User Tag List

16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: e-ticaret sitesi yardımı

fevzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e-ticaret sitesi yardımı

Arkadaşlar merhaba,
    şirket olarak 2 adet e-ticaret sitesi kurma düşüncemiz var b2b ve b2c olarak yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum çeşitli siteler çeşitli yazılımlar var fakat hali hazırda bulunan serverimizde barındırabileceğimiz bir sitem yapmak istiyoruz bunu nasıl yaparız yada bu konuda profesyonel olarak isteklerimizi karşılayacak arkadaşlar varmı aramızda?

bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba;

ne satmayı planlıyorsunuz? e-ticaret sitesinden ziyade kargo anlaşması bir tık daha önemli bizim ki gibi 100+ desi ürün satacaksanız aracı site kullanmak kargo anlaşmaları ile daha mantıklı hale gelebiliyor.

Dipnot: bilgisayar öğretmenliği mezunuyum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı N0M4dh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

ne satmayı planlıyorsunuz? e-ticaret sitesinden ziyade kargo anlaşması bir tık daha önemli bizim ki gibi 100+ desi ürün satacaksanız aracı site kullanmak kargo anlaşmaları ile daha mantıklı hale gelebiliyor.

Dipnot: bilgisayar öğretmenliği mezunuyum.
    hali hazırda kargo anlaşmalarımız mevcut zaten . ki zaten 100+ desi gibi boyutlu ürünler yok bizdekiler daha ufak ürünler kargo poşeti veya max 35 desi boyutundaki ürünler bu nedenle elimizdeki ürünleri hep toptan sattığımız bayiilerimize hem de perakende olarak pazaryeri diye adlandırılan hepsiburada,n11 gibi çeşitli sitelere entegre olarak satışa sunabilmek istiyoruz.

Ertuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saç bakım kozmetik e-ticaret ve mağazacılık yapıyoruz,Yaklaşık 5 yıldır TSOFT ile çalışıyoruz, memnunuz, şuan piyasanın lideri.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yerli çözüm arıyorsanız ticimax ve entegra kullanılabilir.

N11'in yeni geliştirdiği platformda n11 gitti gidiyor gibi platformlar ve web sitesi entegreli çalışıyor. hem çok ucuz hemde yarısını reklam puanı olarak geri ödüyor.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

N11'in yeni geliştirdiği platformda n11 gitti gidiyor gibi platformlar ve web sitesi entegreli çalışıyor. hem çok ucuz hemde yarısını reklam puanı olarak geri ödüyor.
    evet Entegra da kendi alanında en iyisi diyebilirim, biz kendi sitemizdeki ürünleri pazaryeri mağazalarına dağıtmak ve tek bir platform dan hepsini yönetmek için kullanıyoruz. N11'in yeni sistemi dediğiniz olay N11 Pro mudur?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Batan batana dostum bu aralar

Amazon tr de başlayınca

Hb bile sıkıntıya düşecekken

Senin ki büyük cesaret şu havada
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç bakım kozmetik e-ticaret ve mağazacılık yapıyoruz,Yaklaşık 5 yıldır TSOFT ile çalışıyoruz, memnunuz, şuan piyasanın lideri.
    Tsoft evet araştırdım biraz fakat ayırdıgım bütçeyi aşıyor paket fiyatları

Ticimax la görüştüm fakat B2b kısmında bazı isteklerim için geri dönüş yapacaklardı yapmadılar henüz bekliyorum onlardan haber

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amazon tr de başlayınca

Uyarın için teşekkür ediyorum abi haklısın fakat;
    amacım b2b sistemini kullanarak hali hazırda olan müşterilerime daha hızlı ve ürün görseli olsun sipariş ve fiyatlandırması gibi konularda daha yararlı olup satışları biraz daha arttırmak bu nedenle birazda bu düşünce içerisindeyim. B2C kısmı 2. planda şuan için ha ama düzgün bir yazılımla hem b2b hem b2c yapabilirsek ne ala.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet Entegra da kendi alanında en iyisi diyebilirim, biz kendi sitemizdeki ürünleri pazaryeri mağazalarına dağıtmak ve tek bir platform dan hepsini yönetmek için kullanıyoruz. N11'in yeni sistemi dediğiniz olay N11 Pro mudur?
    n11mağazam

Normal web sitesi oluşturucu.

Yapacağınız sanal mağazadaki ürünler aynı zamanda pazaryeriyle entegre çalışıyor. İlk çıktığında 600 tl idi yıllık. Web sitesi n11,gitti gidiyor ve hepsi burada ile entegre çalışıyordu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    n11mağazam

Normal web sitesi oluşturucu.

Yapacağınız sanal mağazadaki ürünler aynı zamanda pazaryeriyle entegre çalışıyor. İlk çıktığında 600 tl idi yıllık. Web sitesi n11,gitti gidiyor ve hepsi burada ile entegre çalışıyordu.
    bunu bilmiyordum çok iyi oldu 1 ay deneme süreci veriyor bakıp deneyelim 1 aylık süreçte neler oluyor fakat b2b kısmı için hala arayıştayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fevzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsoft evet araştırdım biraz fakat ayırdıgım bütçeyi aşıyor paket fiyatları

Ticimax la görüştüm fakat B2b kısmında bazı isteklerim için geri dönüş yapacaklardı yapmadılar henüz bekliyorum onlardan haber

Uyarın için teşekkür ediyorum abi haklısın fakat;
    amacım b2b sistemini kullanarak hali hazırda olan müşterilerime daha hızlı ve ürün görseli olsun sipariş ve fiyatlandırması gibi konularda daha yararlı olup satışları biraz daha arttırmak bu nedenle birazda bu düşünce içerisindeyim. B2C kısmı 2. planda şuan için ha ama düzgün bir yazılımla hem b2b hem b2c yapabilirsek ne ala.
    site kurulum sonrası destek de çok önemli, insanı illallah ettiriyor bazı şeyler, site harıl harıl çalışırken sorunlar çıkması ve hızlı çözülememesi çok büyük dert bilginize, çok müşteri kaybettiriyor. tosft un destek sistemini kusursuz diyemem ama daha önce birçok başka şirket denediğimiz için şuan kötünün iyisi tsoft. Bütçenize göre küçük paketler de var diye biliyorum. allah kolaylık versin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    site kurulum sonrası destek de çok önemli, insanı illallah ettiriyor bazı şeyler, site harıl harıl çalışırken sorunlar çıkması ve hızlı çözülememesi çok büyük dert bilginize, çok müşteri kaybettiriyor. tosft un destek sistemini kusursuz diyemem ama daha önce birçok başka şirket denediğimiz için şuan kötünün iyisi tsoft. Bütçenize göre küçük paketler de var diye biliyorum. allah kolaylık versin.
    TİCİMAX konusunda ne düşünüyorsunuz ? kullandınız mı ürünlerini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fevzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TİCİMAX konusunda ne düşünüyorsunuz ? kullandınız mı ürünlerini
    ticimax kullanmadık ve çevremizdede kullanan yok o yüzden birşey diyemeyeceğim, ama şöyle bir taktik vereyim, referans sitelerini öğrenin ve o site yetkililerine ulaşıp memnun olup olmadıklarını sorun, memnun değillerse de hangi konularda sıkıntı yaşadıklarını sorabilirsiniz. bizim şuan aktif 3 sitemiz var tsoft da, çevremizde de biçok insanı tsoft a geçirdik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarıda koyduğum n11'in platformunda sürat kargo entegre edilebiliyor. N11 mağazası gibi fiyatlardan faydalanıyorsunuz. 3.25'ten başlıyor fiyatlar 100 desi 38 tl. Sıfırdan kargo anlaşması yapmakta büyük mesele.

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amazon tr de başlayınca

amazon ile bir bağlantı kuramadık başkan.

hepsiburada nın batacağına ben inanmıyorum darbe alsalar da hala en bilindik site bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ticimax kullanmadık ve çevremizdede kullanan yok o yüzden birşey diyemeyeceğim, ama şöyle bir taktik vereyim, referans sitelerini öğrenin ve o site yetkililerine ulaşıp memnun olup olmadıklarını sorun, memnun değillerse de hangi konularda sıkıntı yaşadıklarını sorabilirsiniz. bizim şuan aktif 3 sitemiz var tsoft da, çevremizde de biçok insanı tsoft a geçirdik.
    bunun arştırmasını yapıyorum birkaç firmaya yazdım bakalım dönüş olur umarım.

Yukarıda koyduğum n11'in platformunda sürat kargo entegre edilebiliyor. N11 mağazası gibi fiyatlardan faydalanıyorsunuz. 3.25'ten başlıyor fiyatlar 100 desi 38 tl. Sıfırdan kargo anlaşması yapmakta büyük mesele.
    n11 magazam dan 1 aylık ücretsiz denemesini inceledim fakat, herşeye ek paket almamız gerekli total rakama bakıldığında hazır paketlerle aynı fiyata geliyor bu da mantıksız geldi bana ki ticimax ın paketinde b2b+b2c, ios-androis app v.s de vermesi biraz cazip kılıyor sanki bakalım araştırmaya devam.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler