User Tag List

Sayfa 3/3 lklk 123
43 sonutan 39 ile 43 aras

Konu: Istanbul Trafiginde Carpa Carpa kacan kamyonet

brs852 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    Jun 2012
    Ya
    36
    ehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence polisin acemisine denk geldi diye umuyorum ama yedii daya ok merak ediyorum

SinanAdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    Nov 2013
    Ya
    35
    ehir
    stanbul/Zeytinburnu
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt BahadrALTUN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    amzn hastal zgven diye bir laf varya.

Herkes Polis olmu yine saydryor. Ben olsam anlamnda bin tane daha cmle okuruz. Biraz insafl olun arkadalar.

O halde amz belaya girince Polis'e vs gitmeyelim . Kendi iimizi kendimiz halledelim ve elbette de sonularna katlanalm.
    kimse polis olmuyor aslnda. Polisin yapmas gerekeni yapamamasna kzyor bilhassa. Evet atlan her kurunun hesabn sorarlar, kafalarna gre ate edemezler vs vs az ok biliniyor. Ama neden ilerine gelince silahn kabzasyla seyir halinde camma tklanp evriliyorum ? Neden ilerine gelince kz arkadamn yannda artislik davranlara maruz kalyorum ? Kendi mahallemde 5-6 arabaya arpp kaanlar iin aranan polis gelmedi mesela, mahallece kendi iimizi kendimiz grdk. Ne zaman olay olur ararz olay biter polis gelir ansa bak nsanlar bunlara isyan ediyor akas. Yani polis bence gc yetene polislik yapyor bu lkede.. byle manyan biri kar adamlarn akln alr kotururda yrtrde. Amacm polisi ktlemek deil ama herkes hereyi biliyor zaten burda ou insan benzer olaylar yaamtr. Ben glyorum ahsen bu videodaki hallerine. Bizim polise bak amz tamamen polisin halkla olan ilikisidir bunu bilir bunu sylerim. Nasl etkilersen halk yle tepki alrsn
    yilik kolay.. ktlk gayret gerektirir.Ben tembel sanlacak kadar kolaycym..azimle san ancak sm olur, ta matkap deler..

yelik
    Sep 2014
    Ya
    53
    ehir
    ----
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Byle olaylar btne baknz deitirmesin. Bende Polis mkemmel i yapm, sperler vs demedim .
    Ancak,
    15 Temmuzda direnen, ehit olan ve boluculere karsi arpisan polislerimizi aklnza getirerek bir genelleme yapn.

SinanAdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    Nov 2013
    Ya
    35
    ehir
    stanbul/Zeytinburnu
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Byle olaylar btne baknz deitirmesin. Bende Polis mkemmel i yapm, sperler vs demedim .
    Ancak,
    15 Temmuzda direnen, ehit olan ve boluculere karsi arpisan polislerimizi aklnza getirerek bir genelleme yapn.
    Hem byle olaylar btne bak anz deitirmesin diyorsunuz, hemde baka bir olayla genelleme yapn diyorsunuz. Bu sylediklerinizde tezatlk var. Siz kendi iinizde eliiyorsunuz. Burda bahsedilen ok baka mevzular sizin syliceiniz ekilde gidersek olan PH 'a kadar gider. Biz ok farkl konulardan bahsediyoruz. Bizimlan deylsnz...
    yilik kolay.. ktlk gayret gerektirir.Ben tembel sanlacak kadar kolaycym..azimle san ancak sm olur, ta matkap deler..

STP - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    Nov 2005
    Ya
    41
    ehir
    anakkale
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ancak,
    o gece evme cocuguma karma gtmeye calsrken e5 n ortasnda onumuzu kesp halk hayvan yerne koyup soyledklern nasl tp kaktklarn ve bze tarafa havaya sktklarnda gordum ben...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler