User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: VW RCD510 hk.

lowfamilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

VW RCD510 hk.

RCD510 takmayı düşünüyorum aracıma şuan makyajlı teyp var üzerinde cd çıkarmıyor arıza yaptı 2. el rcd510 almayı düşünüyorum fiyatlarıda gayet uygun. 6 cd çalarlı sd kartlı falan demişler tam bi bilgim yok bunlar doğrumu kullananlar yorum yapabilirmi. Navigasyon ve bluetooth bağlantısı var mı?
    ürünün linki aşağıda

RCD510
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar
    Alıntı ibooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malı arapfaikten alıyoruz mersine kadar göki kullanıyo

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navigasyon yok bluetooth ise opsiyonel ve sonradan yapılıyo ancak 700-800 civarı tutuyo
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navigasyon da bt da yok malesef.

Bt için parça alman gerekiyor, o da astarı yüzünden pahalı. Teybi 450 alırsın üstüne iki katı harcarsın.

Zenec bakabilirsin, bazen uygun fiyatlı düşebiliyor. Hem navigasyon olur hem bluetooth hem usb hem tv vs.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Navigasyon yok bluetooth ise opsiyonel ve sonradan yapılıyo ancak 700-800 civarı tutuyo
    bluetooth olmasada olur. Navigasyon zaten telefondan kullanıyorum bana idrive dışındaki navigasyonlar kullanışsız geliyor genelde.

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Navigasyon da bt da yok malesef.

Bt için parça alman gerekiyor, o da astarı yüzünden pahalı. Teybi 450 alırsın üstüne iki katı harcarsın.

Zenec bakabilirsin, bazen uygun fiyatlı düşebiliyor. Hem navigasyon olur hem bluetooth hem usb hem tv vs.
    zenecler kullanışlı mı peki? dokunmatiği falan iyimiki?
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *Navigasyon yok arkadaşların dediği gibi
    *Bluetooth sonradan kit halinde takılabiliyor.Kullanılan kitin sürümüne göre 300-1000 lira arasında değişiyor.Sürümden kastım:Birisi sadece alo-alo der,birisi telefondanda müzik çalar,birisi çalmaz,birinde orta yol bilgisayarına numara arayanın adı gelir kiminde gelmez...vs versiyon yükseldikçe hepsi oluyor+maliyet tabiki

-Fiyat olarak en temizine max 500 lira verin,1000lirayada Zenec bulunabiliyor.Bana göre takılabilcek tek mantklık çançinçon orjinal olmayan şey.Navi ve bluetooth çok elzem değilse RCD 510 daha ucuz ve orjinal bir çözüm olcaktır.RCD 510'larında modelleri var

-Blaupunkt üretimi olanlar var,bunlar gelen ilk seri RCD 510'lar.2009 modellerde ve 2010 ilk gelenlerde var
    -Bosch üretimi olanlar 2010'dan sonraydı yanlış hatırlamıyorsam.Kabaca 2010-2012 yılları arasındaki Bosch'lar ingilizce ve hepsinde geri görüş kamerası desteği var
    -2012 Yılında Türkçe oldular+Geri Görüş kamerası Desteği var.
    -2013 yılından Sonra Gene Bosch marka + türkçe fakat geri görüş kamerası desteğini çektiler arabada opsiyon olmadığı sürece...

Yani dahada uyguna bulmak için Bosch + Türkçe +Geri görüş kamerası desteksiz model alınabilir çok elzem değil.Ama Blaupunkt olanı tercih etmeyin derim ben,dokunmatikleri(basmatiktir RCD 510)aynı ama hız olarak + açılış logosu+tema olarak Bosch marka iyidir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *Navigasyon yok arkadaşların dediği gibi
    *Bluetooth sonradan kit halinde takılabiliyor.Kullanılan kitin sürümüne göre 300-1000 lira arasında değişiyor.Sürümden kastım:Birisi sadece alo-alo der,birisi telefondanda müzik çalar,birisi çalmaz,birinde orta yol bilgisayarına numara arayanın adı gelir kiminde gelmez...vs versiyon yükseldikçe hepsi oluyor+maliyet tabiki

-Fiyat olarak en temizine max 500 lira verin,1000lirayada Zenec bulunabiliyor.Bana göre takılabilcek tek mantklık çançinçon orjinal olmayan şey.Navi ve bluetooth çok elzem değilse RCD 510 daha ucuz ve orjinal bir çözüm olcaktır.RCD 510'larında modelleri var

-Blaupunkt üretimi olanlar var,bunlar gelen ilk seri RCD 510'lar.2009 modellerde ve 2010 ilk gelenlerde var
    -Bosch üretimi olanlar 2010'dan sonraydı yanlış hatırlamıyorsam.Kabaca 2010-2012 yılları arasındaki Bosch'lar ingilizce ve hepsinde geri görüş kamerası desteği var
    -2012 Yılında Türkçe oldular+Geri Görüş kamerası Desteği var.
    -2013 yılından Sonra Gene Bosch marka + türkçe fakat geri görüş kamerası desteğini çektiler arabada opsiyon olmadığı sürece...

Yani dahada uyguna bulmak için Bosch + Türkçe +Geri görüş kamerası desteksiz model alınabilir çok elzem değil.Ama Blaupunkt olanı tercih etmeyin derim ben,dokunmatikleri(basmatiktir RCD 510)aynı ama hız olarak + açılış logosu+tema olarak Bosch marka iyidir
    bosch olcak ve türkçe menü oldumu tamam iyi mi oluyor? şu ürün nasıl sence?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...1641158/detay/

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rns daha iyi olmazmi ayrica orjinallik takintiniz yoksa daha ozellikli teyplere yonelebilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rns daha iyi olmazmi ayrica orjinallik takintiniz yoksa daha ozellikli teyplere yonelebilirsiniz
    fiyat olarak rns çok pahalı ben 400 tlye rcd 510 takmak daha mantıklı sd kartda var 6lı cd çalarda varsa benim işimi görür.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lowfamilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bosch olcak ve türkçe menü oldumu tamam iyi mi oluyor? şu ürün nasıl sence?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...1641158/detay/
    Ideal kombinasyon o,teybin kodu varsa ve birazda pazarlikla alabilirseniz 10 numara isinizi gorur
    6li cd changerda var ayrica rcd 510larda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)