User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kaliteli double din ünite tavsiyesi

umuttuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kaliteli double din ünite tavsiyesi

Merhabalar herkese,

civic ek9 panelde kullanmak üzere kaliteli, orjinal, menüsü takılıp kalmayan, video oynatırken sorun yaşamayacağım double din ünite tavsiyesine ihtiyacım var

Kullanan, tecrübe eden, marka model tavsiyesi olan varsa yazarlarsa memnun olurum.

Gönlümüz pioneer dan yana ama bu konuda tecrübemiz olmadığından kullanışsız bi ürün almak istemiyorum

fiyat limitim max 1700 tl dir.

teşekkürler şimdiden
    IuIkIgI

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o fiyata kenwood yada pionner alabilirsin.. ben navitech almışdım sonataya çokda memnunkalmışdım dokunmatiği biraz kanırtmatik olsada divx mp4 dahil her tür dosyayı oynatıyordu.. bluetoothdan telefondan müzik dinleyebiliyordum tv side şehir içinde gayet güzel çekiyordu E-5 de falan atv star cnbce gibi kanalları rahat izliyordum..

tek eksisi ekran dokunmatiği ressitive di herhalde tıklarken parmağı sert vurmak gerekiyordu ekrana .. onun dışında takılma falan yaşamadım.. ucuz bir şey düşünürsen aklında olsun.. pahalı teyplerde olmayan donanım vardı.. ben ondan almışdım çünkü her şeyini verimli kullandım usb girişini kullandım arabada iki adet usb flash bellek vardı..

micro sd girişini kullandım 16gb lık kart takdım oraya..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben her ne kadar şu an eski üretim durumunda olsa da pioneer avic f40 bt taktım. Tabi yeni versiyonları vardır şu an bilemem ama ses kalitesinden çok memnunum. Alacağınız orjinal kenwood veya pioneer her türlü tatmin eder. Ben seçerken istediğim yandan değilde alttan tuşlu olmasıydı ve işte bu rgb özelliği zımbırtısı ile aracın tuş ambiyans rengi ile eşdeğer gitmesi açısından onu istemiştim. Haricinde istediğim tek şey müzik kalitesiydi. Bluetooth, sd, usb, aux her üründe var artık. Malın değerini belirleyen uzun ömrü - kalitesi vs oluyor. Yoksa piyasada 700 800 tl'ye de ürün var ve geçici olarak fazlasıyla tatminkar.

Ses sistemcinin kendi görüşü hepsi bir yerde bozuluyor ama pioneer 10 yıl sürerken necvox 2-3 yılda hata vs veriyor diyordu.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi aracımda pioneer avh265 kullanıyorum oem vw ekranlarına göre bir tık daha sert basmak gerekıyor 2 senedır kullanıyorum takılma vs hiç yasamadım tavsiye ederim

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    pionner kenwood ekran kaliteleri çok iyi ben alsam o parayı aradaki farkı sadece ona veririm.. yoksa gerisi biraz hikaye 5-6 senedir çalışan necvox lar biliyorum sorunsuz keza benim navitechin aynısını yiğende almışdı 4-5 sene kullandı sorento da sorunsuz sattı sonra..

navitech mecvox tarzı teyplerin ekranı kaliteli teyplere göre bir tık düşük bu gerçek filmlerde kliplerde bunu hissetmiyorsunuz fazla ama normal menüde bu ekran kalitesi ortada oluyor bende kenwood da vardı double din çok canlı diri mükemmel ekranı vardı.. jvc vardı aldığım vettede oda iyiydi..

navitechin donanımı çok iyiydi ben alırken baya araştırmışdım misal pionner kenwood gibi markalarda tv modülü ayrı satılıyordu bayada pahalıydı navigasyon çoğunda üst serilerde vardı yoksa alt serilerde onun modülüde ayrı satılıyordu bluetooth o zamanlar orta serilerde vardı giriş serilerde yokdu pionner dada kenwood dada ... kısaca benim aldığım navitechin donanımı ayarında bir piooner kenwood 3 misli pahalıydı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer'in CD olmayan sadece usb bağlantılı ürünleri gayet güzel ve fiyatlarıda 700-800 TL sıfırı.
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

umuttuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağolun yorumlarınız için, çok yardımcı oldu bana
    Pioneer AVH-X 2750 BT modelini bulduk, videolarını da izledik
    sanırım işimizi görecek bi model
    IuIkIgI

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avh8850bt aldim bu hafta ama senin fiyat bandini asiyor.imkanin var ise bir bak derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi aracımda pioneer avh265 kullanıyorum oem vw ekranlarına göre bir tık daha sert basmak gerekıyor 2 senedır kullanıyorum takılma vs hiç yasamadım tavsiye ederim
    Alıntı emrekuzdere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pioneer'in CD olmayan sadece usb bağlantılı ürünleri gayet güzel ve fiyatlarıda 700-800 TL sıfırı.
    Astra h (cd30 mp3) aracıma pioneer almak istiyorum Aklımdaki model Pioneer MVH-AV 275 BT modeli sizin kullandığınız 265 nasıl pioneer kalitesi konusunda ne derseniz. Veya Double olarak en alt hangi modeli önerirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu an atakan tuning'de yeni seri AVH-X5850bt var 1600tl , ben olsam onu alırdım neden diye soracak olursanız 6 rca çıkışı, 4volt çıkış gücü, zaman hizalama (time alignment), phase alignment faz ayarlama, yok auto eq , 13 band eq, en ama en en önemlisi network mode'da gerçek 3 yol aktif kabiliyetine sahip nadir doublelardan.

yarın bir sistem kuracak olursan adeta tadından yenmez, senin anlayacağın dil ile sistem EK araç ise bu K24 bloklu,K20 Type r silindir başlı canavar

buna ekleyeceğiniz 5 kanal bir anfi ve sub + komponent ile dehşet ses alırsınız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler