User Tag List

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
143 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Yol Vermediği İçin 3 Kişiden Dayak Yiyen Motorcu

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam yol vermiyor defalarca yol vereceği boşluklar vardı. Bende motor kullanıuorum ancak bu derecede 3 kişiden dayak yiyecek hiçbişeyi hak etmiyor aq barzoları hep bu tipler zaten önce itiyor bakıyor abi abi diyince dalıyorlar şerrefsizler bu it köpek takımı bu ülkede eksilmez ne yaparsak yapalım malesef...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Artı motorcu kaskı bağlamamış ilk darbede yerinden çıktı bağlı tutsaymış birde yırtık olsaymış ilk başta geleni iki haftalığına iptal ederdi.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EM-RE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hayırdır.seni mermi kaynağı yaparım.Cok klasiksiniz ya.umarım motorcu gotundeki dona kadar alır.sanmam bi *** çıkacağınıda yazık başka birşey değil.
    Abi petrolün kamerası ve gopro önünde ,bir sürü insan varken ,yüzü ve plakası açıkta bunları yapabilen adama hukuksal olarak bir şey olmaz bana göre. Ekşide isimleri ,plakaları ve adresleri bile paylaşılmış ama kaçakcı bir aşiretten oldukları söyleniyor.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hanzolarin savunulacak hicbir yani yok.
    Ancak motorcu da yurek yemis cikmis. Adam arkadan bi saattir selektor yapiyor neyin tribindesin yol vermiyorsun. Belki icinde hasta var acil durum var yol isteyene yol vereceksin bitti. Ole bemzinlige girip bide davet edersen dayagi yersin.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amınakodumun barzoları belli tiplerinden motorcu 19 yaşlarındaymış hani çocuk sayılır bu kadar tepki göstermeleri fazla o 3 OĞLANın, mahkemeden bir şey çıkmaz yazık olmuş en güzeli kendin yapabiliyosan teker teker yakalıyacan öpecen.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kirli sakal, son model "sedan" BMW ve Angara.
    Vazgeçilmez üçlü

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,5 aydan beri motor kullanıyorum.. Gerçekten araç sürücüleri motorluları çok taciz ediyor bu bir gerçek Öğrendiğim tek bir şey var. Olabildiğince sorundan uzak duracaksın. Bağırıp çağırmamak lazım insanlara.. Memlekette çok denyo var.

Ama genç arkadaşın kaskı bağlı değil sanırım.. İlk harekette kask indi yere.. Böyle bir durumda üstünde mont var,kask var, eldiven var.. Direk kafayı atıp diğerlerine dönmek en mantıklısı.. Olabildiğince kavgadan uzak durmaya çalışıyorum ama başıma böyle bir şey gelirse 2-0 galip başlıyorsun ekipmanlarından dolayı. Direk döv ve git

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    insalar eskiye oranla ciddi manada bu trafiği araba sürmeyi namus davası haline getirmiş durumda.. o kadar çok trafikde yol vermemeden bir birini sıkıştırmadan falan filan böyle dişin kovuğunu bile doldurmıycak saçma nedenlerde kavga edenler görüyorumki..

Maşallah birde herkes hazır kıta arabada palalar haydarlar döner bıçakları .. ne kadar hevesli millet birbirine girişmeye..

ne anlayış kalmış ne tölerasyon ne bir vicdan.. hani o kadar gereksiz saçma bir nedenden kavga ediyorsunuz kardeşim kavga ettiğin adamda bir ananın evladı birinin çocuğu birinin kocası adamı sakat bıraksa öldürseki ölümde oluyor bu saçma sapan yol vermeme kavgasından bir ailenin ocağınada ateş düşürüyorsun .. sorsan neden ne yol vermedi abi.. böyle aptalca bir neden olabilirmi..

bu motorcu olayına gelince peşin hükümlü olmamak lazım motorda süren biri olarak diyorum kamera kayıtı zaten benzinliğe girerken ki kısmı kapsıyor öncesinde ne oldu aralarında ne geçdi ne bitti bilmiyoruz.. ama sadece solda gidiyor diye girişmişlerse oda ayrı bir vicdansızlık..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f30 kasa beyaz bmw 34 sg 565
    bir adet, suratında "eşeği yeni siktim geldim" ifadesi ve gururu olan çomar
    2 adet yancı

üçünün toplamı bir torba *** ediyor. ***** elemanın suratına bakınca burnuma tezek kokusu geldi.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında bu denyolarda yürek yok, tamamen karşıdakinin hareketine göre tepki veriyolar abi demek yerine kaskla kafayı koymasını bekledim halbuki yapsaydı diğerleri otomatik geriye takarlardı ama olmadı üzdü.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çocuk kafa atsa belki belinden silah çekip vuracak, belki sonrasında yediremeyip daha sonra peşine düşüp gidip vuracak. Bir arkadaşımın akrabası trafikte kavga ediyor dayak yiyor, kendine yediremeyip çocuğun adresini bulup vurup öldürüyor. Gerçekten ülkede şansa yaşıyoruz.

Ne olursa olsun 1 adama 3 adam vurulmaz, ki küfürler falan hiç hoş değil.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyal medyada motorcular mafyavari bir kampanya başlatmış, adamın adı soyadı nereli olduğu doğum tarihi bağcılarda ticaret yaptığına kadar paylaşıp gören indirsin diyorlar..
    Ülkedeki hukuk sistemine olan güvene bak kamera kaydı var her şey net ama kimse süründürün mahkemelerde diyemiyor..
    Adalet yok malesef, çok kişinin dediği gibi en fazla bir mahkemeye çıkar başkada bir cacık olmaz

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorcudada akıl yok , ulkede it kopuk geziyor millet kim vurduya gidiyor yapıştırmış sol şeride yol vermemeyi geçtim bide gel diyor manyakmısın arkadaş baksana yoluna çekilip kenara
    hayırdır oglim dan sonrası belliydi zatende söylede bir gerçek var sürücü nekadar apaciyse bu tarz motorcularda gırla, çogu gopro youtuber olma sevdası ayna kırma millete dayılanma tarzı çok modelini gördük videolardan daha öncede.
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcu çocuk kaşınmış. Bilerek yol vermemiş. Görmemiş olamaz herif önünü gündüz yapıyor arkadan selektörle. Hadi onu geçtim benzinciye çağırıyor gel diye. Sonra da beni neden taciz ediyorsun diyor. Motorcunun da beyinsiz olduğu kesin. Haa şu da var. delikanlı adam 1 kişiye 3 kişi dalmaz. 3 kişiye tek başına dalar. Arabadakiler ayrı öküz. Bana denk gelse herbirini birbirine monter eder bırakırım orada.
    IN BOOST WE TRUST

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babamın bir lafı var çok seviyorum Arabadan biri iniyorsa iyi niyetli değildir, inen adamı konuşturmayacaksın.

3-1 de dayak yeme ihtimalin yüksekken hiç olmazsa 1 ini indirmen lazımdı. Kafa da kask var üstte mont ne kadar darbe alırsın ?

Hem delikanlılık yapıp sonra da ağlarsan mabadıyla güler insanlar sana.

Bunlara gerek var mı ? Ver yolu gitsin belasını bulsun. Kamera takan motorcunun +5 hp aldığı ülkede normal olan durum.

Haybeye sopa yemiş yazık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoda haklı haksız bir yana, motorcular biraz da bu durumları bilerek kendileri çağırdı. İnternette dönen o kadar çok fazla kovboy videosu var ki. Kaska kamera takan kendini kasaba şerifi sanıyor. E millet de bileniyor tabi. "Yürü kardeşim git yoluna" denilecek yerde göz dönüyor, sonra olan oluyor.
    Ekipmanlara da güvenilmesin öyle. Trafikte belinde arabasında silahla gezen çok maganda var. Kaska eldivene güvenip yok kafa atarım, üstüm zırh gibi diye yersiz efelikle yürürseniz adamın üstüne "b0k yoluna gitti Necati" olursunuz.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabada 3 kişi olduğunu görüyorsun,benzinliğe girdiğinde durmadan uzasana be kardeşim.sesinden belli daha küçük belli ki.üzücü bir olay keşke hiç bulaşmasaymış.geçmiş olsun

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam video'nun başından beri selektör atıyor , yol ağasının , babasının gibi sol şeritte saçma sapan bir sabit hızda ilerliyor üstelik sağ şerit bomboş belli ki inatla yapıyor. Araba yı kullanın ne olduğunun , neci olduğunun ve etnik kökenin ne olduğu beni ilgilendirmiyor. Hayirdir oglim diye gelmese , hayırdır kardeşim diye dövse haklı mı olacaktı ? Motorcu haksız , dayağı hak etmiş benim başıma böyle bir şey gelse dokundurur geçerdim çünkü trafikte başıma geliyor ve cinnet geçiriyorum , video yu izlerseniz adam 1.5 dakika boyunca selektör atıyor belli ki öncesi de var , ya acil bir işi varsa ? yada ne bileyim bir hastası olan sen, ben de olabilirdik. Ne bu saçma sapan hareketler sol şerite bile bile yol vermeme ? Daha sonra adamı benzinliğe çağırıyor normal de bmw ilerlemişti video ya bakarsanız görürsünüz daha dar alandan dönüp giriyor benzinliğe , sonra bakıyor ki araba kalabalık "beniiğğğ niden taciz ediyorsun" gibi bir şey söylüyor , o kadar artistlik yaptıktan sonra burayı dünyanın en huzurlu ülkesimi sandın ? Adam oturup sana neden taciz ettiğini insan gibi anlatacağını veya güzel kardeşim diye sohbet edeceğini ? Hak etmişsin , dayak yemişsin şimdi sağda solda ağlıyor bir şeyler kovalıyor.

3 kişiye 1 kişi dalmasının tarafımca yeri yok ancak motorcu da sütten çıkmış ak kaşık değil. Özelllikle günümüz Türkiyesinde bu tarz saçma sapan artistlikler yapmanın , Allah korusun daha büyük yaralara yol açabilir sonra sağda solda ağlayan , sağa sola video yükleyen siz değil , eş - dost olur. Dikkat etmekte fayda var.
    ABO TRADING
    STR

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorlu soldan gayet düzgün gidiyor, sağında araçlar var onları geçiyor sağ boşalınca sağ şeride geçip yol veriyor ama bmw yine arkasına geçip sellektör atıyor. Tipik sağında araba varken tampona yapışıp sellektör atan barzolardan işte, arabasından indikten sonrasıda belli. Motorcunun belinde ailahı olsa o iniş şeklinden sonra çekse vursa üzülmezdim,

Motoru nizami kullanmış adam, kuryeler gibi aralara dalıp çıkmamış yol vermek için, basıp uzamamış acemi bile olabilir belkide arkadaş. Genelleme yapmayın bence

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler