User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: İzmir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdıkları olanlar var mı?

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdıkları olanlar var mı?

Arkadaşlar selam, ek gelir olması açısından proje ve uygulama denetçi belgesi (makine mühendisi) aldım ve yapı denetim firmalarında çalışıp imza yetkimi kullanmak istiyorum. İzmir'de herhangi bir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdığı olan varsa irtibat kurabilirim.

Bir kaç firma ile internet üzerinden iletişime geçtim ancak tanıdık usulü daha hızlı ilerliyor anladığım kadarıyla.

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam yeterlilik belgesi var mı? Yapı denetim işi yapıyorduk yeni kapattık fakat o belge değil de başka bir belge istiyordu belediyeler diye hatırlıyorum araştırın isterseniz.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

atakanakdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, ek gelir olması açısından proje ve uygulama denetçi belgesi (makine mühendisi) aldım ve yapı denetim firmalarında çalışıp imza yetkimi kullanmak istiyorum. İzmir'de herhangi bir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdığı olan varsa irtibat kurabilirim.

Bir kaç firma ile internet üzerinden iletişime geçtim ancak tanıdık usulü daha hızlı ilerliyor anladığım kadarıyla.
    İzmirde kendime ait mimarlık şirketim var. Paket proje olarak anlaştığımız yerlerde mekaniği dışardan çizdiriyoruz eğer çizebilirseniz gelecek projelerde beraber çalışabiliriz düşünürseniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler