User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Logitech G920 aranıyor

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Logitech G920 aranıyor

Merhaba abilerim kardeşlerim. Uygun fiyata temiz sorunsuz faturalı G920 arıyorum bütçem 1700 lira civarı, satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir

irtibat no: 0534 660 4742

saygılarımla
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene önce Vatandan alınmış ve az kullanılmış G29 var. Shifter mevcut değil. PC'de kullanacaksan uyar. Fiyat konuşunda görüşürüz.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de G29 mevcut PC için alacaksanız. Shifter da var, düşünürseniz ÖM atabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce Vatandan alınmış ve az kullanılmış G29 var. Shifter mevcut değil. PC'de kullanacaksan uyar. Fiyat konuşunda görüşürüz.

Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de G29 mevcut PC için alacaksanız. Shifter da var, düşünürseniz ÖM atabilirsiniz.
    G920 lazım xbox one s için. Teşekkür ederim yine de
    Thor Performance

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enes konuya salça oluyorum Bende g29 veya g920 arıyorum.

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takip...…….

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de geçen ay ararken Letgo'dan fake gibi bir duran ilandan İngiltere'den gelme sıfır g920 buldum aldım 1900'e

Tüm platformları kovalayın Facebook marketplace harici bu tip direksiyon sahiplerinin toplandığı bir grup var fb'ta arama yaparak bulabilirsiniz orda da ilanlar oluyor

donanımhaber forumuna bakın, genelde ***** siteye de koyuyorlar ama bazısı sadece oraya koyduğu da oluyor

ayrıca sahibinden.com 'u da takipte olun.

Bunların hiçbirinde bulamadım diyorsanız herkes çok para istiyordur, gidin sıfır alın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunların hiçbirinde bulamadım diyorsanız herkes çok para istiyordur, gidin sıfır alın
    Kafayı yemişler herkes bildiğin saçma sapan paralar isteniyor maalesef
    Thor Performance

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farklı bir bilgi vereyim, belki sizin veya diğer arkadaşların işine yarar. Xbox oyunlarının çoğu aynı zamanda PC'de de çalışabiliyor. Ben DVD ile denemedim ancak store'dan dijital olarak aldığım oyunları Windows 10 üzerindeki Microsoft Store uygulamasından PC'ye indirip oynayabiliyorum. Bu şekilde PC/PS4 uyumlu bir direksiyon ile PC'de forza horizon ve forza motorsport oynanabiliyor.

Bir de yeri gelmişken bazı eski model PS4 desteklemeyen Logitech direksiyonları uyumu hale getiren bir donanım&yazılım mevcut. --- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) --- >> Sayfa 1 - 10
    Ben aparatı bu arkadaştan almıştım. Uzun zamandır G25 ile PS4'te gran turismo oynuyorum, herhangi bir gecikme,sorun vs. yaşamadım. Elde eski direksiyon varsa değerlendirmek için düşünülebilir.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xbox a bağlanan direksiyon setlerinden gözlemlediğim, tepkiler oyuna geç gidiyor.Bu bence büyük bir eksiklik.Yani sen çeviriyorsun oyun senden sonra geliyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HPMania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de yeri gelmişken bazı eski model PS4 desteklemeyen Logitech direksiyonları uyumu hale getiren bir donanım&yazılım mevcut. --- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) --- >> Sayfa 1 - 10
    Ben aparatı bu arkadaştan almıştım. Uzun zamandır G25 ile PS4'te gran turismo oynuyorum, herhangi bir gecikme,sorun vs. yaşamadım. Elde eski direksiyon varsa değerlendirmek için düşünülebilir.
    üstat o iş biraz sıkıntı ya. Çoğu kişi gecikme oluyor diyor ama bazı arkadaşlar da sizin gibi problemsiz kullanıyoruz diyorlar. Açıkçası riske etmek istemiyorum çünkü F1 ve Forza oynayacağım özellikle F1'de ani tepkiler çok önemli o yüzden direkt G920 arıyorum. 1-2 gün içinde bulamazsam almaktan vazgeçeceğim zaten aramaktan sıkıldım.
    Thor Performance

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bende G29 var buraya yazdıktan sonra letgoya da açtım ilanı bugün. Hatta öncesinde bu konuya yazdıktan sonra özel mesajdan soran arkadaşlar da oldu forumdan. Bir kaç tane hesap var direksiyonlari toplayıp daha yüksek rakamlardan satma derdinde. Bunlara inatla vermedim. Olmayan ürünün ilanını açıp pazarlık yapıp satıyorlar 2100-2200 gibi rakamlara tahminen. Bana da 1900lü rakamlar teklif ettiler. Belki yanında sahte garanti belgeleri veriyorlar. Herkes işin çakalı olmuş dikkat edin. Nasıl araba piyasasında 10 kişi anlaşıp ilan açıp fiyat yükseltme derdinde bunlarda aynı yolu izliyor. Sonuçta bende ***** sitelere girip bir fiyat belirledim. Dediğim rakamlara al satciya gidip piyasayı yukseltmeleri yerine son kullanıcıya gitmesini tercih ederim.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Wromm

You have been blocked

Bunun 3 pedallı pro versiyonunu yılbaşından önce Kasım ayı ortaları falandı sanıyorum, 1.500 TL'ye almıştım, şimdiki fiyata bakın, 3.899 TL... Aynı satıcı ve dandik çift pedallı satılıyor.
    @onurc

Gecikme genelde TV kaynaklı oluyor, Xbox'ta pek bu duruma rastlamadım. Bazı oyunlarda bunun için ayarlar da oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    @enesakkurt,

Aslında hızlı tepki için kayışlı sistemli direksiyon tercih etmek lazım ama daha da pahalı onlar.
    G920 ve 29 dişli motorlu şeklinde. Özellikle driftçiler sevmiyor mesela bu direksiyonu. Bir taraftan diğer tarafa hızlı toplayamıyor, motor yetişemiyor diye. Ha eski Driving Force GT'lerdeki gibi çamaşır makinesi kıvamında har har har har diye dönmeye çalışmıyor, daha hızlıdır belki ama, durum böyle.
    Hoş, F1 oynarken tur muhabbeti yok, yeterli olur herhalde...

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle driftçiler sevmiyor mesela bu direksiyonu. Bir taraftan diğer tarafa hızlı toplayamıyor, motor yetişemiyor diye.
    Ben de bu muhabbete uyuz olup geçen nostalji yapayım diye açtım PC'den Live For Speed'i, lan biz zamanında nasıl cayır cayır yan gidiyorduk diye. Meğer olay oyundaymış, LFS'de çatır çutur bir o yana bir bu yana atabiliyorsun arabayı direksiyon da gerçekteki gibi açıya uyum sağlıyor falan. Çok kısa bir alışma sürecinde sonra "keiichii misiiiiiinnnn" diye söylenmeye başlamıştım

XBOX'taki bir çok oyunda hatta drift özel modlarında falan oynasam da aynı tadı bulamadım hiç. he normalde pist kastığım için G920 gayet yeterli oluyor zaten

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu muhabbete uyuz olup geçen nostalji yapayım diye açtım PC'den Live For Speed'i, lan biz zamanında nasıl cayır cayır yan gidiyorduk diye. Meğer olay oyundaymış, LFS'de çatır çutur bir o yana bir bu yana atabiliyorsun arabayı direksiyon da gerçekteki gibi açıya uyum sağlıyor falan. Çok kısa bir alışma sürecinde sonra "keiichii misiiiiiinnnn" diye söylenmeye başlamıştım

XBOX'taki bir çok oyunda hatta drift özel modlarında falan oynasam da aynı tadı bulamadım hiç. he normalde pist kastığım için G920 gayet yeterli oluyor zaten
    Evet olay oyunda çünkü aslında çok "yapay" imiş, onu fark ettik Tabi çok zevkliydi ayrı konu.

Onun haricinde şu anda hoşa giden durum, direksiyonun daha çok turlu olması ile daha "ince" kontra-açı-kontrol imkanı sağlaması. Yoksa turu kıs, çata çuta 90 derece turla sağ sol yap...
    Onlarda da bir taraftan diğer tarafa toplama durumuna yetişmesi gerekiyor direksiyonun, çünkü adam bırakıyor, fırrrrtt diye direksiyon diğer tarafa dönüyor, onu istiyor adam, gerçek drift mevzularında da aşağı yukarı böyle işliyor.

Bu arada son zamanlarda en çok drift videosu Forza Horizon 4 ile çekilmiş durumda Xbox'ta... Başka da pek yok gibi. İnstagram vs hep FH4 videoları ile dolu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler