User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İş Arıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question İş Arıyorum

Herkese merhabalar, ben İnşaat Mühendisi Umut Mehmet SORAN, 2017 yılında Erciyes Üniversitesinden mezun oldum,akabinde askerlik hizmetimi tamamladım ve şu an aktif olarak iş arayışındayım. Henüz iş tecrübem yok. Hepimizin bildiği gibi referans olmadan bi tanıdık olmadan iş bulmak bu dönemde bi hayli zor. O sebepten ötürü yardımlarınızı bekliyorum. Hani inşaat sektöründe arkadaşınız,akrabanız bi tanıdığınız vardır,siz değerli forum üyeleri yoluyla ona ulaşabilirim diye düşündüm. Herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben de 2010'da mezun olmuştum Erciyes İnşaat'tan vay be 2012'de işe girdim. O zamanlar iş sıkıntısı yoktu, en azından bizim sektörde.

Allah yardımcın olsun kardeşim, gerçekten üniversiteler her sene yüzlerce mezun verirken bir şekilde sıyrılıp iş bulmaz zor.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah tez zamanda bulursun kardeşim güzel bir iş.

Bu gün sakaryada ki personel ilanım için ta trabzondan birisi aradı / dün gebzeden birisi aradı hem şaşırdım hem üzüldüm.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardımcın olsun gerçekten şu zamanda iş bulmak çok zor. Sanırım bende zor zamanlarda girdim,esnaflığa dönmeyi düşünüyordum ama bu şartlarda ve bu piyasada çok zor.. şayet denk düşerse haberdar ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam askerliğim bitmek üzereyken döviz artışı,ekonomik kriz başladı,gerçekten zor bi zamana denk geldi iş arayış sürecim ama hala umutlarım tükenmiş değil. Umarım bi yerlerden bi şekilde bi işe başlayacağım. Bi bakmışsınız haftaiçi birlikte çalışıp haftasonu birlikte istanbulparka gazlamaya gittiğim techturkey ailesinden bi patronum olmuş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler