User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: inatçı sürücüler gişeye sıkıştı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyal medya çalkalandı bu görüntüyle, halbuki bahsedilen gibi değilmiş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 sene bahçeşehire git gel için mahmutbey gişleri kullandım kaynakçıların az kapısını çamurlugunu yamultmadım. Kaynak yapanlara müstehak böyle şeyler.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şerit değiştirende zerre kadar akıl yok.. 3 saniye beklemekten aciz..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gişenin dibine gelmişsin, *** mu var tabakhaneye yetiştireceğin de orda şerit değiştiriyosun. Arkadan gelen de mübarek gişeye değil pistin bitiş çizgisine gidiyo sanki. Araba değil insan da çıkabilir ne gerek var bu şekilde girmeye, ne kadar zaman kazanacaksın sanki yavaşlamasan.

cehalet kötü şey başka açıklaması yok bunun bana kalırsa

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ıkısı de suclu. 30kmh yazmıyor mu gıse gırıslerde? o nasıl hız? dıgerı de baska bır denyo. hadı gıse degıseceksın ınsan bır bakar, he bakıpta nasıl olsa duracak dıyen barzolardan da olabılır tabı. ıkısıne de gecmıs olsun. seneye bırkac kat sıgorta bedellerını odeyınce akıllanırlar
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirket arabası olduğu belli. Allah akıl fikir versin. Kazadır herkesin başına gelir de böyle mantıksız kazalara çok sövüyorum...
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Napsınlar başka ? Adam lisans mezunu iki üniversite bitirmiş ,bankaya girse güvenlik görevlisi ile aynı maaşa çalışacak. İlaç mümessili oluyor yine aynı maaş ama belki stres atıyordur adam.
    Emperyal sermayeye olan, hemfikir sitemini ironiyle harmanladığını sezimsiyorum. Ancak yinede emanete hıyanetin sosyalizimdede yeri yoktur. Ahlaki olarak yanlıştır

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes o suçlu bu suçlu demiş ama, neden kimse Tiguan'a laf etmiyor? Adam otobanın ortasında gişenin önünde laps diye durmuş resmen. Kimseyi savunmuyorum ama İstanbul'da hepimiz tez canlı olabiliyoruz, bir yerlere yetişme stresiyle önemsiz iki saniye bile o an için çok önemli gelebiliyor. Keşke Seat direksiyonu kırmak yerine frene bassaymış yada Tiguan'a patlatsaymış. En azından bir ihtimal kusur payını düşürebilirdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerizekalılıktan başka bişey değil bu

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnatlaşmayla alakası olmadığını öğrendikten sonra ülkedeki habercilik anlayısının bile yerlerde olduğu gerceğini görmenin verdiği üzüntüyü tarif edemem

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes o suçlu bu suçlu demiş ama, neden kimse Tiguan'a laf etmiyor? Adam otobanın ortasında gişenin önünde laps diye durmuş resmen. Kimseyi savunmuyorum ama İstanbul'da hepimiz tez canlı olabiliyoruz, bir yerlere yetişme stresiyle önemsiz iki saniye bile o an için çok önemli gelebiliyor. Keşke Seat direksiyonu kırmak yerine frene bassaymış yada Tiguan'a patlatsaymış. En azından bir ihtimal kusur payını düşürebilirdi.
    herhangi bir sebepten durmuş olabilir tiguan, önünde ne var görmüyoruz, aracın içinde ne var görmüyoruz. Belki önde araç durdu, inip kalkan bariyer bozuldu, araç arıza verdi, sürücü baygınlık geçirdi, yola birşey çıktı sandı ya da sürücüsü gerizekalı ve durduk yere durdu. Trafikte öndeki araç bir hata yaptı diye arkadan gelen lak diye yan şeride mi dalmalı ya da öndeki araca mı vurmalı? hali hazırda durabilecek mesafedeymiş ve durmuş arkadaki araç zaten duramayıp vursa da hatalı demektir çünkü takip mesafesi denen meretin de bir faydası var. Öndeki aracın neden durduğunun bir önemi kalmıyor bütün bunlardan sonra

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikısıde ılac mumessili...
    Murat Bey , kişilerin mesleği ile nasıl bir bağlantı kurdunuz özel değilse? Ya da sizin gibi kültürlü ve dolu bir insan neye gore genelleyip kucuk görüyor insanları ?

Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu şirket araçlarını mesai saatleri dışında ve iş dışı kullanımlarını yasaklasalar eminim trafik çok daha rahatlayacak
    Ben de şirket aracı kullanıyorum ve aracim bana tahsis. Yani 24 saat kullanmam için verilmiş bir araç. Mesai saati ile alakası yok. İs dışında kullanmam yasaklanirsa şahsi aracımi kullanırım trafik ayni trafik. Değişen sadece arabanın modeli olur.

Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşverenler şirket araçlarını prim vermek yüksek maaş ödemek yerine cezbedici olarak kullanıyorlar, okadarki kendine özel şirket aracı yok diye iş beğenmeyenimi istersin, sırf araba veriyolar diye günde 10 saat at gibi ordan oraya koşturdukları 1500 lira ve senede 3 kere tutarsa aldıkları hayvani kotaları olan prim sistemlerini kabul ediyorlar. Böylece fazla parayı çalışana değil aracı ya alıyor ve satıyor geri dönüşümlü olarak kendine yarar sağlıyor yada cuzi rakamları rent a car firmalarına veriyorlar hertürlü prim vermektense kazançlı çıkıyorlar.

Sonra heryer şirket aracı dipgaz cazırcuzur herdaim trafiğinde arabanında mına koyuyorlar. El skiyle gerdeğe girenler ordusu.
    El skiyle gerdeğe girmek ile ne alakası var klralik aracı kullanmanin ?
    Kiralik ev de oturmakta el skiyle gerdeğe girmek o zaman. Ben yıllardır şirket aracı kullanıyorum 1 kere kaza yapmadım 1 kere aracımin bir yerine zarar vermedim o nasıl olacak ?

Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki mümessilde muadil ilaç çalısıyorlar herhalde

Ha bi de bu kardeşlere mümessil demeyin çok kızarlar, represant onlar.
    Mümessil = Temsil Eden , Temsilci
    Reprezant = Representative kelimesinin türkçeleştirilmisi.
    Propagandist = Tanıtım Sorumlusu ( Fransızca Kökenli )
    Medikal tanıtım temsilcisi vb gider.

@kesici inan skimde olmaz hangi sıfatın kullanıldığı kizmam da işim bu benim. Sen Otelci denildiginde kiziyormusun ?

Ben mümessil im arkadaşlar , şirket arabası kullanıyorum . İnsan gibi trafikte isime gidip geliyorum. Etik kurallar ve birçok sektörde bulunmayan denetim ve yönetmelikler ile kurallari belirlenmis bir is yapıyorum.

İyi ve yüksek puanlı bir anadolu lisesi ( anadolu lisesinin gercekten anlamı olduğu dönem) , İstanbul da iyi bir fakülteden mezunum. Gayet yeterli is tecrübem ve yabanci dilim var. Ticaret yapıp dolandirildim mumessillige başladım. İsimi de inanılmaz zevk alarak yapıyorum. Simdi ben arabanın ırzına gecen trafikte problem yaratan " mümessil iste " dediginiz adam mi oluyorum.

Gençlik kollarından yalamaya başlayıp kovalasaydim , haram paramla aldığım premium araçla trafikte saygın bir adam mi olacaktim ?

Bütün konularda ülke de saygı kalmadı , ye kurkum ye ülkesi oldu , şahinle reina ya gittim skleyen olmadi Porsche ile gittim abi dediler diye konulara yazan, kutuplasiyoruz diye tepki gosteren bu forumun üyeleri değil mi ?

İNSANİZ hepimiz mesleklerden arabalardan cebindeki paradan önce insan gözüyle bakin birbirinize. Holding sahibi de olsanız sanayi çırağı da önce kndiniz saygı gösterin insana. Sonra ülke genelindem anlayis , insana saygi vs bekleyin bence.

Bu kaza yapan arkadaşların hatası , magandaligi umursamazlığı vb her neyse. Ben ve benim gibi hakkaniyetli olmaya çalışan insanlarda var kiralık araç kullanan veya mümessillik yapan.

Az biraz saygı lütfen

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben nasil kucumseyip genellemisim? Allah askina su mesajimdan nasil cikardin??
    Ve iki arac soforude ilac mumessili.
    Gece gece olaya bak,baskalarina kurulup bana sacma cevap vermissin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecmis olsun iki arkadasada nerelere cekilmis konu ...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben mümessil im arkadaşlar , şirket arabası kullanıyorum .
    İnsan gibi trafikte isime gidip geliyorum. Etik kurallar ve birçok sektörde bulunmayan denetim ve yönetmelikler ile kurallari belirlenmis bir is yapıyorum.
    3 sene ilaç firmasında çalıştım, mümessillerin satmak için bölge sorumlularından yedikleri baskıları gördüm şahit oldum.
    Satmak için 100 takla atan mümessilleri gördüm. Bu 100 kutu fazla yazarsan şu promosyon alacaksın diye dr lar ile yapılan pazarlıkları biliyorum.
    1000 kutu ürüne 10.000 Kutu MF çıktığımı biliyorum. 2500 TL ye satılan kanser ilacının yaklaşık 100 TL maliyeti olduğunu biliyor musun mesela ?

Haksız yere işten çıkarılan adamın işe iade davası sonucu istifaya zorlanmak için arkadaşı olan karı-kocayı işten attıklarını biliyorum.

benim gözümde ilaç şirketleri etik'in yanından bile geçemez.

İşine saygı duyuyorum neticede ekmek yiyorsun ama baktığın pencere benim geçmişte bakıp gördüğüm pencere ile aynı değil.

Konuyla ilgili hassasiyet geliştirmişsin ama biraz alıngan davranmışsın sanki. Amacım tartışmak değil sakın kızma bana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 sene ilaç firmasında çalıştım, mümessillerin satmak için bölge sorumlularından yedikleri baskıları gördüm şahit oldum.
    Satmak için 100 takla atan mümessilleri gördüm. Bu 100 kutu fazla yazarsan şu promosyon alacaksın diye dr lar ile yapılan pazarlıkları biliyorum.
    1000 kutu ürüne 10.000 Kutu MF çıktığımı biliyorum. 2500 TL ye satılan kanser ilacının yaklaşık 100 TL maliyeti olduğunu biliyor musun mesela ?

Haksız yere işten çıkarılan adamın işe iade davası sonucu istifaya zorlanmak için arkadaşı olan karı-kocayı işten attıklarını biliyorum.

benim gözümde ilaç şirketleri etik'in yanından bile geçemez.

İşine saygı duyuyorum neticede ekmek yiyorsun ama baktığın pencere benim geçmişte bakıp gördüğüm pencere ile aynı değil.

Konuyla ilgili hassasiyet geliştirmişsin ama biraz alıngan davranmışsın sanki. Amacım tartışmak değil sakın kızma bana.
    Her sektörün etik olanı , belden aşağı vuranı var.

Ben çok iyi bilinen bir yabancı firmada çalıştım , bir kısmı vardı bu baskıların tazminatsız çıkarmaların. Sözüm ona dünya devi idi. Şu an yerli ama adamakıllı yönetilen bir firmada çalışıyorum yukarıda yazılan etik dışı şeylerin tamamı bizde işten çıkartılma sebebi.

Yukarıdakilerin tamamı bu sektörde var olan şeyler ama her firma ve her çalışan tabii ki aynı değil.

Ben de onkoloji çalışıyorum kanser ilacının maliyetini de iyi biliyorum karını da.

Alınganlık değil farkındalık için yazıyorum. Genelleme yapmak yanlış. Mümessil değil CEO da olsa tamamen kusurlu olarak kaza yapabilir , tehlikeli araç kullanabilir.

Aynı şey doktor için de geçerli. Pazarlık yapan bozuk adamların 10 katı kadar çok değerli kendini işine adamış Dr da var.

Şimdi genelleme yaparsak doktorlar rüşvetçimidir yoksa insan sağlığına hizmet eden kutsal bir meslek mensubumudur.

Ya da polis. Hepsi x parti adamı rüşvetçi bilmemne demek de yanlış , hakkıyla işini yapan adamlara ayıp.

Budur demek istediğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben nasil kucumseyip genellemisim? Allah askina su mesajimdan nasil cikardin??
    Ve iki arac soforude ilac mumessili.
    Gece gece olaya bak,baskalarina kurulup bana sacma cevap vermissin.
    Tekrar soriym abi o zaman.

Kişilerin mesleği ile yaptıkları kazanın ne gibi bir bağlantısı var , neden her ikisi de mümessil... yazdığını merak ettim.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duvarda baya sürtünme izi vardı ulan diodum nasıl bi inat bu durum farklıymış şimdi oldu

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enesy kaza yapan araçlardan birisinin sürücüsü siz misiniz?

İnsanlar şirket araçları kullanan kişilerin nasıl kullanıldığı söylemiş ve hepsi de doğru %90 kasap gibi kullanıyor vurmuş veya başkasına kaza yaptırmış hiç umurlarında olmuyor.
    Siz neden sinirlenip herkese cevap yazıyorsunuz sanki sizin isminiz mi verilmiş buda böyle diye!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler