User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
58 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Oto Anfısını bılgısayara bağlanırmı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ertutez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demin bi forumda okudum 200-500tl arası bulursun 12 amper adaptörü yazmışlar bana 40 amper bu fıyata uygun geldı
    o paraı verene kadar ev için

http://www.morfare.com/asp/product/2...Sinema-Sistemi

Aytepe53
    Misafir
    Alıntı zafer_0403 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim yazdıklarında haklısın ancak araba aküsü 60 amper-70 amper öle bi durum olsa direk açar açmaz sigortayı yakar. Anfi nekadar güç lazımsa onu çeker
    kullanılan güç 12 voltur max. 13.8 e çıkar bu güçte de teyp amfi rahatlıkla çalışır
    amper çekecek olduğu şiddet dir bi nevi hızı bu voltajı ne kadr hızda verebiliyor bi nevi hortum düşünün küçükse yetişmez buyukse rahat yetişir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün best buy ve sony center dakilerle konustum. araba anfisi veya sony aktif bass (ev için olan ) pc ye bağlanmaz dediler. bunlar için özel çıkış gerekiyormus. ben sadece bass istediim için sesi vericek olan cihazda subwofer cıkısı olması gerekiyormus oda pc ve bnm evdeki müzik setimde olmadığı için bağlanmıomuş. bana pek mantıklı gelmedi ama alıpta deniyim die bi şansım yok.

Araç anfisini evde pcye bağlayıp kullanan varmı acaba?

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senin yerinde olsam pc kasalarından çıkan psu ile işimi hallederdim...mesela 2 tane ucuz yollu gerçek güç veren psu (fsp 300 w olabilir) alıp birbirlerine paralel bağlayip temiz olarak 36 amper güç alırım.....daha üstünü isterseniz yanına bi psu daha atarsınız ....bunun maliyeti psular 2. el olarak alırsanız 20+20...40 liraya çıkar...

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün best buy ve sony center dakilerle konustum. araba anfisi veya sony aktif bass (ev için olan ) pc ye bağlanmaz dediler. bunlar için özel çıkış gerekiyormus. ben sadece bass istediim için sesi vericek olan cihazda subwofer cıkısı olması gerekiyormus oda pc ve bnm evdeki müzik setimde olmadığı için bağlanmıomuş. bana pek mantıklı gelmedi ama alıpta deniyim die bi şansım yok.

Araç anfisini evde pcye bağlayıp kullanan varmı acaba?
    lan dunya yol yuruduk o wofer ları alalım sallayalım evı dıye.. sende bunu yedın olemı.

ben nasıl bagladım abıcım bende sw cıkısımı var.
    ha saglıklımı degıl ama bızde saglıklı degılız zaten... ısımızı gorduunce dınlıoz ıste

Kağan Celep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim kuzen bir ara evi inletiyordu araç bassıyla bir sorayım bakalım

Tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ertutez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anfı bağlayalım derken bası yakmaya gerek yok en ıyı adaptör işi.adaptör diyince ucuz bişey gelıyo akıla ama bakalım
    Karaköye git orda bulursun istediğini Amerikan pazarımı ne o tarz bir yer var zaten tam orda yerde han o çevrede bulursun istediğini
    Samsa

CallMeInsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgisayarın sarı siyahtan alınca 5 amper olması lzm karaköyden selanik pasajından saglam trafolu bişiyi 60-80 arası alabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan dunya yol yuruduk o wofer ları alalım sallayalım evı dıye.. sende bunu yedın olemı.

ben nasıl bagladım abıcım bende sw cıkısımı var.
    ha saglıklımı degıl ama bızde saglıklı degılız zaten... ısımızı gorduunce dınlıoz ıste

bro snn sistemle farklı olay sen normal ev anfine bağlıosunki öncesinde baska anfiyle sesi kısıosun.
    benim anlamadığım nokta pcden cıkan kırmızı-beyaz ses kablosundan bi tanesini araba anfisine yada aktif bass a verdiğimizde neden çalışmıyor? o kadar izah etmeme rağmen adamlar ısrarla calısmaz dedi

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13Amper ve üstü bir adaptör ile bağlarsın montajı çok basit.Sen amfiye şase verememssin ondan amfi açmamış.tık tık derler elektronikçiler yani Amfi üzerindeki Gnd - çıkışlarının oratsında bir giriş daha varya oraya ek bir kablo yaparsan sorununu çözersin.olmaz diyen bilmediğinden demiştir bundan 15 sene önce Pioneer GM2200 amfiyi Amiga 500'e bağlamıştım ve 302F bass ile fena çalıyordu

serkan demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ey gidi günler pıoneer 6o2 amfi 2 tanede 302 basım vardı tek kabınlı, pc ye bağlardım evde. 5+1 den orta ses alırdım baslarıda sub olarak kullanırdım amfı ile 40 amperlık adaptorum vardı yetıyordu.odamın kapısı yerınden cıkacak gıbı olurdu
    ilaveten radyo dınlemek ıcın pıooner teyp ım vardı onu ayrı 7 amp. adaptorle kullanırdım. ikisine birden yetmıyordu 40lık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar hiç aküyle felan kasmayın kendinizi gidin bi bilgisayarcıdan 400W power supply alın.24pinli anakarta takılan çoklu uçtaki yeşil ve hemen karşı çaprazındaki siyahı kısa devre yapın bu switch görevi görecektir ve harddiske bağlanan uçlardan sarı ve siyahı alın anfiye bağlayın.aldığınız güce inanamayacaksınız.ben forx 4kanal anfi 30cm kicker comp 4adet piooner 6982 kayık bağladım ve camlar çatlıyordu sesten durulmuyordu.gayette güzel yeterli oluyor ses.hiç öyle adaptöre felan gidip para vermeyin.para tuzağı onlar.
    ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mixercempl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hiç aküyle felan kasmayın kendinizi gidin bi bilgisayarcıdan 400W power supply alın.24pinli anakarta takılan çoklu uçtaki yeşil ve hemen karşı çaprazındaki siyahı kısa devre yapın bu switch görevi görecektir ve harddiske bağlanan uçlardan sarı ve siyahı alın anfiye bağlayın.aldığınız güce inanamayacaksınız.ben forx 4kanal anfi 30cm kicker comp 4adet piooner 6982 kayık bağladım ve camlar çatlıyordu sesten durulmuyordu.gayette güzel yeterli oluyor ses.hiç öyle adaptöre felan gidip para vermeyin.para tuzağı onlar.
    kesinlikle doğru tabi 400 lük az gelebilir anfinin gücüne göre almalısın.bende bilgisayarda kullanıyorum anfiyi şu şekilde bağlayabilirsin

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    grafik şema süpermiş güzel faydalı paylaşım..

ertutez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vesgatex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle doğru tabi 400 lük az gelebilir anfinin gücüne göre almalısın.bende bilgisayarda kullanıyorum anfiyi şu şekilde bağlayabilirsin
    paylaşım ve bilgi için çook teşekkürler %100 bılgılendırcı

emrah turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ustam İSTANBUL/Yenibosna EskiDJ toptancılar yeri var orda istediğiniz cihazlar 50-60 tl ustelık 50 amperler fln 50-60 tl cıvarında 2 ay oncesınde 50 amperı 60'a almıstım bir anfi bir bass koydum cok verımlı ses alıyorum işin şu boyutu war arabadakı gibi ses alamazsın diye bir şey yok alırsın ama basını koydugun yerı cok iyi secmelısın bu ses dagılımı ıcın cok onemlıdir adam 1 tane l7 koyar pat pat ses werır sen bır tane comp koyarsın onun 2 katı ses alırsın sitelerde gez ses sistem diziliş diye evin planına gore ses dagılımını bul yerlestır basını. Ornegin benim odam kare bir orda bassım en sol kosede ewın her tarafında en kısık seste bile yakınlanıyor arabadakı kadar ses alabılıyorum. Fakat baska bır yerde 2+1 bası gıbı kut kut wuruyor inşallah bir nebze yardımcı olabilmişimdir. + şu resimden anlamayanlar için acıklama yapayım evde kullanacaklar ıcın

+ yazan yere giden kabloya ufak bır kablo daha ekleyıp Rem yazan yere kopru yapıyoruz
    - yazan yeri direk - den giriyoruz cok kolay bir sistem karmasık anlatılmıs resimde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihazi aldım birazdan korgoyla gelır resimleri eklıcem

emrah turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlısı olsun egerkı sorun yasarsanız elımden geldıgınce yardım etmeye calısırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrah turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun egerkı sorun yasarsanız elımden geldıgınce yardım etmeye calısırım
    Çok teşekkur ederım denedım ve tatmın oldum arabadakıyle birebir aynı ses fakat evde dınlenmez bu

Yardımcı olan herkeze teşekkur ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)