User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Şehir Magandası vol 2132435467

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamera zaten 1-2 yıla bütün araçlara zorunlu oluyor en başda onu belirtelim .. kaska takanlarda cengaverlip yapıp apuk sapuk şeyler yapmasa normal kaskına takanlar güvenliği için arabadaki araç kamerası hesabı takanlara bir lafım yok..

bunun dışında bende motor sürüyorum benimde başıma çok sık geliyor taksisi arabası minibüsü silme yalama geçiyorlar hatta montuma sürten bile oldu .. hangisiyle kavga edicen hangisiyle tartışıcan.. birde onlara kalsa haklılar geç kardeşim aradan dereden diyorlar.. onlara göre çünkü motor her yerden giderde bir şeritte gidemezz.

Ama şu benzin fiyatlarının artmasına sevindiğim bir şey var .. motordan en nefret edenler bile artık ağır ağır motorsiklete geçiyor az yakıyor diye.. motordan nefret eden her kes benzin fiyatları 6-7 tl lere dayandığında öpe öpe öpe motorsiklete geçicek...

işte o zaman trafikde motorsiklette farkındalık da artıcak motora özel şerit yollar parkyerleri de bir anda artıcak patlama olucak.. şu anda bile çok var ama bir kaç seneye arabadan çok motor görüceksiniz her yerde..

bir pcx 125 yada 150 nin yakıtını hangi araba yakabilir hiç biri.. giderleri düşük.. trafik derdin yok.. park yeri derdin yok.. sırf istanbulda ispark dan bile ayda yüzlerce tl karın oluyor yakıtı bir yana koyarsak..

ilerde herkes ya seve seve ya istemeye istemeye motora geçicek..
    Abi bu durum herkes farklı bir arayış içine girer ama motor olacağını pek sanmıyorum. Arabayı herkes kullanabilir ama 2 tekerlekli bir taşıtı zor. Bu işin dengesi var, kontrası var, ağırlığı var durması kalkması var... var oğlu var .

Benim tahminim ilerde çok hybrid araba görücez veya şu hidrojen motor meselesini görücez

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kaşlara saç eklettirmiş kırban ayı
    Suratına tükürseymiş keşke maho'nun

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mstfcn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynisi benim basima geldi tek fark 3 degil 2 kisilerdi, vurmasina firsat vermeden kafamdaki kask ile ben giristim, bi daha sanmiyorum cesaret etsinler..
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu video için söylemiyorum ama kaska go-pro takan meşur olma peşinde.10 motor kamerası videosunun 7 sinde trafikte sıkıntı teşkil etmeyecek olayların üzerine gidip araç takip ediyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu video için söylemiyorum ama kaska go-pro takan meşur olma peşinde.10 motor kamerası videosunun 7 sinde trafikte sıkıntı teşkil etmeyecek olayların üzerine gidip araç takip ediyorlar.
    Sonra da youtube'da isyan ediyorlar kaskı neden g*tümüze soktular diye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler