User Tag List

Sayfa 17/41 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
762 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: PIONEER Efsaneleri

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoğrafların linklerini kopyalayın veya herkese açık yapın merak ettim

FIGHTING FALCON
    Misafir
    bunlarda aydınlıktaki resimleri. modellerini yazmama gerek var mı bilmem ama gene de yazayım.

bu Keh P 8900 R :

bu Keh P 8600 RS :

bu da ağır top Keh P 9700 R :

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    9700 kullandın harıka bı cıhazdı benım tek efsanemdı ... orjınal mıkrofonuyla ayar yaptın mı of kı of
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    En güzeli belki de bu setti.

@STP'nin aracı.

Connecting site...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FIGHTING FALCON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlarda aydınlıktaki resimleri. modellerini yazmama gerek var mı bilmem ama gene de yazayım.

bu da ağır top Keh P 9700 R :
    bi şahin parası vermiş bundan 20-25 sene önce
    temizini bulma şansımız varmıdır acaba
    PROSTOCK GARAGE

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9700- 8600 un temızlerını bulursun ama saglam para ıstıyolar abi, leşlerine bıle suanda 300-350 fıyat cekıyolar.

Baris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çokk güzel cihazların kardeşim maaşallah apayrı bi dünya bunlar...9700 arkadaşımın arabasında kullanıyoruz hala kendi aracıma takma şansım yok o kadar içimden geldiği halde göğüslük müsait değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu pıoneer'ın yunuslu modeli hangisiydi.. Eni geniş olan ekran bir de dar olanları vardı.. Birde bunda aux çıkışı varmıydı acaba? Telefondan v.s connect yapabilme imkanı varmıdır? Ben temiz bir cihaz bulup kullanmak istiyorum da tuş takımları çoğunun pertti şişmiş v.s

Edit: Aranan kan KEH-9900 müş

FIGHTING FALCON
    Misafir
    teyplerimi beğendiğine cok sevindim. geri kalan cihazlarımı da paylaşmak istiyorum müsaadenizle

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı Baris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çokk güzel cihazların kardeşim maaşallah apayrı bi dünya bunlar...9700 arkadaşımın arabasında kullanıyoruz hala kendi aracıma takma şansım yok o kadar içimden geldiği halde göğüslük müsait değil
    Allah razı olsun. ben çok istedim, nasip oldu. daha iyileri sizlerin olsun. bu cihazları ilk gördüğümde orta okula yeni başlamıştım.90 ların ortalarında... ben daha 10 yaşlarındayken mahallenin hızlı abilerinde görürdük.içim giderdi ama elimi sürmeye cesaret edemezdim. ama ne bunları alacak paramız vardı ne de döşeyecek binek arabamız vardı. teeee 15 sene sonra bu cihazlara ulaşabildim. çoğuna ya son paramı verdim ya da borç alarak satın aldım. yaklaşık bu malzemeler 4 senedir bende ( yaklaşık yarısı bende kaldı, diğer yarısını takasa verdim. para karşılığında cihaz satmadım daha). yaklaşık 2 senedir elim sıkışık.biraz rahatlarsam, bi mani de çıkmazsa daha devam edicem. gözüm dex serisinde, ts v 69 larda te 2000 lerde gm 4000 lerde 944 lerde, ts w 400 lerde, 1200 f lerde.

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi şahin parası vermiş bundan 20-25 sene önce
    temizini bulma şansımız varmıdır acaba
    cihazların çoğu daha elimde
    9700, 4 tane 6985, 1 302 f, ts s 20 ler ve burada resmi olmayan gm 6100 amfi arabamda bağlı. yaklaşık 3 yıldır gündelik olarak kullanıyorum.( cihazlar faal

maddi olarak da yeni kasa olmasa da bi 131 alırdım bunlara harcadığım parayla

ve çoğu cihazı pazarlıksız aldım. hatta raicinin üzerinde fiyat istenmesine rağmen bile bile kendimi kazıklattığım da oldu açıkçası
    ama pişman değilim.

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı Baris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *****, araba da önemli montaj ve akustik bakımından. seveni var sevmeyeni var o ayrı ama; kim ne derse desin bu cihazlar Tofaş ta şık duruyor.

ben bi otomotiv teknikeri olarak; yıllardır sanayide, özel ve yetkili servislerde çalışmış birisi olarak bi çok bakımdan yetersiz olmasına rağmen fanatik Tofaş çıyım. bu cihazların da bu araçlarda ahenk yarattığını düşünüyorum.

bunlara tahsis ettiğim bütçeyle başlangıç değil, orta düzeyde bi hi - fi sistem de kurabilirdim. daha fazla bas tonu da alabilirdim. ama bu cihazların hatırası var bu bizim Tofaşlarda.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ısteyen varsa kutusunda 9700 var 600 tl

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı bLackModeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9700 kullandın harıka bı cıhazdı benım tek efsanemdı ... orjınal mıkrofonuyla ayar yaptın mı of kı of
    diğer bi arkadaşa da bahsettim. o mikrofon olayını daha önce duydum ama ilgimi çekmemişti. size de sormak istiyorum. tam olarak ne işe yarıyor ? nasıl kullanılıyor? tarif eder misiniz ? onu bilmiyorum, aklıma takıldı.

FIGHTING FALCON
    Misafir
    ha bi de resmini çekme fırsatı bulamadığım işlemcilerim de var.
    bilmem aklınıza şu soru geldi mi? "bu adam 2013 yılında hala kaset mi dinliyor ? "
    tabi ki hayır. cd ub 100 - 2 diye bi işlemcim var. bilmeyenler varsa duyurayım izninizle. teybin arkasındaki ıp-bus çıkışına bağlanıyor. ( cd changer çıkışı var ya mor renkli). avuç içi kadar bi cihaz ... onun çıkışına da sadece Apple marka olmak kaydıyla I pod bağlayabiliyorsunuz. usb bağlanan bi versiyonu daha var cd ub 100 ... o bendeki cihazdan biraz daha büyük ve yaklaşık 2 kat daha pahalı. ona da 4 gb lık I pod aldım, ondan dinliyorum müziğimi. birde 8600 ün panzehiri olarak bilinen DEQ P 800 üm vardı. 8600 le birlikte takasa verdim. şu anda teybimin çıkışında booster diye bi cihaz daha bağlı. o da teypten amfiye giden sinyalleri güçlendiriyor

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ısteyen varsa kutusunda 9700 var 600 tl
    param olsa sizdekini de alırdım

FIGHTING FALCON
    Misafir
    Alıntı gknEp2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekk kelimeyle mükemmmel ötesi ev için şunlardan bulabilir miyim acaba çalmasa da olur be dekor olsun sadece
    hocam internette zibil gibi var bunlardan ama düzgün çalanını bulabilmek mesele. canlı dinleyip kıyaslamadan almamak gerekir

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkdslar bu eskı cıhazlrın sıfırları var pıyasada, bunları nerden buluyolar nerden gelıyo?
    warmı bulabılcegımız yerler ?

MTNVTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bole bısıydı

10 numara tesisat...Harika vallahi
    Lanet olsun içimdeki vtec sevgisine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)