User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tartıştığı aracı ezmeye çalışan beton mikseri

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tartıştığı aracı ezmeye çalışan beton mikseri

Öncelikle ilgili videoyu koyayım;

Kısaca özetlemek gerekirse beton mikseri yanlarından hızlı geçtiği için adamın eşi korkmuş, adam da şoförü uyarıyor, buna karşılık herif yol benim diyor.Sonrasında mikser, aracı sıkıştırıyor ve sanırım vurup vurmadığını görmek için ikisi de sağa çekiyor.Daha sonra adam mikserin sürücüsünün kapısını açar açmaz kafasına beyzbol sopasıyla vurmuş, bir şekilde aşağı indirmiş mikserin sürücüsünü ama olay bitmemiş.Yukarıdaki videoda, araçta kadın olduğunu bile bile, resmen ezmek istercesine çarpıyor hasta ruhlu şerefsiz.Adamın eşi hamile ayrıca.Bir kere çarpıp bırakmadığını görünce vatandaşlar lastikleri patlatmaya çalışıyor hatta...

Olay yerinde kaza değil, öldürmeye teşebbüs var adli vaka demiş adam ama polis raporu kaza şeklinde tutmuş, sonra adli vaka raporu düzenlenmiş ısrar üzerine ama araçlar hareket ettirildikten sonra yapıldığı için ne çıkar, bilemiyorum.Olayın üstü kapatılır mı, ne şekilde ilerler bilemediğim için duyulması adına ben de burda paylaştım.Detaylarını okumak isteyenler şu linki de inceleyebilirler;
    3 aralık 2017 beton mikseri vahşeti - gundem - ekşi sozluk

Ayrıca mikserin ait olduğu firma;
    Ak Beton

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol benim demişya. Senin yollarını s..im deyip sorgusuz sualsiz girişicen ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yol benim demişya. Senin yollarını s..im deyip sorgusuz sualsiz girişicen ya
    yok Öyle demİcen aga yol boyunca sİkecen kİ akli baŞina gelsİn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tip araçları sürenleri normal bir otomobili kullan de, aynı şekilde davranmazlar, davranamazlar. Altlarındaki aracın büyüklüğü sebepli böyle saçma sapan davranıyorlar. %99.9 u ruh hastası..

Damperli kamyonlar ve mikserleri yolda, tvde, gazetelerde vs zaman zaman kaza yapmış şekilde görüyorum.

Çok ağır kaza ya da hafif kazalar..

Kafamı çevirip devam ediyorum.. Kıymık kadar üzülüyorsam namerdim. Umrumda değiller..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba motor ilişkisi ozaman
    Forumdaki bir çok kişi arabamla motor ezerim demişti bana göre bununda hiç bir farkı yok

Videoyu izleyemedim ama biri benim kafamda beyzbol sopası patlatsa abi çok iyi vurdun birde bu tarafıma vur demem sanırım
    Tepkim bumu olur o anlık duruma göre tartışılır.Tartışılmayacak tek konu tepkisiz kalacağım olur.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Miksercinin kasten öldürmeye teşebbüsten işlem görmesi gerekir. Ağır cezaları var en az 10 yıl. Tabi adliyede adam akıllı olaya el atacak bir savcı hakim bulunursa. Para bulursam Norveçe gidecem zatende neyse.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Firma isminde memenet yok ki şerefsiz şöförün.
    Kim bilir kimin şirketi, kimler kolluyor, kollayacak. Olan canına kast edilene olacak. Belki de suçlu bulunacak..

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her zaman söylerim. Yoluna devam edeceksin aracından inmeyeceksin. Psikopat ruh hastası çok memlekette. Silah dahi çekebilirdi. Ara polisi ver plakasını devam et yoluna eşinle. Insan değil ki konusasin adamla.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en ufak maddi olayda bıle motorcuyu ezerım dıyenlerı konuya beklıyorum. beton mıkserının altından mı gecersınız, ustunden mı atlarsınız bılmem
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok söverimde şimdi sözüm meclisten dışarı bunların hepsi aynı *** , ama temeli cehalet tabi.

Daha dün başıma gelen diyaloğu yazıyorum :

Beton mikseri arkasından patır patır beton dökülüyor şerefsiz ağzı iyi temizlememiş muhtemelen ya da fazla yüklemişler , her neyse çok anlamam. Zaten esenyurtta beton atığı olmayan yol kalmadı bunlara sebep.

Ben de tam aracın arkasındayım kornaya asıldım haliyle , bizim elemanda camdan çıktı.

- Hayırdır ne basıyon kornaya sen ?
    - Arkandan patır patır beton dökülüyor niye basıcam
    - Ne bekliyodun ULAN beton mikseri bu tabi dökülecek.
    - He öyle mi ben seni güzel bi şikayet ediym de sen onlara söyle normali

Adamın zihniyete bakar mısınız ? Ben bu hayvan bile olamayacak yaratıklarla aynı havayı solumaktan gerçekten çok sıkıldım. Her gün kesin karşılaşıyorum ya trafikte ya hayatımın başka bir köşesinde bu tiplerle.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miksercinin kasten öldürmeye teşebbüsten işlem görmesi gerekir. Ağır cezaları var en az 10 yıl. Tabi adliyede adam akıllı olaya el atacak bir savcı hakim bulunursa. Para bulursam Norveçe gidecem zatende neyse.
    Bende oğlumun eğitimi için Finlandiya istiyorum, oralarda görüşürüz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok söverimde şimdi sözüm meclisten dışarı bunların hepsi aynı *** , ama temeli cehalet tabi.

Daha dün başıma gelen diyaloğu yazıyorum :

Beton mikseri arkasından patır patır beton dökülüyor şerefsiz ağzı iyi temizlememiş muhtemelen ya da fazla yüklemişler , her neyse çok anlamam. Zaten esenyurtta beton atığı olmayan yol kalmadı bunlara sebep.

Ben de tam aracın arkasındayım kornaya asıldım haliyle , bizim elemanda camdan çıktı.

- Hayırdır ne basıyon kornaya sen ?
    - Arkandan patır patır beton dökülüyor niye basıcam
    - Ne bekliyodun ULAN beton mikseri bu tabi dökülecek.
    - He öyle mi ben seni güzel bi şikayet ediym de sen onlara söyle normali

Adamın zihniyete bakar mısınız ? Ben bu hayvan bile olamayacak yaratıklarla aynı havayı solumaktan gerçekten çok sıkıldım. Her gün kesin karşılaşıyorum ya trafikte ya hayatımın başka bir köşesinde bu tiplerle.
    Kimi kime şikayet ettin?
    Polis artık hırsızlık vakalarına bakmıyor hatta bakmak istemiyor, senin mikser şikayetini dikkate aldıklarını hiç sanmıyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına da şikayet etsen hiç değişiklik olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman söylerim. Yoluna devam edeceksin aracından inmeyeceksin. Psikopat ruh hastası çok memlekette. Silah dahi çekebilirdi. Ara polisi ver plakasını devam et yoluna eşinle. Insan değil ki konusasin adamla.
    Polisi aradın, telefonu açarlarsa şikayet edersin. Askere uğurlama diye kuru sıkı silah sıka sıka ilerleyenlere hatta hırsızlara müdahale etmiyorlar, sen diyorsunki ara plaka ver.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimi kime şikayet ettin?
    Polis artık hırsızlık vakalarına bakmıyor hatta bakmak istemiyor, senin mikser şikayetini dikkate aldıklarını hiç sanmıyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına da şikayet etsen hiç değişiklik olmaz.
    miksere polis değil zabıta bakar ama onu da beceremedim sesli yanıt sisteminden şikayet hattına ulaşmak ciddi sabır ve tecrübe istiyor. Millet ulaşamasın diye tasarlanmış. Yine her zamanki gibi ALLAH'a şikayet edip evime gittim.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miksere polis değil zabıta bakar ama onu da beceremedim sesli yanıt sisteminden şikayet hattına ulaşmak ciddi sabır ve tecrübe istiyor. Millet ulaşamasın diye tasarlanmış. Yine her zamanki gibi ALLAH'a şikayet edip evime gittim.
    Belediye ise zaten zahmet edip hiç aramasaydın daha iyidi. Bence bundan sonra S.W.A.T'ı arayalım kaçtı 911'miydi

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    normal şartlarda karayolunda veya şehir içinde bu ve buna benzer iş makinalarına ve kamyonlarına izin veriliyor tabi ki bununda belli şartları var mesela fazla yükleme yapamaz yola atık moloz vb şeyler dökemez karayolunu veya asfaltı bozamaz bunkardan herhangi birini yaptıgında trafik ceza kuralının maddesi gergi ceza yazılıyo veya trafikten men ediliyor
    bu yazdıklarım kagıt üstünde ve küçük şehirşerdeki uygulama
    örnek bizim çalıştıgımız alt yapı firmasına bu gibi kusurlarından dolayı çok kez ezine trafiği ceza kesti
    ama tabi iş büyükşehirlerde konu olunca direk orman kanunları geçerli oluyor bide kimin kaç kilo malzemesi var oluyo
    yani demem o ki kanunlar böle işine gelirse diyolar ve biz de buna boyunegiyoruz kim sorarsada hukuk devletinde yaşıyoruz diyoruz
    PROSTOCK GARAGE

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisi aradın, telefonu açarlarsa şikayet edersin. Askere uğurlama diye kuru sıkı silah sıka sıka ilerleyenlere hatta hırsızlara müdahale etmiyorlar, sen diyorsunki ara plaka ver.
    O zaman kendi işimi kendim göreyim başıma bela alırım dersen buyur git hesap sor. Bizlerin kaybedecek şeyleri var. Karşı tarafın olmayabilir. Kafana sopa veya mermi yiyebilirsin ya da o sinirle adam öldürüp hayatını bir anlık sınır yüzünden mahvedebilirsin. Karşındaki senin benim gibi insan değil anlatamazsin hatasını kabul etmez.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bende oğlumun eğitimi için Finlandiya istiyorum, oralarda görüşürüz.
    Beni de alır mısın sana zahmet.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bireysel silahlanma serbest olsun yaaa
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler