User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 1000 rms mono amfi onerileri???

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1000 rms mono amfi onerileri???

Arkadaslar abiler kardesler elimde 2 adet sifir 308 d4 var ana unitem pioneer 8600 amfi sinyal cikisi 6. Volt.tek eksigim duzgun bi amfi bana 1 ohm de 1000 rms veren amfi lazim amfiye cok butce ayirmak istemiyorum acikcasi temiz 2. El amfide olabilir ama cokda dandik olmamasi lazim aklimda edison 1000a var sizden ricam 350 400 arasi 1000 rms mono amfi onerileri yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

4rsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba

Yazmış olduğunuz fiyat aralığındaki amfilerin o güçleri istikrarlı bir şekilde vereceğine inanmıyorum. Kaldı ki edison dc kaçıran bir amfi. Bence bütçenizi biraz yükseltmeniz daha iyi olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    308 D4 var ne demek? 2 adet Pioneer TS-W308D4 subwoofer driver aldim mi demek istiyorsun?
    teybin sinyal cikisi 6V olunca ne olacak? 5V olursa ne olur? peki 7V? subwoofer amp icin ne degisir?
    TS-W308D4 dual voice coil 4ohm*2, yani paralel calistirirsan direnci 2ohm olur. niye 1000W RMS@1ohm? niye 2 veya 4ohm degil?

son soru: bunlari sana kim soyledi ? boyle boyle olmasi lazim, 600 lira borcun olur kardesim seklinde bir esnaf soylemis olabilir mi? senin de 500 cok 350-400'e aynen 2. el bulur, cakar gecerim dusuncesi olabilir mi ?

harun_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 lira bütçem var yeni civic fc5 için,teyibi deyiştirmeden iyi bi ses almak iştiyorum ne tavsiye edersiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler