User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

mrtzihni
    Misafir

Question arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

bi yerde pioneer keh-8600 e aux girişi takıldıgını duydum ama detay verılmemıs . sızce mumkun mu bu ?

atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasada hazır kablolar satılıyor alıp kullanabilirsin yada elimden gelir dersen kendinde yapabilirsin nette resimli anlatımları var

mrtzihni
    Misafir
    Alıntı atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada hazır kablolar satılıyor alıp kullanabilirsin yada elimden gelir dersen kendinde yapabilirsin nette resimli anlatımları var
    baktım da bulamadım :////

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

mrtzihni
    Misafir
    bundan bi tane alıyım da yapımını artık bı sekılde halledıcez yalnız herhalde bayagı bı goruntu kalabalıgı olusucak arabada ne dersın ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bağlantıları arkada yaptığın için görüntü kirliliği pek olmaz sadece tek kablo alıcan ön tarafa mp3 falan bağlamak için istersen onuda altta cep falan varsa gizleyebilirsin,yanlız kabloyu aldığında teyb in ayarlarından aux'u açman gerekiyor hatırladığım teyp kapalıyken fun. tuşuna basılı tutup giriyoduk,istersen bende kendi yaptığım var takabilirim dersen yollayım sana ama biraz uğraşman lazım teybi söküp cd changer yerine bağlantıyı yapman gerekiyor

mrtzihni
    Misafir
    Alıntı atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bağlantıları arkada yaptığın için görüntü kirliliği pek olmaz sadece tek kablo alıcan ön tarafa mp3 falan bağlamak için istersen onuda altta cep falan varsa gizleyebilirsin,yanlız kabloyu aldığında teyb in ayarlarından aux'u açman gerekiyor hatırladığım teyp kapalıyken fun. tuşuna basılı tutup giriyoduk,istersen bende kendi yaptığım var takabilirim dersen yollayım sana ama biraz uğraşman lazım teybi söküp cd changer yerine bağlantıyı yapman gerekiyor
    sökmek filan ugrastırır beni cunku elektrnik aksamların ıclerınden pek anlamıyorum .. en iyisi CD Changer la halletmek gibi geliyor.. eger yaptırabılcek birini bulursam isterim senden tesekkur ederim ilgin ve alakan için ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben teşekkür ederim istediğin zaman söylersin yollarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide denk geldi daha hesaplı satanda var bunlarada bakabilirsin eğer istanbulda yaşıyorsan orda çok rahat bulursun karaköyde falan
    PIONEER AUX KABLOSU SIFIR 2 FARKLI MODEL - Kablo & Aksesuar ve Araç Elektroniği Ürünleri sahibinden.com'da - 58410942

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)