User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Hi-fi sistemler hakkında bilgisi olan var mı ?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    focal mi focal gıbı bırcok marka var onemlı olan sahnelemedır suzgec tır alırsın bı işlemci oynarsın ıstedıgın gıbı sahneyle ama oynamak ıcınde profesyonel olmak lazım tanıdgım bı abımın yetercı saglam arabasında ve evınde tesısatı var rc-sq yu bılmeyenınız yoktur ne kadarmı ugrstı net sese kusursuz sese ulasmak ıcın 2 senedır belkıde 3 senedır ugrasıyor hala dahada keyfıne gore bısey bulmus deıl he yapamadımı yaptı bana gore dunyanın en guzel ses sıstemıne sahıp bır aracı var ama bu bı yerde yetınmedne ılerı gıtmıyor alırsın bı home theatre kullanırsın paşa paşa guzelce sahne olusturursun kendıne hoparlorlerın bakıs acısını ayarlarsın olur bıter aksı takdırde cok zamanın gider.kolay gelsın.

21 CONCORDE
    Misafir
    evet aynen dediğin gibi sonu yok gibi bu işin sanki hep daha iyi' hep daha iyiyi istiyor 'kulaklar.misal benim araçtaki sese herkez bitiyor ama ben gerçeğini dinlediğimde bi başka yerde 15 gün kendi cihazlarımı dinleyemiyorum sırf gürültü geliyor ve dediğin gibi gerçeğe çok ykınını bulabilmek bazen yıllar alabiliyor.

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dedikleriniz doğru zaten odyofiler bile gerçek sesi yakalayamamış.. artık amaçları gerçeğe en yakın sesi almakmış....

Arabadada çok sistem değiştirdim ama kafa ağrıtmaktan bişeye yaramıyor mid takımında focalından tut morel ondan tut hertzsine kadar kullandım ama sonuç hep hüsran bıraktım bende arabada tesisat işini eve yöneldim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada nad c 352 buldum 550 liraya sizce nasıl alınırmı
    birde eski seri nad 306 var gerçek england malı o nasıldır alınırmı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçek sese yakın ıstıosan el yapımı bakmalısın ama tuzlu olur kullandıgı malzemenın kalıtesıne bak ..degerlerıne bak cıkıslarına ne bılım frekans aralıklarına bak karar ver.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar kararımı verdim sterio amfi alacak gibiyim nette nad c352 sterio amfi + jamo e 855 kule tipi speker buldum 700 liraya sizce alayım mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cıkısları o kolonlara yeterlı olur 3 yollu olması guzel ama ton olarak speakerların mıd boyutları aynı burdan bısey solemek zor ama degerler olarak tatmın edıcı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)