User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
85 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Motor çetesi adamı sıkıştırıp dövüyor

doncarlo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yiğit205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    az bıle yapmıslar adam 2-3 tane motorun uzerınden gectı...
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayı okumadan yorum yapıyorsunuz. Range'in içinde adamın karısı ve 5 aylık cocugu var. Adam korkusundan vurup geçiyor. Milyon tane motorlu yolu böyle gasp ederse ben de olsam üstlerinden geçerdim. Hatta keşke Range falan değil şöyle F150 falan olsa hepsini indirseydi. Magandalık yap,ondan sonra vay efendim üstümüze cıktı. Adam resmen jipin önünü kesiyor motorla ilk sahnede durup dururken. Arabada 5 aylık cocugunuz ve eşiniz,arkanızdan gelen 100lerce motorcu,siz olsanız napardınız? New York Polisi geleneksel motorcular gününü yasaklamış zaten olaydan sonra.

timucintt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çakal sürüsü...
    1991 HONDA CRX - TOTALLED
    1988 TOYOTA CELICA GT ST162 - SOLD
    1991 HONDA INTEGRA LS - SOLD
    1990 HONDA CIVIC EF - SOLD

85-92 OLDSKOOL COMING SOON

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorcular hep kendilerine dikkat edilmesini ister ama afedersiniz (tabi istisnalar var ama gorduklerimi diyorum) hiyar gibi kelle koltukta gidiyolar, hele kuryeler kaldirimdan atliyo yola... ezicen ustune kalicak sonra.. tobe yarabbim ya..
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayı okumadan yorum yapıyorsunuz. Range'in içinde adamın karısı ve 5 aylık cocugu var. Adam korkusundan vurup geçiyor. Milyon tane motorlu yolu böyle gasp ederse ben de olsam üstlerinden geçerdim. Hatta keşke Range falan değil şöyle F150 falan olsa hepsini indirseydi. Magandalık yap,ondan sonra vay efendim üstümüze cıktı. Adam resmen jipin önünü kesiyor motorla ilk sahnede durup dururken. Arabada 5 aylık cocugunuz ve eşiniz,arkanızdan gelen 100lerce motorcu,siz olsanız napardınız? New York Polisi geleneksel motorcular gününü yasaklamış zaten olaydan sonra.
    her alta yazılan yabancı yazıları okumakmı gerekıyo ya yabancı dıl yoksa ne yapacaz???
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her alta yazılan yabancı yazıları okumakmı gerekıyo ya yabancı dıl yoksa ne yapacaz???
    yorum yapmayacağız Ya da google translate.

setnogrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jip sahibide motorcularda dayaklık ayrı gayrı yapmadan alayını temiz dövmek lazım.

xx
    Land Rover Discovery 1 +2 inç +BF AT K02

www.setnogrom.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zman bılınecek vıdeolar koyulsun kural olsun??? transletmiş iki kelımeyı anca bı araya getırıyo..ayrıca adam yol kesmıyo yavaslıyo öküz de gelıp tıklıyo..sonra vay efendımkorktumç..önune bakacaksın brader.ben olsam uzak dururum varsın gıtsınler.bukemedıgın bılegı opeceksın??
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zman bılınecek vıdeolar koyulsun kural olsun??? transletmiş iki kelımeyı anca bı araya getırıyo..ayrıca adam yol kesmıyo yavaslıyo öküz de gelıp tıklıyo..sonra vay efendımkorktumç..önune bakacaksın brader.ben olsam uzak dururum varsın gıtsınler.bukemedıgın bılegı opeceksın??
    motorcu bilerek aniden fren yapıyor. adamın bilerek vurduğunu sanmıyorum. hele ki yüzlerce motorcu bir arada iken yapmak sağlam cesaret işi.

ama sayısı 3-5 kişiyi geçen her tayfa kendini kral ilan ediyor.

nitekim ifadesinde de bilerek tıklamadığını ama direk saldırdıklarını söylemiş. üstüne yürüyüp zorla kapıyı açmaya çalıştıkları içinde kaçmış.

bu herkesin hakkıdır. biri senin kapını açmaya çalışırsa kaçabiliyorsan zarar vermeden kaçarsın. gerekirsede vurursun.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye ve Amerika'da motor anlayışı tamamen birbirinden farklı.

Amerika'daki motor sürenler genelde belirli bir gruba veya çeteye mensup. Yani metal atlı kovboylar gibi. Zaten araştırdığınızda suç oranlarının motorlu çeteler tarafından nekadar yüksek olduğunu görürsünüz. Bunun içinde adam kaçırma, öldürme, uyuşturucu, gasp gibi birçok suç var. Yani Türkiye'de ki gibi 5-10 Harley toplanıp pikniğe falan gitmiyorlar.

En basiti bu çete benim bulunduğum şehirde faliyet gösteriyordu:

index

İsimleri Outlaws MC nerdeyse bütün Amerika'da faaliyet gösteriyorlar.

Ve buda sadece haklarında yapılmış bir haber. Aynı siteyi araştırdığınızda bunun gibi 10larcasını görebilirsiniz.

Sandusky man arrested in multi-state Outlaw roundup | Sandusky Register

Aynısı benimde başıma gelse bende ezip geçerdim hatta şehir içine girmez tam tersine otobanda ilerleyip bi yandanda polisi aramaya çalışırdım. Çünkü Amerika'ya göre Türkiye'yi karşılaştırdığınızda Türkiye ana kucağı gibi. İnsanlar geceleri Toledo, Detroit gibi şehirlerde geceleri ışıklarda durmaya korkuyorlar. Buna bizzat şahit oldum. Çünkü sırf zevk ve isim için polis öldüren bir çetecilik anlayışı var. Chicago şehrinde sadece bir hafta sonunda cinayet ortalaması 34 gerisini siz düşünün
    “The S2000 is nothing so much as a legend in its own time. If you don’t like it, you probably haven’t driven it hard enough.” - Jalopnik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rolling'de de tırların önünde yavaşlıyoruz. Arkadan koysalar hiçbirşey diyemezsiniz. Orası otoban. Minimum hız limiti var. Ayrıca adamın arabasının önünde yavaşlamıyor. Motorcu, jip sahibi korna çaldığı için "ne var lan?" tarzında bakış atıyor. Ondan sonra yavaşlıyor,arkadaki de dokunduruyor. Ondan sonra etrafını sarıyorlar adamın. "Naaabiyon sen bilader" havasında. Normal birşey olduğunu düşünüyorsanız pek sağlıklı düşündüğünüzü söyleyemem,ama her taraf motor doluyken nasıl uzak duracak da gidecekler? Bükemediğin bilek dediğiniz 100 motorcu VS 1 sürücü + karısı + 5 aylık bebek.. Biraz mantık lütfen. Alayının linç edilmesi gerekiyor bence o videodaki motorcuların.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben mı goremıyorum yavaşlıyo motor jeep vuruyo.sonra duruyolar.daha sonra jeep ezerek kacıyo.ezdıkten sonra yakaladıklarında kapıyı zorluyolar olay ezdıkten sonra baslıyo??? çok da onemlı degıl ama tabıkı bırı hıc bısey yokken benımde kapımı zorlasa o kapıyı sokarım ama adam 3 kısıyı ezmıs kacıyobence hakedıyo...aradan zıplayan kuryelere bende ayar oluyorum tabı ıstısna motorcular harıc alayı apaçi..
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

setnogrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence videoda tartışılacak birşey yok.
    Her iki tarafta salak
    Akıllı biri o kadar motor varken kenara çeker yada durur bu hala belaya sürünüyor yani o anda herşey olabilir ki tık diye ufaktan dokunuyor.
    Motorcularda zaten heyecan arıyorlar ve olan oluyor.
    O noktadan sonra adamın ezip geçmesi mantıklı ama yakalanacağını bilmesi de mantıklı sopa kaçınılmaz olmuş.

xx
    Land Rover Discovery 1 +2 inç +BF AT K02

www.setnogrom.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rolling'de de tırların önünde yavaşlıyoruz. Arkadan koysalar hiçbirşey diyemezsiniz. Orası otoban. Minimum hız limiti var. Ayrıca adamın arabasının önünde yavaşlamıyor. Motorcu, jip sahibi korna çaldığı için "ne var lan?" tarzında bakış atıyor. Ondan sonra yavaşlıyor,arkadaki de dokunduruyor. Ondan sonra etrafını sarıyorlar adamın. "Naaabiyon sen bilader" havasında. Normal birşey olduğunu düşünüyorsanız pek sağlıklı düşündüğünüzü söyleyemem,ama her taraf motor doluyken nasıl uzak duracak da gidecekler? Bükemediğin bilek dediğiniz 100 motorcu VS 1 sürücü + karısı + 5 aylık bebek.. Biraz mantık lütfen. Alayının linç edilmesi gerekiyor bence o videodaki motorcuların.
    yavaş gıdersın sagdan gıdrrsın bulaşmazsın.hem zaten çeteymiş bunlar adamın bılmemesı normal degıl..ben gayet saglıklı dusunuyorum sıkıntı yok!! uzak duracaksın abı.hele kıboyle bı sürüyü görünce mümkünse kontagı kapat bekle.be muhatap olmam.kı ben bıle burda ankara da trafıkte (herkes aynı degıl yanlıs anlasılmasın) 2 sahınci görünce yavaslıyorum salça olmasınlar dıye.haa korktugumdan degıl ne onlara ne bana zarar gelsın ıstemem.
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse durup dururken bilerek motorcuya vurmaz orda. Etrafına bakar 100 lerce motorcu var,dayak aşikar. Motorcular resmen zorla olay cıkarıyorlar. Adamın önünde zank diye duruyor dikkat etmiyor musunuz? Motorun frenajı ile Range'inki bir mi? Dokunuyor ayrıca olay cıkaracak birşey yok. Yanımda eşim cocugum varken ordaki hepsini ezmeye calısırım ben. Ayrıca Range'in 4 tarafı motor dolu adam nasıl duracak,sağa çekecek anlayamadım ben. Bu sefer de ne duruyosun lan diye döverler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı setnogrom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence videoda tartışılacak birşey yok.
    Her iki tarafta salak
    Akıllı biri o kadar motor varken kenara çeker yada durur bu hala belaya sürünüyor yani o anda herşey olabilir ki tık diye ufaktan dokunuyor.
    Motorcularda zaten heyecan arıyorlar ve olan oluyor.
    O noktadan sonra adamın ezip geçmesi mantıklı ama yakalanacağını bilmesi de mantıklı sopa kaçınılmaz olmuş.

xx

tartısmak degıl usta sadece okumadın falan yazınca bıraz kırıldım.napalım bızde yabancı dıl yok.translete de hıc aklıma gelmedı dogrusu
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

tartısmak degıl usta sadece okumadın falan yazınca bıraz kırıldım.napalım bızde yabancı dıl yok.translete de hıc aklıma gelmedı dogrusu
    Kusura bakma hocam ben cok ayar oluyorum böyle konulara, adamın eşinin cocugunun yanında dayak yemesine üzülürken sen iyi etmişler diyince sinirledim, sana kastten değil yani, Sende haklısın direk videoyu izleyince öyle görünüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kusura bakma hocam ben cok ayar oluyorum böyle konulara, adamın eşinin cocugunun yanında dayak yemesine üzülürken sen iyi etmişler diyince sinirledim, sana kastten değil yani, Sende haklısın direk videoyu izleyince öyle görünüyor.
    onemlı degıl.bende de aynısı olur o yuzden hele kı yanımda bırı varsa hıc bulasmam dedıgım gıbı.neyse baska vıdeolara bakalım artık.gece uzun benım sabaha kadar çalışıyorum.
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)