim, iyi forumlar.
    TR - B13

TT_BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Var mı bir gelişme ?

Bende sipariş verdim Yarbay'ın yorumundan sonra , umarım beklentimi karşılar..

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıstemın dunyası degıştı ama suan aracla ılgıl bazı restorasyonlardan dolayı ana ünıteden ayar yapılamadı, ama barız sekılde fark oldugunu söyleyebılırım.
    Alıntı M3yener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirilen benzin litre fiyatı değil götümüzdeki don

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TT_BOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı bir gelişme ?

Bende sipariş verdim Yarbay'ın yorumundan sonra , umarım beklentimi karşılar..

Dostum bahsi geçen ünite seni tatmin etmesin ben elinden seve seve sıfır fiyatına alırım hani o derece kefilim ve lafımında arkasındayım tabi bahsettiğim Almanyadan alıyorsan 129euroya bence resmen bedava burda 1100tl civarıydı en son baktığımda.

ürün abartılı derecede temiz çalıyor ve tavsiye edipte beğenmedim,fark yaratmadı diyen duymadım daha.

tayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu üniteden bende almak istiyorum md sounddan sipariş verdiğimizde gümrüğe takılma veya ekstra ödeme gibi durumlar oluyormu ?

4rsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayıpsın kardeşim seve seve yardımcı olurum aldığında haber ver yeter, şöyle söylim sana bu ürünü al beğenme ben sana seve seve yurtdışından aldığım fiyat olan 150 euroyu sanki senden sıfır alacakmışım gibi öderim hani ürüne o derece güveniyor ve kefilim.

clarion cz702 alıp kıyaslanabilecek ürün bulmak çok zor, exelon serisi kenwood kullandım, en kralı olan alpine cde-178bt kullandım ve sahibiyim ikiside yanında ezildi

178-bt den eski olmasına karşın çook çok üst seriler mevcut.
    Alpine dva 9965r + pxa h701 yada bir 9887r gibi.
    Ne varsa eskilerde var..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 4rsenik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    178-bt den eski olmasına karşın çook çok üst seriler mevcut.
    Alpine dva 9965r + pxa h701 yada bir 9887r gibi.
    Ne varsa eskilerde var..

inan okadar eski ürünlerle tecrübem olmadığı için yorum yapamayacağım yapsam yalan yorum olacak ama şunu net söyleyebilirim F/P olarak 129 euroya alınabilecek tek kalemde ana ünite,5v çıkış, eq ,dsp vede gerçekten 3 yol aktif olabilen 6300hz lerde bile kesim yapabilen CZ703 in rakibi bile yok diyebilirim F/P olarak düşünüldüğünde.

bahsettiğiniz ürünlerin toplamı sıfırken Amerikada bile 1500-2000usdleri buluyor oysa CZ703 zavallı 129euro

birde herşey ayar,voltaj vs değil clarionun ses rengi,tonu gerçekten tek kelime ile muhteşem.

Purmol35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ürün ü şuan da kullanan varmı ileride aktif e dönmek için 178 bt alacaktım ama sürekli cz703e lafını görüyorum her yerde kafam a takıldı . Nasıl dır kullanımı rahatmı ve gerçek anlamda 3 yol teybi midir ? Bir de nerelerden alabiliriz .

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya ufak bi hort olcak ama yeni başlık açmayım dedim

Clarion vz409e modeli indash buldum 2.el olaral 300tl diyo almayı düşünüyorum usb aux 3rca çıkış gibi özellikleri var sıfır çin malı veya 2.el çin maşı almaktansa mantıklı geldi ama nasıl bir teyp merak ettim dandikse hiç girmeyim

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok mu yardımcı olacak yarın almayı düşünüyorum ? clarion iyi bir marka ama bu modeli hakkında hiç bilgi yok 1 adet video ve kendi sayfasında açıklama dışında
    Yurt dışı modeli ise radyo sorun olur diyolar bu modelde geçerli mi ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)