User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Mk3 Seat Leon Fr Büyük Ekran Seçimi Yardım..

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mk3 Seat Leon Fr Büyük Ekran Seçimi Yardım..

Selamun aleyküm, bu Mk3 FR lardaki büyük ekran olayı nedir biri bana açıklayabilir mi ? 3 boy ekran var 5,8" yada 6,5" olanına bakıyoruz fakat bir çok küçük ekranlı FR kullanıcısı büyük ekran gereksiz tüm özellikleri açtırmak için 1.500 TL ye yakın para istiyorlar özellikleride açık olmayınca bir anlamı kalmıyor diyorlar. Küçük ekranlı FR a sonradan orjinal 5,8" yada 6,5" ekran taktıktan sonra bluetooth gibi bir kaç özelliği aktif olmuyormuş. Küçük ekranlı bir Mk3 FR'a sonradan tüm özellikleri aktif şekilde 5,3" yada 6,5" ekran takmak mümkün işin astarı yüzünü geçer mi ? Bekleyip 5,8" yada 6,5" mi almak lazım yoksa küçük ekran alıpta tüm özellikleri aktif şekilde montajlanabilir mi ?

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5.8 ekranda açtırabileceğiniz tek özellik seyir halinde video oynatma oda 50-100 tl arası. 6.5 ekranda mirrorlink gibi bir adı olucaktı onunda 1000 lira gibi bi fiyatı var ondada harita falan açılabiliyor telefona göre. Benim size nacizane tavsiyem 5.8 ekran veya 6.5 olan bir araba alın uğraşmayın bt sesli komut çalışmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm, bu Mk3 FR lardaki büyük ekran olayı nedir biri bana açıklayabilir mi ? 3 boy ekran var 5,8" yada 6,5" olanına bakıyoruz fakat bir çok küçük ekranlı FR kullanıcısı büyük ekran gereksiz tüm özellikleri açtırmak için 1.500 TL ye yakın para istiyorlar özellikleride açık olmayınca bir anlamı kalmıyor diyorlar. Küçük ekranlı FR a sonradan orjinal 5,8" yada 6,5" ekran taktıktan sonra bluetooth gibi bir kaç özelliği aktif olmuyormuş. Küçük ekranlı bir Mk3 FR'a sonradan tüm özellikleri aktif şekilde 5,3" yada 6,5" ekran takmak mümkün işin astarı yüzünü geçer mi ? Bekleyip 5,8" yada 6,5" mi almak lazım yoksa küçük ekran alıpta tüm özellikleri aktif şekilde montajlanabilir mi ?
    Küçük ekran fr da bluetoot var diye biliyorum. Fr ı geçin tdi leonda kullanıyorduk. Orta boy ekran vardı yeterliydi küçüğü çok küçük seçiminiz 5.8 yada 6.5 olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5.8 ekranda açtırabileceğiniz tek özellik seyir halinde video oynatma oda 50-100 tl arası. 6.5 ekranda mirrorlink gibi bir adı olucaktı onunda 1000 lira gibi bi fiyatı var ondada harita falan açılabiliyor telefona göre. Benim size nacizane tavsiyem 5.8 ekran veya 6.5 olan bir araba alın uğraşmayın bt sesli komut çalışmaz.
    Ya ekran olmuyor ya jant olmuyor ya bi eksiği oluyor bi türlü istediğimiz aracı denk getiremedik 70-72 arası. 6.5" lerin fiyatı baya uçuk 5.8" ideal oda denk getirmeye çalışlıyoruz işte. Bt sıkıntı olmasa sonradan yapacamda BT önemli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ertantamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük ekran fr da bluetoot var diye biliyorum. Fr ı geçin tdi leonda kullanıyorduk. Orta boy ekran vardı yeterliydi küçüğü çok küçük seçiminiz 5.8 yada 6.5 olsun.
    Evet tercihim 5.8" olacak 6.5" olanlar pahalı yazıyor araçlarını. Küçüklerde bluetoot varmı yokmu bilmiyorum ama 5,8" takınca bluetoot aktif olmuyormuş buda sıkıntı benim için

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ekran olmuyor ya jant olmuyor ya bi eksiği oluyor bi türlü istediğimiz aracı denk getiremedik 70-72 arası. 6.5" lerin fiyatı baya uçuk 5.8" ideal oda denk getirmeye çalışlıyoruz işte. Bt sıkıntı olmasa sonradan yapacamda BT önemli
    Sabırlı olun o fiyatlarda satılıyor zaten mutlaka çıkar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabırlı olun o fiyatlarda satılıyor zaten mutlaka çıkar
    Bekliyoruz bakalım

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piyasa da genellikle rcd510 olduğu sürece hep yüksek fiyattan alırsınız 6.5 aldığınızı varsyalım cd çaları wooferı vs takmanız gerekebilir. farklarına bakmanıziyi olur alternatif olarak navitech sony olabilir
    Konu oss tarafından (11-04-2017 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler