User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Bu Ãœrünler Yeterlimidir? Bunlara Ãlave Ne Almalýyým?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu Ürünler Yeterlimidir? Bunlara İlave Ne Almalıyım?

Arkadaşlar elimde satmak için aldığım arabadan söktüğüm bazı parçalar var.Üzerinden uzun zaman geçti seslerini hatırlamıyorum denebilir zaten çok ta kullanmadım.Öncesinde de sistem tecrübem yok.Bu ürünleri Linea'da kullanmayı planlıyorum.

Teyp olarak Pioneer DEH-3250UB Çift amfi çıkışlı bir teyp var.Biraz eski bir model sanırım.
    Home :: Pioneer

Kompenant olarak JBL GTO 607C var.
    JBL GTO607C 210W 16cm Component Speakers - GTO607C from JBL

Bass olarak Kicker var 30 cm.Resimdekinin aynısı model no bilmiyorum.
    Kicker Comp 12 30 Cm Subwoofer 7503 Yorumları

Amfi Soundface SF604

SOUNDFACE - SF-604

Bulabildiklerimin Türkçe sayfalarını ekledim bulamadıklarım ingilizce.

Bunlara ek olarak arka kapılarda kullanmak için 13 cmlik bir kompenant takımına ihtiyacım var.Eğer elimdekiler tatminkar ürünlerse jbl gto 508 c tarzı 13 cm kompenant alacağım arka kapıda kullanmak adına.İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Örnek JBL GTO 508 C linki:

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Konu Afitron tarafından (25-03-2017 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yanlış link

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle müzik zevkiniz aracınız sistemi oluşurmaktaki en önemli etkenler. elinizdeki teypten subwooferı kontrol edemeyeceksiniz, bunun için ya teybi değiştirmeniz yada aktif crossover almanız gerekmekte. elinizdeki amfi 4 kanal olduğu için 2 alternatifiniz var 2 takım mid ile amfinin 2 kanalını, amfinin diğer 2 kanalını köprüleyerek subwooferı beslersiniz. sorununuz ise bundan sonra başlayacak elinizdeki ve almak istediğiniz mid takımları 2 ohm paralel bağlandığı zaman ise 1 ohm ile amfiye girmiş olacaksınız, amfiniz ise min 2 ohm ile kullanalabilir. kullanamazsınız demek gibi durum söz konusu değil ama en ufak bir sorunda amfi arızalanacak bunu unutmayın. size nacizane tavsiyem elinizdeki amfiyi 5 kanal olan bir amfi ile değiştirmeniz yada arka kapıları amfiye girmeden kullanmanız olacaktır.
    Alıntı M3yener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirilen benzin litre fiyatı değil götümüzdeki don

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler