User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Piyasadaki kaliteli oval hoparlorler.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Piyasadaki kaliteli oval hoparlorler.

Kapılarda ki componentlerden istediğim ses kalitesini alamıyorum , hem dibimde bas bas bagırması hemde doyurucu olmadıgı için arka camın önüne coaxial oval hoparlor almak istiyorum.Araç zaten küçücük sesi açınca yanımdaki ile konuşamıyorum uzaktan arkadan gelsin istiyorum ses daha büyük sürücülerden daha doyurucu ses.Piyasaya bakındım anlamıyorum tabi 500 civarı bütçe ayırdım...

Şu sony ler kafama yattı premium seri... 500 civarı fiyatı var ne dersiniz ? Veya önereceğiniz başka var mı ürün ?

http://www.hepsiburada.com/sony-xs-g...-otblcxsgs6921

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    veya Pioneer TS-6975 V3 ?? Nasıldır bu cihaz ???

Pioneer Ts-6975 V3 Oto Hoparlor + ucretsiz Kargo GittiGidiyor'da 262829769

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G. component olarak hangi ürünü kullandınız ve istediğiniz tonu yakalayamadınız ?

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Degisik bi sorun olmus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Yiğit G. component olarak hangi ürünü kullandınız ve istediğiniz tonu yakalayamadınız ?
    jbl gto kulladım , blaupunkt kullandım Spg olması lazım , soundmagus 306 kullandım (soundmagus et90 anfi ile sürdüm) , 2 farklı massive seri kullandım (şu an üstünde de massive var) , orion kullandım...

Küçük sürüceden gelen ses doyurmuyor beni.. Birde dediğim gibi bunun etkisi kapıda 15 cm dibimde çalması da var... Muzigin uzaktan gelmesini seviyorum.

Sizden ricam bildiğiniz iyi coaxial varsa piyasada onu önermeniz.6x9 da olur 7x10 da.. Arka pandizotun yerine kendim aynı boyda mdf yapıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer ları düşünüyorum da bunları satan yetkili pioneer satıcısı yokmu ? Pioneer ın sitesinde 5 tane ürün var başka yok bu ürün gözükmüyor... Digicom garantili alamayacaz mı yani

serkan_2120 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer konusunda yardımcı olabilirim. Firma olarak pioneer satışı yapıyoruz. İzmir merkezli, Ege bölge toptancısıyız. Çalıştığım firmadan elimden geldiğince uygun fiyatlarla yardımcı olmaya çalışırım. Ama şu an digicom da sıkıntı var, şöyle ki pioneerdan çekiliyorlar. Yani digicom garantili, orjinal pioneer diye bir şey yakın zaman da tarih olacak gibi görünüyor bilginize...
    Pioneer alacaksanız, 6976 550w veya 6995 600w olan modelleri alabilirsiniz gönül rahatlığıyla. İkisi de digicom garantisinde olan ürünler değiller. Ama ses kaliteleri gayet güzel, tatmin edici.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oval hoparlörü anfiyle sürecekseniz yine dengesiz olur bide arka camdan yansıyan ses zaten öne doğru parlayacak ve siz yine memnun kalmayacaksınız size tavsiyem eğer teyple sürerseniz kaliteyi yakalarsınız veya wosvogenlerin ön kapılarda kullandığı 18cm hoparlörlerden bulursanız arka pandizotta çok iyi bir ses ve bass alırsınız arkadaşımın suziki marutisine böyle yaptık pioneer teyple çok memnun ön kapılardada 13 cm taktık çok kaliteli bir ses var araçta hemde ucuz yollu
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    infinity 9633i kullanıyorum.ucuz yollu güzel bir hoparlör. px 300.4 ile gayet güzel sesi var.
    Ama berraklık ve kulak hitabı açısından ön sahneleme öneririm.

amfi ne kullanılacak? hoparlör istediği kadar kaliteli olsun. Ses üretiniz ve ses yükselticileriniz neler?
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soundmagus anfim vardı bozulunca söktüm xetech anfi var şu an orta halli.Anfi alırım sorun değil.Android doubledin den flac dinliyorum genelde.

VİBE-QB69 lara ne dersiniz arkadaşlar kullanan oldu mu nasıldır ??? 500 tl fiyatı var

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    coax düşünseydim şahsen hiç uğraşmazdım alpinedan şaşmazdım olmadı hertzin üst serilerine bakardım.. macera arıycaksam vibe blackdeath bakardım bunların hepsi anfi ister yalnız..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu kadar ugrascagina on direkleri kullanarak arka hoparlorleri iptal et. 3yollu sur madem flac dinliyosun hem daha net ses alirsin hemde her ses ayri ayri gelir kulagini tirmalamaz. En ucuz 3 yollu - mid class 2range den iyi calar demicem ama iyi hissiyat verir. : )
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coax düşünseydim şahsen hiç uğraşmazdım alpinedan şaşmazdım olmadı hertzin üst serilerine bakardım.. macera arıycaksam vibe blackdeath bakardım bunların hepsi anfi ister yalnız..
    AMFİM VAR , amfim var

A
    M
    F
    İ
    M
    V
    A
    R

Alpinin 150 tl yede var 650 tl yede var.. Abi ne olur model söyleyin , Flac çalıyorum , anfim var , genelde 80 ler pop dinliyorum yani vocal ağırlıklı bir sürücü arıyorum.Bass aramıyorum bagajda soundstream sub var.Orta sesler ve vocal i iyi versin , kaliteli versin.Yük sesle hiçbirzaman dinlemiyorum.

Aslında aklımda pioneer ts-6975 V3 vardı ama başka bir forumda bi arkadaş vibe blackdeath önerdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AMFİM VAR , amfim var

A
    M
    F
    İ
    M
    V
    A
    R

Alpinin 150 tl yede var 650 tl yede var.. Abi ne olur model söyleyin , Flac çalıyorum , anfim var , genelde 80 ler pop dinliyorum yani vocal ağırlıklı bir sürücü arıyorum.Bass aramıyorum bagajda soundstream sub var.Orta sesler ve vocal i iyi versin , kaliteli versin.Yük sesle hiçbirzaman dinlemiyorum.

Aslında aklımda pioneer ts-6975 V3 vardı ama başka bir forumda bi arkadaş vibe blackdeath önerdi...
    araba ufaksa 100rms lik coax bile işini görür alpine yada focal yada hertz .. alpine spr type r serisi vardı onlar güzel , hertz hcx serisi olmassa mille mpx serisi 100 rms lik sağlam güzel çalar. yada aklıma gelmişken morel on numaradır tempo serisi maximo serisi tabi türkiyede varsa morel serisini bulan cennetlik zaten..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba ufaksa 100rms lik coax bile işini görür alpine yada focal yada hertz .. alpine spr type r serisi vardı onlar güzel , hertz hcx serisi olmassa mille mpx serisi 100 rms lik sağlam güzel çalar. yada aklıma gelmişken morel on numaradır tempo serisi maximo serisi tabi türkiyede varsa morel serisini bulan cennetlik zaten..
    Morel Tempo57 533 TL
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Motel Tempo69 600 TL
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Morel Maximo69 477 TL

Alpine R Spr69: 450 TL

Hertz HCX570 690 TL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    asrın ikilemi işte çık çıkabilirsen işin içinden hertz ile morel ağır basardı bende

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim 206 nin pandizotundaki ovalleri söktüm ben (oval al pandizot kestir montaja para ver sonra 2 .elden yari fiyatina satmaya uğraştim) sahneme arkada olunca kulağama hos gelmedi. Eğer yoksa kapılara izolasyon fayda sağlayabilir. Hosuna gidecek bir sisteme kavusman dileğiyle.
    Konu E46 tarafından (03-02-2017 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soundmagus anfim vardı bozulunca söktüm xetech anfi var şu an orta halli.Anfi alırım sorun değil.Android doubledin den flac dinliyorum genelde.

VİBE-QB69 lara ne dersiniz arkadaşlar kullanan oldu mu nasıldır ??? 500 tl fiyatı var

bunu önermeye girdim. eski modeli var. mid-tiz sesleri on numaradır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raja52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu önermeye girdim. eski modeli var. mid-tiz sesleri on numaradır.
    Bu cihaz sanki bana mid tiz değilde bass ağırlıklı bir cihaz gibi geldi ??? Asıl amacı bass mış gibi geldi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler