User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Motorcuyu durdurup numarasını isteyen kızlar

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güldürdün abi valla hahahahaa

A2 ehliyetine baş vurdum şimdi güzel bi çakma chopper alırım tamam mis Regal Raptor gibi dışarıdan bir moka benziyor hiç olmazsa
    Regal Raptor kesinlikle beyaz renk al, markasını bilmeyen 70binlik harley sanar

Misal : sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şu arkadaşın yaşadığını yiğenin maseratiyi aldığımda her 3 defada 1 defa kesin yaşıyorum.. bazıları bunlar gibi direk atlamıyor bakıyor gülüyor yani üstüne düşsem ilgilensem kovalasam azıcık devamı gelir bazısı bunun gibi direk sohbeti koyup telleşmek istiyor..

bazısı yaratıcı giriyor mevzuya sen billionerde değişmiydin geçen akşam falan yada sen falancanın arkadaşıydın dimi falan diyor ortamda piyasada adı duyulmuş bilinen bir iki kişinin ismini veriyor o çocukları arasam tanımazlar bile
    neler neler..
    "Bir kadını parayla elde ettiysen bu senin güçlü olduğunu değil,onun satılık olduğunu gösterir." diye bir söz vardı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güldürdün abi valla hahahahaa

A2 ehliyetine baş vurdum şimdi güzel bi çakma chopper alırım tamam mis Regal Raptor gibi dışarıdan bir moka benziyor hiç olmazsa
    Isparta'da yaşıyorsun sanırım ? Yazın çok motorsiklet görüyorum orada, çok dikkatsız hızlı kullanıyor özellikle gençler. Bir kaç kere kazaya da şahit oldum.

Allah korusun dikkat et.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyle kasarlar cok kendini baskalarinin sofrasina direkt olarak sunan oyuzden kurguya gerek bence suleyman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aga 17 yaşımdan beri kendi aracım var , videonun olduğu yolu 458 dahil çeşit çeşit arabayla günde 50 kere dolaşıyorum , bırak kızı ne zaman denk gelsem en az 4lü sap erkek grupları "baba bi bas ta memleket yanmasın mı sesini duyak aminiyum" diyor . Söyleyeceklerim bu kadar motor almaya gidiyorum .

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bir kadını parayla elde ettiysen bu senin güçlü olduğunu değil,onun satılık olduğunu gösterir." diye bir söz vardı.
    yaşla alakalı doymuşlukla yaşamışlıkla alakalı ben kimseye gerçek telimi vermiyorum iş nomu veriyorum o hatta kapalı zaten.. işim olmaz.. bir insanın karısı en değerli hazinesidir .. değerini bilene..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşla alakalı doymuşlukla yaşamışlıkla alakalı ben kimseye gerçek telimi vermiyorum iş nomu veriyorum o hatta kapalı zaten.. işim olmaz.. bir insanın karısı en değerli hazinesidir .. değerini bilene..
    Hahaha o da iyiymiş abi hani o hattım zaten kapalı ben vicdanımı rahatlatayım diyorsun olur da ulaşırsalar yolumuzu buluruz hesabı

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    ben şu arkadaşın yaşadığını yiğenin maseratiyi aldığımda her 3 defada 1 defa kesin yaşıyorum.. bazıları bunlar gibi direk atlamıyor bakıyor gülüyor yani üstüne düşsem ilgilensem kovalasam azıcık devamı gelir bazısı bunun gibi direk sohbeti koyup telleşmek istiyor..

bazısı yaratıcı giriyor mevzuya sen billionerde değişmiydin geçen akşam falan yada sen falancanın arkadaşıydın dimi falan diyor ortamda piyasada adı duyulmuş bilinen bir iki kişinin ismini veriyor o çocukları arasam tanımazlar bile neler neler..
    Gold Digger
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha o da iyiymiş abi hani o hattım zaten kapalı ben vicdanımı rahatlatayım diyorsun olur da ulaşırsalar yolumuzu buluruz hesabı
    sen 458 ile nasıl bulamıyorsun onu anlamadım.. peşine takılır yapışırlar.. sorun arabada yolda ortamda olamaz bence.. sen bir kurşun döktür..

Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen 458 ile nasıl bulamıyorsun onu anlamadım.. peşine takılır yapışırlar.. sorun arabada yolda ortamda olamaz bence.. sen bir kurşun döktür..

Valla abi hiç öyle çıkalım da arabaya karı düşsün muhabbeti olmadı işin açığı 458 kendi aracım değil bu arada abim ara ara Mersin'e geldiği için belki de ekmeğini yiyemedik Ama hiç biri durdurup da numaramızı istemedi yani

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi hiç öyle çıkalım da arabaya karı düşsün muhabbeti olmadı işin açığı 458 kendi aracım değil bu arada abim ara ara Mersin'e geldiği için belki de ekmeğini yiyemedik Ama hiç biri durdurup da numaramızı istemedi yani
    Geliyim de ahmet parlak'ın mekanına gidek la
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı youssef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isparta'da yaşıyorsun sanırım ? Yazın çok motorsiklet görüyorum orada, çok dikkatsız hızlı kullanıyor özellikle gençler. Bir kaç kere kazaya da şahit oldum.

Allah korusun dikkat et.
    Aynen abi cg midir nedir burada çok popüler. Soba bacası takıyorlar harr hurrr yarışıyorlar. Bazı elektrikli bisikletlerede yazılım atıp 130 bastırıyorlar.
    Genel olarak burada hem araba süren ,hem motor süren trafik kurallarından bir haber genel olarak arabayı aldığıma trafikle mücadele veriyorum Allah kimseyi Saat 17.00 civari Ispartan nın çarşısına düşürmesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hiç bir zaman zaten o niyetle olmazda bazen bazı kadınlarda zengin koca arayışı bazılarında ömürleri boyu belki giremiycekleri içdiği bir bardak içkinin hesabını ödiyemiycekleri mekanlara girip yiyip içip eğlenme olanağı bulma imkanı diyelim niyetiyle bir peşe takılmaca olabiliyor..

ne nazik yazdım be )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geliyim de ahmet parlak'ın mekanına gidek la
    Gel abi ağırlarız 7/24 online

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç bir zaman zaten o niyetle olmazda bazen bazı kadınlarda zengin koca arayışı bazılarında ömürleri boyu belki giremiycekleri içdiği bir bardak içkinin hesabını ödiyemiycekleri mekanlara girip yiyip içip eğlenme olanağı bulma imkanı diyelim niyetiyle bir peşe takılmaca olabiliyor..

ne nazik yazdım be )

Abi sizin geçtiğiniz yollardan biz döndük diyosun yani,tecrübe Allahuekber dağlarında
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyahı da çok güzel markaları söküceksin yanlara çanta miss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sizin geçtiğiniz yollardan biz döndük diyosun yani,tecrübe Allahuekber dağlarında
    yok biz kimizki bir abimiz babasının şahini ile şimdiki sortie o zamanın adı paşa idi önünden hatun kaldırmışdı hatunda boş hatun değil on numara hatundu hepimiz dumur ve şok olmuşduk..

o günden sonra matematik ve fen bölümünü bırakdım anladım ki biz ne kadar hesap kitap yaparsak yapalım bizim hesaplarımızın dışında olan şeyler var.. abimiz bizi parka bırakdığında anladım gerçi aldı hatunu gitti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    regal son şanzıman bükücü ) aman uzak diyim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler