User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Android Doubledin den anlayanlar varmý ???

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Android Doubledin den anlayanlar varmý ???

Arkadaşlar doubledin alıcam... Android olsun dedim normalde herşeyimi aliexpress den sipariş ederim.. Yine ordan android sistem buldum.. kamerası anteni bilmemnesi 280 dolara geliyor.. 850 lira gibi ediyor..

Joying 7" Double 2 Din Android 5.1 Lollipop Universal Car Radio Quad Core 1024*600 HD Car GPS Navigation Best Head Unit Car PC-in Car DVD from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Quad Core Android 5.1.1 Lollipop OS Capacitive 7" High Definition for Universal Double Din
    . CPU: RK3188 1.6GHz Cortex A9 Quad Core, Resolution 1024*600
    . RAM: DDR3 1G, 16 GB memory

gps wireless blutooth falan herşeyi var.. önemli olan hem obd den araç verilerini görmek istiyorum hemde atıyorum spotify premium um var o programı kurup internet üstünde muzik dinlerim.

Bu doubledin iyimidir ? Turkiyede 1200 e kadar aynı muadilini bulursam burdan da alırım aslında ama göremedim.Veya başka önereceğiniz marka model varmıdır ??
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gümrükte %20 vergi ödüyorsun. Birde 20 euro sabit TRT bandrol parası alıyorlar. Aliexpress üzerinden VW için Android teyp getirdim bayram öncesi. Çok eğlenceli ve kullanışlı. Özellikleri neredeyse bunla aynı. Şimdi yeni aracım içinde alıcam. Yanlız radyo tunerleri biraz zayıf. İstanbul içinde biraz parazit ve zayıf çekiyor gibiydi. Şehir dışında netti ama.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani 160 lira vergi + 65 tl de trt bandrolu = 220 lira + ödürüyorum. 1000 liraya gelecek yani.1000 lirayada bu özelliklerde imkan yok tr de bulamam sanırsam.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cyclone marka android teyp var bende elm calisiyor ama diger programi bilmem. Playstore da ne varsa yukleyebiliyosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    linktekini aldım teşekkürler.Geldiği zaman bir inceleme yapıp yazarım buraya.

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Carvocal de , Navimex marka androidli sistem var. 2 ay önce aldım Qashqai için herşey dahil 1100 e.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gümrükte %20 vergi ödüyorsun. Birde 20 euro sabit TRT bandrol parası alıyorlar. Aliexpress üzerinden VW için Android teyp getirdim bayram öncesi. Çok eğlenceli ve kullanışlı. Özellikleri neredeyse bunla aynı. Şimdi yeni aracım içinde alıcam. Yanlız radyo tunerleri biraz zayıf. İstanbul içinde biraz parazit ve zayıf çekiyor gibiydi. Şehir dışında netti ama.
    Ürün geldi evet gümrüğe takıldı... Ama bir hata yaptım normalde registered air mail ile getirirdim yani ptt ile daha hiçbir ürünüm takılmamıştı kamera dahil getirdim ama bu defa DHL seçtim gümrüğe takıldı... Şimdi fiyat çıkarıyorlar bakalım kaç para çıkacak... Telefondaki arkadaş da trt bandrolu dedi ama bende normal teyp değil andoid tablet oldugunu söyledim.. Normal android tabletlere trt bandrolu parası alıyormusunuz dedim hayır dedi o zaman bunada almamanız lazım buda andorid tablet dedim... Bakalım umarım almazlar... Bu arada DHL inanılmaz hızlı 1 günde geldi teyp

Pazar, Ağustos 28, 2016 Lokasyon Zaman
    1 Gönderi, DHL tarafından teslim alındı HONG KONG - HONG KONG 03:39
    2 Gönderi Hizmet Merkezine ulaştı HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 06:12
    3 Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 06:51
    4 Gönderi Hizmet Merkezinden ayrıldı HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 06:51
    5 Gönderi Hizmet Merkezine ulaştı LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 18:39
    6 Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 19:11

Pazartesi, Ağustos 29, 2016 Lokasyon Zaman
    7 Gönderi Hizmet Merkezinden ayrıldı LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:34
    8 Gönderinin ön bilgilendirme mesajı gümrük sistemine ulaştı ve gümrük statüsü belirlendi/güncellendi ISTANBUL - TURKEY 06:59
    9 Gönderi Hizmet Merkezine ulaştı ISTANBUL - TURKEY ISTANBUL - TURKEY 09:36
    10 Gönderinin gümrük muayenesi gerçekleştiriliyor ISTANBUL - TURKEY ISTANBUL - TURKEY 09:39
    11 Gönderinin gümrük muayenesi gerçekleştiriliyor ISTANBUL - TURKEY 12:44

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o inanılmaz hızının bedelini alıyor ama uçakla geliyor çünkü. keşke dhl çıkartmasaydın şimdi ardiyo ücreti falan çıkartıcaklar ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radyo bulunan tüm ürünlerden trt bandrolü alınıyor bunda tv özelliği de var sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    trt bandrolü büyük bir para değil ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben getirttim, trt bandrollüsü çıkmadı. PTT ile gelmişti. 60 TL civarı vergi ödedim ptt de gittim aldım.
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda taktırdım Şu an tek sorun uyarı sesleri gelmiyor.Benim için aslında sorun değil zaten bir uyarı oldumu ekranda gösteriyor ama park ederkenki park asistanınında sesleri gelmiyor..Biplemiyor yani.. Ya teybi çıkardık diye tamamen kaybettik o sesleri yada orda bir ayrı kablo vardı takmayı unuttuk.Yarın tekrardan bakıcaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar normal yolda android kullanmak çok zormuş.. O yüzdün büyük markaların hepsi kendi arayüzlerini yapıyorlar şimdi anladım.Mesela birşey acıcaksınız yolda giderken menuye gir sayfalara bak vs çekilmiyor.. Araç kullanmayan yan yolcu için harika kolay.Ama araç kullanan için çok zor ya android le uğraşmak... O yüzden ara yüzü iyi olan , alpine pioneer vs gibi bir double din bakıyorum.Önerebileceğiniz varmıdır ? (obd olursa muhteşem olur zira bu android i tek alma sebebim obd)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    moralini bozmamak için demedim yiğit ama öyle benim kankim 2 yıl önce sanırım... toptan çekmişdi ilk nesil androidlerden kullanmışdımda dediğin gibi çok zor hatta burda konusuda açılmışdı o zamanlar ben böyle dediğimde bana çok muhalif olanlar olmuşdu.. işin sıkıntılı yanı şuki menüleri karıştırırken ekrana dalıyorsun..

seninkininde benzeri şeyler yazmışdım normal teyp kullanmak çok daha kolay diye.. birde araban gördüğüm kadarı ile mini cooper .. mini cooperların kendi orjinal kadranları teypleri var hatta androidlileri falan vardı niye onlardan almadın..

son olarakda elindekini değerlendirme açısından android car interface uygulamaları var bunları dene .. car dashboard,ultimate car dock, car home ultra v.b .. ben zamanında bir kaçını tabletle kullanırken denemişdim verimli başarılı olanları var.. şimdi güncellenmişdirde onlar daha iyi olmuşdur.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence arayuz dene menulerde gezmeni minimuma indir apple car play gibi kullanisli olanlari vardir illaki androidde secenek cok

direk kullanmasi ciddi zorlar

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gumruk islemleri nasil gerceklesti?

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avin Marka Android Tabanlı Bir Marka Var. Aradığınız Özellikler Var mı Bilmiyorum Ama Genel Olarak Kullanımı Çok Basit ve Kullanışlı Gelmişti. Dokunmatiği Hızı Ses Kalitesi Güzeldi.

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takipteyim

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G. - Abi giriş seviyesi bir cihaz istersen, elimde Sony XAV-65 var. Düşünürsen görüşelim, fiyatta anlaşırız
    "Korkmadık, savaştık"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler