User Tag List

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
143 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Yol Vermediği İçin 3 Kişiden Dayak Yiyen Motorcu

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorlu soldan gayet düzgün gidiyor, sağında araçlar var onları geçiyor sağ boşalınca sağ şeride geçip yol veriyor ama bmw yine arkasına geçip sellektör atıyor. Tipik sağında araba varken tampona yapışıp sellektör atan barzolardan işte, arabasından indikten sonrasıda belli. Motorcunun belinde ailahı olsa o iniş şeklinden sonra çekse vursa üzülmezdim,

Motoru nizami kullanmış adam, kuryeler gibi aralara dalıp çıkmamış yol vermek için, basıp uzamamış acemi bile olabilir belkide arkadaş. Genelleme yapmayın bence
    Aynı video yu izlediğimizden eminmiyiz ? 9. saniyeden itibaren motorun aynalarında selektör atıldığı belli oluyor , benim saydığım 6 tane sağ şerite geçme şansı var iken bilerek geçmiyor , bir ara sağa geçiyor bmw yanına geliyor bilerek gazlıyor ve tekrar önüne geçiyor. Sağındaki araçların arasına değil 1 motor 10 tane motor girer sizin dediğiniz sağında araçlar var kısmında. Aralara 1 er tane araba girme şansı var iken neden motorcu diretiyor ki ? Daha sonra sağ şerite geçtiğinde bmw nin selektör attığı motorcu değil , video ya bakarsanız görürsünüz anlık bir karanlık oluyor modelini çıkartamadığım küçük bir aracın stopları belli olmuyor ona atıyor. Belli ki bela geliyorum diyor hala bunun üzerine neden diretiyor o kısmı anlamadım , üstüne birde benzinliğe çağırıyor.

Kafama takılan nokta herkes şivesinden veya adamın tipinden yola çıkmış ama gayet aklı başında , kibar ve düzgün tipli birisi de bu hareketleri motorcu arkadaşa yapabilirdi benim demek istediğim şuan Türkiye de neyin ne olacağı belli değil o yüzden dikkat etmek lazım. Yoksa adamları savunmuyorum yaptıkları kesinlikle yanlış , inşallah cezalarını bulurlar diyeceğim ama düne kadar hamile kadını tekmeleyen kafası güzel adam serbest kalıyorken bu adamlara mı yaptırım uygulanacak
    ABO TRADING
    STR

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ozoozo ya katılıyorum sağa geçme imkanı varken geçse bunlar olmazmış. Sidik yarışı yapmanın alemi yok bırak gitsin.

Ben de sinir oluyorm 500 kere selektör yapana ama geçiyorum sağa gidiyor yol vermemeye çalışmak ta doğru değil.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten doğru, bir adam sinirle arabadan iniyorsa kesinlikle alttan almayacaksın, en ufak bir kelime konuşturmayacaksın. o kaskla kafayı gömmeliydi daha adam üstüne gelmede o üstlerine gitmeliydi.
    dediğiniz gibi 19luksa çekinmiş yada amatör olabilir, ama benim çevremdeki motorcuları bu şekilde dövemezler daha o adamlar inmeden o kaskla aracın camını kırıp gömerlerdi kafayı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam 2 dakkalik videoda surekli sellektor yapiyor yol bos olmasina ragmen motorcu inatla yol vermiyor. videonun oncesinde kim bilir neler yasandi? motorcu petrole giriyor ve adamada artislik yapip gel gel diyor 52. saniyeye dikkat edin bmw petrole girmemis yolun sagina cekmis. cocuk sesinden de belli genc oldugu marketin onune cekip neden beni taciz ediyorsun diyince adamda yapistiriyor.
    bence bu videoda motorcu %1000000000 haksiz. bmwyi suren kisilerde hata var ulan 2 tane vurdun baktin abi diyor don git yoluna ne 3 kisi daliyorsunuz tamam hakli olabilirsin 2 tane vurdun sana abi cekiyorsa birak Allah'indan bulsun cek git yoluna.
    yorumlara bakiyorumda hic kimse motorda kabahat bulmuyor yuh yani ne diyim. bazi arkadaslar bmwci hayirdir oglim dedi diye sivesinden dolayi adama veryansin etmisler. adam dogulu diye assagilayici yorumlar yapmislar bmci deseyki hayirdir kardesim bu sefer hakli mi olacakti? bu kadar irkci yorumlarda bulunmayin arkadaslar hepimiz yollardayiz kaskina go pro takan kendini bi halt saniyor muhtemelen bu genc kardesimizde izledigi videolarin etkisiyle kendine heyecan aramis ama sert kayaya carpmis.
    kaskina kamera takip bu tarz motor surup millete artislik yapanlar ayna kiranlar millete kural ogretmeler bunlari gorunce uzulmuyorum iyi olmus diyorum.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsan gibi sellektör atana yol vermek için bende yavaşlar sağa geçerdimde, tampona yapışıp sağda araba varken sellektör üstüne sellektör yapan için hızımı azaltıp sağa geçmezdim. Çok çok acil birşey olsa dörtlü kornada olur zaten, dikkat edin daha vidyonun başında kamyon dönerken sellektörle geliyor arkadan, adam yola soldan dahil oluyor sağına araç geliyor yine sellektör, sonra motorcuda atarlanmış kendi çapında. Son atarı bağcılarlı esnaf barzo arkadaş koymuş tabi o ayrı, ama bu kadar yayıldıktan sonra kime ne koyarlar izleriz show haberden artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kamerayı takan aq motorcularında zaten bi tripler bi şekiller oluyor aşırı kuralcılık bilmem ne , haketmiş . Ha 3 kişi dövülmez orası ayrı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 2 dakkalik videoda surekli sellektor yapiyor yol bos olmasina ragmen motorcu inatla yol vermiyor. videonun oncesinde kim bilir neler yasandi? motorcu petrole giriyor ve adamada artislik yapip gel gel diyor 52. saniyeye dikkat edin bmw petrole girmemis yolun sagina cekmis. cocuk sesinden de belli genc oldugu marketin onune cekip neden beni taciz ediyorsun diyince adamda yapistiriyor.
    bence bu videoda motorcu %1000000000 haksiz. bmwyi suren kisilerde hata var ulan 2 tane vurdun baktin abi diyor don git yoluna ne 3 kisi daliyorsunuz tamam hakli olabilirsin 2 tane vurdun sana abi cekiyorsa birak Allah'indan bulsun cek git yoluna.
    yorumlara bakiyorumda hic kimse motorda kabahat bulmuyor yuh yani ne diyim. bazi arkadaslar bmwci hayirdir oglim dedi diye sivesinden dolayi adama veryansin etmisler. adam dogulu diye assagilayici yorumlar yapmislar bmci deseyki hayirdir kardesim bu sefer hakli mi olacakti? bu kadar irkci yorumlarda bulunmayin arkadaslar hepimiz yollardayiz kaskina go pro takan kendini bi halt saniyor muhtemelen bu genc kardesimizde izledigi videolarin etkisiyle kendine heyecan aramis ama sert kayaya carpmis.
    kaskina kamera takip bu tarz motor surup millete artislik yapanlar ayna kiranlar millete kural ogretmeler bunlari gorunce uzulmuyorum iyi olmus diyorum.
    o yolun hız limiti 50 olduğunu var sayalım. eğer sen istersen ordan 50 ile gidersin kanunen yol vermeden istediğin şerittende gidersin hız limitlerinde gidiyorsan zaten. he bana göre kesinlikle yol vermeliydi, ancak o hanzoların savunulcak yanıda yok. adamlar bildiğin öküz. acelesi olsa zaten inip motorcu dövmez. nerden bakarsan bak savunulcak yerleri yok. motorcu şapşal zaten onu da savunduğumuz yok. ama hemen ırkçılık şu bu sokma işin içine. adam olmak isteyen kürdüde türküde arabıda gayet adam oluyor.

bu yavşaklar bunu şuan bulunduğum ülkede yapsalardı ömür boyu birdaha hiç bir ülkeden ehliyet alamazlardı, hapsede mutlaka girerlerdi. burda trafikte biriyle tartışmak direk suç. türkiyede herkes mafya.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcuya dokundururum diyen arkadaşa sesleniyorum O videodaki adamlardan farkın yok..

Evet bazı motorcular kask kamerası kullanırken sırf aksiyon olsun diye gereksiz saçma sapan hareketler yapabiliyor.. Fakat meskun mahalde hız limitlerine uyarak gitmenin hernagi bir cezası yok..

Adamın acelesi varsa 4'lülerini yakar o şekilde gider. Yine adamın acelesi varsa motorcu yol verdikten sonra kavga etmek yerine basar gider yetişeceği yere.. Bunlar sırf kabadayılık yapmak için duruyorlar..

Beyler trafikte giden hiç bir şeye vurma hakkınız, hakkımız yok. Bu motorcu da olsa yaya da olsa.. Ne demek motorcuya dokundurmak. Resmen adam öldürmeye girer bu..

Hanzo musunuz ?

Evet belki motorcunun yol verme imkanı vardı. Belki bilerek vermedi.. Belki el kol yaptı.. Motorcu sonuna kadar haksız olabilir.. Ama 20 li yaşlarının başında olan birisine 3 kişi dayak atmak için giriyorsa onlarında, onu savunanlarında, onun gibi düşünenlerinde amk spor gazetesi.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yolun hız limiti 50 olduğunu var sayalım. eğer sen istersen ordan 50 ile gidersin kanunen yol vermeden istediğin şerittende gidersin hız limitlerinde gidiyorsan zaten. he bana göre kesinlikle yol vermeliydi, ancak o hanzoların savunulcak yanıda yok. adamlar bildiğin öküz. acelesi olsa zaten inip motorcu dövmez. nerden bakarsan bak savunulcak yerleri yok. motorcu şapşal zaten onu da savunduğumuz yok. ama hemen ırkçılık şu bu sokma işin içine. adam olmak isteyen kürdüde türküde arabıda gayet adam oluyor.

bu yavşaklar bunu şuan bulunduğum ülkede yapsalardı ömür boyu birdaha hiç bir ülkeden ehliyet alamazlardı, hapsede mutlaka girerlerdi. burda trafikte biriyle tartışmak direk suç. türkiyede herkes mafya.
    arkadasim videoyu dikkatli izlersen yolda 30 yaziyor simdi o yolda 30la mi gidelim? kaldi ki sol serit arac gecmek icin vardir araci gectikten sonra yol musait ise veya arkandan senden yol isteyen varsa yol verirsin hiz limiti var diye o hizda gidip sol seriti ihlal edemezsin oylede bi sey yok.
    ben kimseyi savunmuyorum videoda 2 tarafinda savunalacak kismi yok ama olaylarin bu sekilde gelisme motorcu yuzunden olmus. sayfadaki bazi yorumlara bakarsan olay irkci vari bi sey olmus.
    trafikte zaten biriyle tartismak bencede mantiksiz ama gel gor ki turkiyede maalesef oyle olmuyor.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcu kafayı koyacaktı diyenler güzel izlememiş videoyu.O hayırdır oglim diyen barzodan sonra arkadan gelen eleman eli belinde geliyor.O motorcu ilk gelene kafayı koysa arkadaki harbiden zımbalarmış.
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim videoyu dikkatli izlersen yolda 30 yaziyor simdi o yolda 30la mi gidelim? kaldi ki sol serit arac gecmek icin vardir araci gectikten sonra yol musait ise veya arkandan senden yol isteyen varsa yol verirsin hiz limiti var diye o hizda gidip sol seriti ihlal edemezsin oylede bi sey yok.
    ben kimseyi savunmuyorum videoda 2 tarafinda savunalacak kismi yok ama olaylarin bu sekilde gelisme motorcu yuzunden olmus. sayfadaki bazi yorumlara bakarsan olay irkci vari bi sey olmus.
    trafikte zaten biriyle tartismak bencede mantiksiz ama gel gor ki turkiyede maalesef oyle olmuyor.
    bu konuda aynı fikirdeyiz, motorcu bence de yol vermeliydi çünkü türkiyede pratikte kurallara uyarsan ölürsün, örneğin yaya geçitlerinde yol benim diyip yola atlarsan arabalar hiçte yol senin demez ezer geçer. maalesef ki.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ArMy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorcu kafayı koyacaktı diyenler güzel izlememiş videoyu.O hayırdır oglim diyen barzodan sonra arkadan gelen eleman eli belinde geliyor.O motorcu ilk gelene kafayı koysa arkadaki harbiden zımbalarmış.
    Lavuk pantolonunu düzeltiyor abartmayın ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtube yorumlarında BMW li adamın adını adresini vs deşifre etmişler doğruysa..

DERAN_TUYNER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kamerayı takan aq motorcularında zaten bi tripler bi şekiller oluyor aşırı kuralcılık bilmem ne , haketmiş . Ha 3 kişi dövülmez orası ayrı
    Birşey yazmadan önce bir oku ondan sonra gönder tuşuna bas kardeşim
    lafın genel biz de kaskımıza kamera takıyoruz

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Götüyle inatlaşan donuna s.çarmış.

Motorcuda onu yapmış. Sol şeridi işgal etmiş, sonrası *****.

Ben adamların yerinde olsam bide o kamerayı da alırdım.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben motorcu değilim, ancak motorlar (motor kullananlar) trafikte bence araçlara nazaran üstün olmaları gerekiyor en nihayetinde bir araba kadar güvenli değil en önemli olan ise insan can güvenliğidir ve sağlığıdır ne olursa olsun ne yazıkki ülkemizde insan hayatından ucuz birşey yoktur.

Konuya gelince yol istemiş vermemiş miş miş miş böylemi olması gerekiyor adammı dövmek gerekiyor ? bu kadar acele niye ? tabakaneye b*k mu yetiştiriyosun pez.... bmw ye binince iki selektör yapınca ışık hızına çıkmak serbestmi oluyor gelde küfür etme böylelerine etnik kimliği benim için hiç farketmez bunlar sahip olduğu etnik kimliğede hakaret içeren mahluklar, trakyalıyım kürt arkadaslarımda oldu laz arkadaslarımda oldu youtube yorumlarında gördüm kürtlere saymışlar yine bunu aşın aşın kürt,türk,laz,çerkez ayrışmayın bir olun dir olun hainin kahpenin şerefsizin vatanı milleti dini dili ırkı yoktur onlar bu vasıflardan yoksun p*ç tir.

Vallahi USA daki gibi motorcular kendi gruplarını kursunlar bu tarz olaylar için çete olsunlar başlarınada insan ahlakını bilen bir büyük gelsin böyle bir durum söz konusu oldumu karambolde götürsünler vursunlar bu şerefsizleri doğanı,şahini,bmw si mersedesi farketmez, facede,youtube ta görüyorum grup kurmaya başlamışlar destekliyorumda bu oluşumları trafik magandadan geçilmiyor.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim söylediklerim tepki alabilir, şunuda belirteyim kesinlikle onaylamıyorum bu davranısı ne olursa olsun küfür, tehdit, kavga gürültüyle işim olmaz ama son zamanlarda motorcularda değişik bi tavır var, hatta kaskında vs kamera olanlar resmen görüntü almak için diğer söförlerin üstüne geliyor, bende racing kullandığım halde bunun farkındayım, tabikid herkez aynı değil ama kimisi çok abartıyor,
    Bu arkadas içinde üzüldüm gercekten, umarım kanun yerını bulur ve bunu yapan 3 kişi gerekli sekilde cezalandırılır.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adama yol verme tahrik et sonra petrole çağır dayak yiyince ow şit.

Bu videoda onaylamadığım tek konu teke tek dövüş olmamış

Tepesine kamera koyup fahri polis gibi gezen motorcular ders alırlar umarım.

Çok isterdim racing motor kullanmak ama bu ülkede motora binmek intihar etmek bence. Ben cesaret edemedim binen varsa bazı şeyleri baştan kabul etmiştir.

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol verseymiş keşke trafikte kimseyle inatlaşmaya gerek yoktur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler