User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
62 sonuçtan 58 ile 62 arası

Konu: Polis arabası trafiği alt üst ediyor ama onlara serbest

aliburma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten ne yazsak "Polisin üstünlüğü bir başkadır, anlatılamaz; yaşanır" demişiz gibi, çok bilmiş formatlarla bezenmiş mesajlara gark oluyoruz. haa ben ona buna çakmadan söyleme gereği duyduğum şeyleri aktardığıma inanıyorum. başka da bir şey yazmayacağım.

Bak, bir dolu forum kullanıcısı bunların gereksiz olduğu konusunda hemfikir. Madem olayı intikal ettirdiğin gerekli yerler var. bırakalım da konu orada değerlendirilsin. burada araba konuşmayı özleyeceğiz bu gidişle...

Nasreddin hoca başka bir köyden evine döndüğü sırada bir köylüyü görmüş. Adam "Hoca, az önce elinde baklava tepsisi ile biri geçti" demiş. Hoca adama "Beni ilgilendirmez" diye cevap vermiş, adam hocanın peşini bırakmamış ve elinden tutup "Ama hoca, baklava taşıyan adam sizin eve girdi!" deyince; Hoca adamın elini kendi elinin üzerinden çekmiş ve "O zaman seni ilgilendirmez" diye yapıştırıvermiş cevabı...
    HONDA; KONFOR DA O'NDA ...

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsterse forumun hepsi gereksiz bulsun,size göre polis haklı, isterse manevra yapar düz gider ters istikamete... Ortada bize göre bir hukuksuzluk var bunu çözmeye çalışıyoruz, bu da benim mesleğim olduğu için arkadaşım rica etti ben ilgileniyorum. Siz niye tüm teşkilatın avukatlığını yapıyorsunuz? İlginiz nedir? Bu da son post, iyi forumlar.
    men dakka dukka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hata yapan her polis cezasini ceksin.adam gibi mesleğini yapmicaksa ..defolup gitsin.biz haksiz polisi savunmuyoruz.Ben meslegimi severek yapiyorum ama meslegi karalayan yakismaya tipler olunca insanini cani sıkılıyor..insanlar polis olurken kapuz degilki kontrol edip alasin...her çeşit insan var.
    eg sedan vtec

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civicsi_r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hata yapan her polis cezasini ceksin.adam gibi mesleğini yapmicaksa ..defolup gitsin.biz haksiz polisi savunmuyoruz.Ben meslegimi severek yapiyorum ama meslegi karalayan yakismaya tipler olunca insanini cani sıkılıyor..insanlar polis olurken kapuz degilki kontrol edip alasin...her çeşit insan var.
    Eyvallah, ben de sizin gibi düşünüyorum kesinlikle genelleme yapmak gibi bir amacım yok, yanlış anlaşılıp sizi kırdıysam kusura bakmayın.
    men dakka dukka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda hepimiz arkadaşız bi şekilde münasebetimiz arkadasligimiz dostlugumuz oluyor. Kırgınlık olmadan konuyu toparlaya bilmemiz cok güzel.
    eg sedan vtec

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)