User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Android Doubledin den anlayanlar varmý ???

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moralini bozmamak için demedim yiğit ama öyle benim kankim 2 yıl önce sanırım... toptan çekmişdi ilk nesil androidlerden kullanmışdımda dediğin gibi çok zor hatta burda konusuda açılmışdı o zamanlar ben böyle dediğimde bana çok muhalif olanlar olmuşdu.. işin sıkıntılı yanı şuki menüleri karıştırırken ekrana dalıyorsun..

seninkininde benzeri şeyler yazmışdım normal teyp kullanmak çok daha kolay diye.. birde araban gördüğüm kadarı ile mini cooper .. mini cooperların kendi orjinal kadranları teypleri var hatta androidlileri falan vardı niye onlardan almadın..

son olarakda elindekini değerlendirme açısından android car interface uygulamaları var bunları dene .. car dashboard,ultimate car dock, car home ultra v.b .. ben zamanında bir kaçını tabletle kullanırken denemişdim verimli başarılı olanları var.. şimdi güncellenmişdirde onlar daha iyi olmuşdur.
    Abi ben ortadaki hız göstergesini çok seviyorum yoksa az daha ekleyip o hız göstergesinin oraya takılanlardan alabiliyordum ama orayı bozmak istemedim.Hatta arabamın en sevdiğin yeri neresi desen o hız saati derim.Sebebi oydu yoksa evet birebir oraya takılanlar var.

Evet o dediğin arayüz uygulamalarına bakıcam.Ama alette bi garip çalışıyor orj teybi çıkarınca kontaktan gelen elektrik kendini kesti.Heralde teybi göremeyince koruyama aldı.Arkadaş da başka yerden elektrik çekti.O sebepten mi bilemiyorum teybi kapayınca kendini sıfırlıyor.Saat maat herşey sıfırlanıyor.Birde ekran ışıgı kısık yanıyor falan... Onun harici ses kalitesi falan çok güzel ama işte kullanımı zor.Bugun aktepe elektronik ile görüştüm onlarda ara parça varmış canbus mı diyorlar tam hatırlamıyorum bi soket onu o boşta duran orj teybe giren sokete takıyorum teyp var gibi yanıltıyor tekrar park asistanı vs sistemi devreye giriyormuş.Onu alıcam büyük ihtimalle bakalım eger aletin sorunlarını düzeltirsem arayüz ekleyip kullanırım yok düzeltemessem alpine vs orj birşey alıcam artık parasını bayılıp...

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence arayuz dene menulerde gezmeni minimuma indir apple car play gibi kullanisli olanlari vardir illaki androidde secenek cok

direk kullanmasi ciddi zorlar
    eyw aynen öyle bakalım varmı araç için android arayüzleri nette.

Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gumruk islemleri nasil gerceklesti?

işte 200 küsür dolar aletin fiyatı %20 aldılar 150 tl gibi bir rakam 50 tl de trt bandrolu kestiler.Ekstra 200 tl ödedim , Dhl yine ürünü kapına getiriyor kart çektirdim kapıda.

Alıntı HalilMacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avin Marka Android Tabanlı Bir Marka Var. Aradığınız Özellikler Var mı Bilmiyorum Ama Genel Olarak Kullanımı Çok Basit ve Kullanışlı Gelmişti. Dokunmatiği Hızı Ses Kalitesi Güzeldi.
    bundan vazgeçersem eğer daha android almam.

Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Yiğit G. - Abi giriş seviyesi bir cihaz istersen, elimde Sony XAV-65 var. Düşünürsen görüşelim, fiyatta anlaşırız

eyw abicim baktım teybe güzel ama çok giriş seviyesi navgsyn falan yok yinede aklımda olsun
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapanıp yeniden açılması ne kadar sürüyor. Benim android cihaz yaklaşık 45
    Sn de açılıyor çıldırtıyor
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TEQUILA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapanıp yeniden açılması ne kadar sürüyor. Benim android cihaz yaklaşık 45
    Sn de açılıyor çıldırtıyor
    2 saniye de açılıyor.2 saniyede kapanıyor.Sanırım benimki tam kapanmıyor.Uyku moduna falan geçiyor kapamaya basınca.(ama tusa basınca kapanıyor yazıyor)

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce ki yorumumda Navimex'in android serisinden aldığımı belirtmiştim. Qashqai özel ürününü. Hala en iyisi olduğunu savunuyorum... Kullanış kolaylığı on numara. Tablet tabanlı olduğu için yaklaşık 10 tane falan en çok kullandığınız uygulamayı koyabiliyorsunuz ana ekrana. Üstelik sizdeki , uyarı sesleri falan sıkıntıları yok. Direksiyon tuşları bile aktif olarak çalışıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 saniye de açılıyor.2 saniyede kapanıyor.Sanırım benimki tam kapanmıyor.Uyku moduna falan geçiyor kapamaya basınca.(ama tusa basınca kapanıyor yazıyor)
    Kastettiğim arabayı ilk çalıştırdığınızda ve kontak kapatıp açtığınızdaki süre.
    Benim cihazda kapanmıyor, ekran kararıyor ama aslen hala açık.
    Ama kontak kapanıp açıldığında veya ilk açılışta süre 45 50 sn civarı sürüyor
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben FN2 aracımda aşağıdaki ürünü kullanıyorum.

Direksiyondan kumanda için aliexpressten sipariş verdiğim bir çevirici kullandım. 24 TL. Ye.
    Direksiyondan tüm fonksiyonları kumanda edilebiliyorsun. Ayrıca geri vites kamerasına geçişte vs. Hiçbir seste sorun yok. Hatta iyi bir anten takınca tüm kanalları sorunsuz olarak tv den izleyebiliyorsunuz,

Rca çıkışlarına çok iyi. Tek sıkıntı açılış kapanış süresi.

Universal 2 din Android 4.4 Car DVD player GPS+Wifi+Bluetooth+Radio+DDR3+Capacitive Touch Screen+3G+car pc+aduio 16G Quad Core-in Car DVD from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taylaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce ki yorumumda Navimex'in android serisinden aldığımı belirtmiştim. Qashqai özel ürününü. Hala en iyisi olduğunu savunuyorum... Kullanış kolaylığı on numara. Tablet tabanlı olduğu için yaklaşık 10 tane falan en çok kullandığınız uygulamayı koyabiliyorsunuz ana ekrana. Üstelik sizdeki , uyarı sesleri falan sıkıntıları yok. Direksiyon tuşları bile aktif olarak çalışıyor
    Bazı araçlarda dediğin gibi olabiliyor ama bizde beyin teypde oldugu için teybi çıkarınca uçuyor bütün özellikler.Ama bundan önce bende citroen vardı onda da doubledin vardı herşeyim çalışıyordu araçdan araca fark ediyor.

Alıntı TEQUILA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kastettiğim arabayı ilk çalıştırdığınızda ve kontak kapatıp açtığınızdaki süre.
    Benim cihazda kapanmıyor, ekran kararıyor ama aslen hala açık.
    Ama kontak kapanıp açıldığında veya ilk açılışta süre 45 50 sn civarı sürüyor
    Abi yukarda yazmıştım , teybi çıkarınca kontaktan teybe gelen kablo akım kesti.Korumaya aldı.Kontak akımını değil düz akım çektik teybe.O yüzden sürekli voltaj alıyor teyp.. Yoksa seninkiyle aynıdır aslında açılıp kapanma belki benimki az daha hızlıdır ama asagı yukarı aynı olur.. Bak sabah çektim araca yeni girdim ilk çalıştırmam. 2 saniye bile değil yani basar basmaz açılıyor

Ama işte yine kendini sıfırlamış radyo kanalları gitmiş tarih gitmiş.. çözemedim sebebini..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler