User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Araca ses sistemi yapacağız ama subwoofer istemiyoruz. Yardım ve tecrübeleriniz?

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya ben de bir soru ile merhaba diyeyim. 2008 model A3 aldım 3 hafta olacak daha. Hafta sonu bile başka koşuşturmalarımız olduğundan çok kurcalayamadım henüz. Aracım ambition, donanım olarak bir çok şey mevcut. Ancak tek şanssızlık ses sistemi.

Araştırdığım kadarıyla Audi'de Chorus - Concert - Symphony sıralaması ile seviye artıyor. Benim araçta Chorus ünite var.
    Sistemde ; Ön göğüste merkez hoparlör, Ön direklerde tweeterlar, Ön kapılarda hoparlörler var. Ses kalitesi, gücü olarak aslında hiç fena değil çok başarılı buldum. 307den geçince zaten genel anlamda kalite mest ettiği için çok şikayet etmiyorum.
    Ancak garip olan durum arka kapılarda hoparlör yok mu ? Var da ünite beslemiyor mu ? Nedir durum bilemedim.

Arkadan hiç ses gelmiyor, teypte fader ayarı da yok zaten. Chorus üniteyi bilen, bu durum nedir açıklayabilecek biri var mıdır ?
    Akustiği geliştirmek için Concert üniteye benzer şekilde bagaja sub, arka kapılara oem hoparlör ve üniteyi Concert ile değiştirmeli midir?
    -Fırat

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütçe ortalama ve subwoofer olmayacaksa pandizot yaptırrılıp üzerine 2 takım coax yapılabiir. Belki ön tarafa 1 ucuz yollu mid yapılabilir. Sonuçta sobwoofer olmayacak ve çok sağlam bir şey beklenmemeli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler