User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Apple Watch 2. Nesil

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Apple Watch 2. Nesil

Başlıkta da belirttiğim gibi 2. nesil Apple Watch arıyorum. Aradığım kriterler;

- İkinci nesil olması.
    - Kozmetik olarak temiz olması.
    - Kesinlikle faturalı olması.
    - Tercihen garantili olması.
    - Kutusu ve kutu içeriği tam olması.

İstanbul içi elden teslim olursa daha iyi olur benim için. Bu kriterlere uygun elinde Apple Watch var ise iletişime geçebilir.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple watch hiç kullanmadım özelliklerini bilmiyorum ama aşağıda linkini verdiğim ürünü aldım iphoneda kullanıyorum.Aralarında ne gibi farklar özellikler var onuda bilmiyorum ama iyi bir alternatif olabilir gibi

Tahmini Teslimat Zamanı

Xiaomi Amazfit Bip Nabız Gps Akıllı Saat - Global Versiyon - n11.com
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sarj süresinden ötürü garmin fenix 3 tavsiye ederim 10-12 gün aralıgında sarjı gidiyor bildirimler geliyor aramalara cevap verilebiliyor
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apple watch hiç kullanmadım özelliklerini bilmiyorum ama aşağıda linkini verdiğim ürünü aldım iphoneda kullanıyorum.Aralarında ne gibi farklar özellikler var onuda bilmiyorum ama iyi bir alternatif olabilir gibi

Tahmini Teslimat Zamanı

Xiaomi Amazfit Bip Nabız Gps Akıllı Saat - Global Versiyon - n11.com
    6 ay'dır apple kullnaıyorum ve bazen telefonu yanıma aldığımı unuttum sanıyorum.
    Açıkçası hayatı bir tık daha kolaylaştırdı.
    Keşke Tr'de saatin hatlı micro chipli olanı olsa da telefon hiç taşımasam diyorum.

Abi, apple da gelen aramalara, mesajlara cevap verebiliyorsun. Saat'den siri ile konuşup telefonu hiç eline almadan arama yapabiliyorsun.

Alıntı rcpyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sarj süresinden ötürü garmin fenix 3 tavsiye ederim 10-12 gün aralıgında sarjı gidiyor bildirimler geliyor aramalara cevap verilebiliyor
    Önce ki saatim.
    2'si aynı kategori de değil.
    Fenix 3'de sadece aramaya cevap verebiliyorsunuz ve mesajları görüntüleyebiliyorsunuz sadece.
    Apple Watch'da gelen mesajları gördükten sonra Cevapla seçeneği ile cevaplayabiliyorsunuz ayrıca saat'den direk konuşma yapılabiliyor.
    Şarj konusunda da baya iyi evet Fenix fakat aktif kullanılırsa Apple'da 2 gün çok rahat gidiyor.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay'dır apple kullnaıyorum ve bazen telefonu yanıma aldığımı unuttum sanıyorum.
    Açıkçası hayatı bir tık daha kolaylaştırdı.
    Keşke Tr'de saatin hatlı micro chipli olanı olsa da telefon hiç taşımasam diyorum.

Abi, apple da gelen aramalara, mesajlara cevap verebiliyorsun. Saat'den siri ile konuşup telefonu hiç eline almadan arama yapabiliyorsun.

Önce ki saatim.
    2'si aynı kategori de değil.
    Fenix 3'de sadece aramaya cevap verebiliyorsunuz ve mesajları görüntüleyebiliyorsunuz sadece.
    Apple Watch'da gelen mesajları gördükten sonra Cevapla seçeneği ile cevaplayabiliyorsunuz ayrıca saat'den direk konuşma yapılabiliyor.
    Şarj konusunda da baya iyi evet Fenix fakat aktif kullanılırsa Apple'da 2 gün çok rahat gidiyor.
    baya farklıymış ozaman benimki sadece zordayım eyyy aneyyy diye titriyor ekranda gelen mesaj vs bildirimleri oluyor başka bir özelliği yok
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikler cevap veren herkese çok teşekkür ederim.

Apple Watch için sadece akıllı saat olarak görmüyorum. Kullandığım tüm ürünler Apple olduğu için aralarında %100 uyumluluk ile kullanmak için istiyorum. Cebimdeki iPhone, evdeki Apple Tv, odamdaki MacBook gibi şeylerle birebir uyumlu olduğu için Apple Watch istiyorum. Ve en önemlisi de Siri kulanımı. Yoksa dediğiniz gibi alternatif bir sürü akıllı saat var, fakat bir çoğu spor aktiviteleri için planlanmış saatler olduğunu düşünüyorum. Apple Watch üzerindeki kalp atışlarını izleme vs tarzı uygulamaları da kullanmayınca ortalama 2 günü çıkarabilecek bir cihaz olduğunu belirtmiş bir çok kullanıcı. Bu da benim için bir problem teşkil etmiyor.
    Zaten her akşam telefon şarj etmek için prizlere powerbank cihazlara vs. bağlı bir hayata sahibiz genel olarak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikler cevap veren herkese çok teşekkür ederim.

Apple Watch için sadece akıllı saat olarak görmüyorum. Kullandığım tüm ürünler Apple olduğu için aralarında %100 uyumluluk ile kullanmak için istiyorum. Cebimdeki iPhone, evdeki Apple Tv, odamdaki MacBook gibi şeylerle birebir uyumlu olduğu için Apple Watch istiyorum. Ve en önemlisi de Siri kulanımı. Yoksa dediğiniz gibi alternatif bir sürü akıllı saat var, fakat bir çoğu spor aktiviteleri için planlanmış saatler olduğunu düşünüyorum. Apple Watch üzerindeki kalp atışlarını izleme vs tarzı uygulamaları da kullanmayınca ortalama 2 günü çıkarabilecek bir cihaz olduğunu belirtmiş bir çok kullanıcı. Bu da benim için bir problem teşkil etmiyor.
    Zaten her akşam telefon şarj etmek için prizlere powerbank cihazlara vs. bağlı bir hayata sahibiz genel olarak.
    Çok rahat 2 gün gidiyor onda eminim Tabi saatin 2. el kondisyonu önemli.
    Adam her gün spor'da kullanıyorsa, koşu vs şarjı daha az gidebilir, onda bir şey diyemeyeceğim.
    Ben de kalp atışı vs açık hiç bir sorun yok Mart'da sıfır aldım
    En güzel yanı da dediğim gibi, araba kullanırken misal telefonu hiç eline almadan telefon ile konuşmak..

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kullanıyorum gece kapatırsam 4 gun net sarjı gidiyor kapatmazsam 3 gun kullanıyorum

ozellıkle motor kulandıgım zamanlar bluetooth kulaklıgım ıle baglantılı olarak telefon kulaklık saat 3 u cıdden cok ısımı goruyor arayanları gelen meseajları gorebılıyorsun

tasıye ederım
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde Gear S3'üde destekliyor Apple ancak Apple Watch diğerlerinden çok farklı bir bağlantısı var. Kullanımı çok kolaylaştırıyor ve birbiriyle olan optimizasyonu çok iyi. Ben en çok araçta kullanıyorken Navigasyonun saate yansımasını ve telefonla konuşmayı sevmiştim. Mutlaka en düşük 2. nesil veya 3. nesil alın.
    @johnie; Volkan abi, bildiğim kadarıyla 4. nesilde öyle bir seçenek geliyordu. Takip et istersen

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradığınız özelliklerde 2 tane saatim var siyah 42mm. Yarın yenisinin fiyatı belli olsun ona göre yenisini almak için satabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde Gear S3'üde destekliyor Apple ancak Apple Watch diğerlerinden çok farklı bir bağlantısı var. Kullanımı çok kolaylaştırıyor ve birbiriyle olan optimizasyonu çok iyi. Ben en çok araçta kullanıyorken Navigasyonun saate yansımasını ve telefonla konuşmayı sevmiştim. Mutlaka en düşük 2. nesil veya 3. nesil alın.
    @johnie; Volkan abi, bildiğim kadarıyla 4. nesilde öyle bir seçenek geliyordu. Takip et istersen
    4. nesilde ne geliyor kardeşim, kaçırdım pardon? Bir önce ki cümlelerde söyledikleri ise 2 si de mevcut şuan da. Vallahi işimi görüyor, saat'den önce telefonu değiştirmem gerekebilir )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradığınız özelliklerde 2 tane saatim var siyah 42mm. Yarın yenisinin fiyatı belli olsun ona göre yenisini almak için satabilirim
    yanında 38'lik kayışı da veriyor musunuz? Ne kadarlık ürün? Vallahi ben aldıktan sonra 500₺ zam geldi

2500-2800 bekliyorum ben yeni fiyatları açıkçası ama ekstrem değişiklik yok diye düşünüyorum saat de..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok rahat 2 gün gidiyor onda eminim Tabi saatin 2. el kondisyonu önemli.
    Adam her gün spor'da kullanıyorsa, koşu vs şarjı daha az gidebilir, onda bir şey diyemeyeceğim.
    Ben de kalp atışı vs açık hiç bir sorun yok Mart'da sıfır aldım
    En güzel yanı da dediğim gibi, araba kullanırken misal telefonu hiç eline almadan telefon ile konuşmak..
    Kesinlikle kondisyonu önemli ama dediğim gibi 2 gün beni çıkartsa yeterli benim için. Gün içerisinde telefonu cepten çıkar bak tekrar cebe koy şeklinde geçen kısa süreyi bile bana minimuma indirse yeterlidir.

Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kullanıyorum gece kapatırsam 4 gun net sarjı gidiyor kapatmazsam 3 gun kullanıyorum

ozellıkle motor kulandıgım zamanlar bluetooth kulaklıgım ıle baglantılı olarak telefon kulaklık saat 3 u cıdden cok ısımı goruyor arayanları gelen meseajları gorebılıyorsun

tasıye ederım
    4 gün şarj süresi çok iyiymiş, 2.nesil mi 3.nesil mi abi senin kullandığın?

Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4'ün fiyatının 3000 TL seviyelerinde olacağından söz ediyorlar. Aklınızda şimdiden bir fiyat varsa özelden gönderirseniz çok sevinirim.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. nesil bendeki
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanında 38'lik kayışı da veriyor musunuz? Ne kadarlık ürün? Vallahi ben aldıktan sonra 500₺ zam geldi

2500-2800 bekliyorum ben yeni fiyatları açıkçası ama ekstrem değişiklik yok diye düşünüyorum saat de..
    Yeni modele kayışlar uyarsa yanında vermemde. Uymazsa kırmızı ve siyah slikon var gümüş baklala ve siyah milano var hepsini verip 1 yeni saat alırız artık bu fiyatlarla bu arada saatin ekranı x gibi full ekran olcakmış

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle kondisyonu önemli ama dediğim gibi 2 gün beni çıkartsa yeterli benim için. Gün içerisinde telefonu cepten çıkar bak tekrar cebe koy şeklinde geçen kısa süreyi bile bana minimuma indirse yeterlidir.

4 gün şarj süresi çok iyiymiş, 2.nesil mi 3.nesil mi abi senin kullandığın?

4'ün fiyatının 3000 TL seviyelerinde olacağından söz ediyorlar. Aklınızda şimdiden bir fiyat varsa özelden gönderirseniz çok sevinirim.
    Hiç fiyat bakmadım daha konuyu görünce yazdım tr fiyatı belli olsun ona göre özelden yazarım fiyatı

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4. nesilde ne geliyor kardeşim, kaçırdım pardon? Bir önce ki cümlelerde söyledikleri ise 2 si de mevcut şuan da. Vallahi işimi görüyor, saat'den önce telefonu değiştirmem gerekebilir )
    LTE sim kart desteği. Sim kart takıp gezersin işte abi Eşkart alabiliyorsun ya *****, onunla beraber kullanma imkanında olabilir.

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple Watch alasım geldi bu konuyu okuduktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LTE sim kart desteği. Sim kart takıp gezersin işte abi Eşkart alabiliyorsun ya *****, onunla beraber kullanma imkanında olabilir.
    Tr desteklisi gelmez kardeşim sanmıyorum O bahsettiğin şu an ABD'de ki 3. nesilde de var.

Daha ülkemizde 4-4.5G adam akıllı çalışmaz iken telefona sim card yapmaları muamma olur

YouTube // Shiftdelete'in sahibi bu arkadaş.
    Dediği gibi, keşke kırmızı tuş olsa

Alıntı b.arica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apple Watch alasım geldi bu konuyu okuduktan sonra
    Aktif telefon ve konuşma yapıp araba kullanıyorsan mantıklı. Özellikle yolda yürürken direk koldan cevap vermek aşırı rahat.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple Watch Series 4 Satın Alın - Apple (TR)

Vallahi 4 serisi çok sert geldi 1000₺ fark ciddi.
    Zamanın da iyi ki almışım diyorum, daha bundan sonra Apple'a anca ya netten ya da kapısından bakarız.
    Fiyatlar uçmuş, $-€ inerse eğer yurt dışı yolu gözüküyor maalesef..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler