User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
103 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Bu adama karışılmaz :) sen nesin yaw..Savunma sporu

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açınca aklıma bu geldi

BORKED
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sporla falan ugrasmıyorum tamamiyle kişisel görüşüm ağır siklet bi boksörü sokakta kimse dövemez..bu videodaki adam ağır siklet bi boksörden sadece kaçarak kurtulabilir.

niye derseniz şimdi adam zaten boksör ve ağır siklet tek yumrukla kesinlikle dünya ile irtibatınızı keser.hee o vuramadıda hasbel kader sen iki tane vurdun adamın yediği yumruklar karşısında sinek vızıltısı kalacağı için en fazla yüzünde morluk oluşturursun he o sinirle sana nasıl bi yumruk atar orası muamma
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

ahmet_xy
    Misafir
    "You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. " Rocky Balboa

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoyu Krav Maga ya benzettim. Kısa dönem Aikido eğitimi aldim ama bana sorarsaniz sokakta isler boyle yurumuyor. Hic bir uzak dogu sporuna tras diyip felsefesine saygisizlik etmem ama bence de sokakta isleyen seyin boks ve gures oldugu asikar.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi bide şunu unutmamak lazım o dev gibi adamları boks eldiveniyle yatırıyolar sana bana çıplak elle vursa gerçekten sıkıntıya sokar
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrekuzdere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu açınca aklıma bu geldi

BORKED
    bu video efsane zaten babanın sesi de ayrı bir fiyasko
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

schizophrenic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @emirarslan34 ' e sonuna kadar katılıyorum .

Bende bi dönem kick box fln uğraştım ve içini çok iyi biliyorum ,

İşin içine girdiğiniz zaman Karate , muay thai , jijitsu , kungfu , aikido vs bunların hepsinin tamamen paraya çıkar'a yönelik sporlar olduğunu görebilirsiniz ztn türkiyede doğru düzgün antrenörleri ve resmiyetleri yoktur .

Misal kickbox ' da da öyledir federasyondaki yöneticilere , hakemlere , antrenörler'e fln bakın yarıdan çoğu torpille parayla gelmiş insanlardır.

Türkiyede boks bunların içinde daha biraz daha sıyrılmış , daha yapılabilir resmi bi spordur.

Söylenilen gibi savunma spor'larında en üst seviye boks ' dur , adam yıllarca daha iyi yumruk atabilmek için antreman yapıyo gerisini siz düşünün

Bu video gösterişten başka bişey olmamış , yaptığınız savunma sporlarıyla dışarıda yaptığınız kavga çok uç noktadır çünkü hiç kimse size öğretilen gibi yaklaşmaz veya saldırmaz

http://www.youtube.com/watch?v=9jFakG5Xb2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlarin hic biri sokakta is yapmaz adam zaten dayak yeneye daha dogrusu vucut pozisyonu savunmayi yapacak olana uygun bicimde geliyo

emirarslan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi bide şunu unutmamak lazım o dev gibi adamları boks eldiveniyle yatırıyolar sana bana çıplak elle vursa gerçekten sıkıntıya sokar
    8:55 ve 8:57 saniyeler arasında cevabı hafif siklet neysede orta ve agır sikletlerin çogu boksörün damarına basılmadı sürece bunu asla yapmazlar. allah korusun herşey olabilir normal bir insana ölüme bile yol acabilir çıplak elle dişleri birbirine girer , cenesi kırılır bir iki saniye içinde , beyin kanaması falan herşey olur. cunku boksorler boks hayatları boyunca nokta atışı yapmak için çalısırlar o bölgede çenedir. ve çalışmayıda baska bir böksöre göre yapar. sokaktaki normal bir vatandası allah korusun saymıyorum bile. boks hayatım boyunca 1 kere kavga yaptım ondada aparkat vurdum. hayatım gozumun onunden geçti. vuracaklardı beni 2 ay uzaklastım sarıyerden sonra amcam eş dost falan girdi araya. amcam adam ameliyat elbisesi ve bone ile dolaşıyor evde diyince hayatım gozumun onunden geçti çok kormustum allahdan dava açmadılar barıştık. olan dişlerine oldu adamın ama elinde tesbih ile yol kesmeden once düşünecekti zaten kıldı bana anlamıstım şimdi barıştık selamlaşıyoruz.

8:55 ve 8:57 saniyeler arasında cevabı.

BORKED

önceden hazırlanmas slow Film sahneleriyle , işte şekilli şekilli dövüş sanatı isimleriyle jijitsu , kungfu , aikido guara guara cinnin canayee falan bu tip gösteriş artislikten ibaret olan dövüş sanatlarıyla insanları kandırmaya devam etsinler gösteriş meraklıları

siz siz olun olurda cocugunuzu yegen inizi veya bir akrabanızı kendisini savunması için bir dövüş sporuna gitmek istyorlarsa DÜZ BOKS veya GÜREŞE yollayın.

onun dışında diger dövüş sporlarında yıllarına yazık eder hiçte birşey alamaz.

ama güreşte kulakları bozula bilir antrenmanda. yumruk atmasını ögrensin yeter boks antrenmanlarında.

tekrar tekrar belirtmekte fayda var işte dünyanın en iyileri...

ŞABAN YILMAZ.

MALİK ABDUL AZİZ TYSON ( MIKE TYSON )

peki güreşcimi boksormu nun cevabını merak ediyormusunuz sokakta

sonuç açık ve net aslında

ahmet_xy
    Misafir
    emir, şaban yılmaz'ın kolları kaplan pençesi gibi valla. bir elense sallasa normal bir insana, o kişi 3 ay kendine gelemez be yaw

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emir, şaban yılmaz'ın kolları kaplan pençesi gibi valla. bir elense sallasa normal bir insana, o kişi 3 ay kendine gelemez be yaw
    aynen

osmanlı tokatı dedikleri şey bildigin duydugum ögrendigim kadarıyla

yaglı uzun bir mermere yagı döker saatlerde ellerini vururlarmıs elleri nasırlasır ve büyürmüş bildigin palet gibi olurmus. adamı bayıltırlarmıs bir tokatla

sanırım atalarından gelen genelegi sürdürmüş olabilir

bende bir aralar yaptım günde 10 dakika falan vuruyordum. baktım olcak gibi degil el aldı basını gidiyor bıraktım estetik açıdan bildigin beton gibi oluyor ellerin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TEK part ve 720p İzlersenız daha keyifli olur.

zamanınız varsa izleyin.

MIKE TYSON un kendi AĞZINDAN HAYATI..

Cem Yılmazdan daha komık bu adam bana gore ya hahaha

Mike Tyson Tartışmasız Gerçek izle | Full izle, HD izle, Türkçe Dublaj izle, Filmizlefullhd720p.com

ahmet_xy
    Misafir
    8:55'teki Mike'ın attığı aparkat dehşetti ya. çıplak elle bunu yediğin an öldüğün andır.

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirarslan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TEK part ve 720p İzlersenız daha keyifli olur.

zamanınız varsa izleyin.

MIKE TYSON un kendi AĞZINDAN HAYATI..

Cem Yılmazdan daha komık bu adam bana gore ya hahaha

Mike Tyson Tartışmasız Gerçek izle | Full izle, HD izle, Türkçe Dublaj izle, Filmizlefullhd720p.com
    kime attın bakım o yumruğu sarıyerde
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirarslan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araştırma mı ? 2.5 sene beşiktaş spor kulubunde muay thay yaptım. ben yaptım diyede yazmıyorum içerigini çok iyi bilirm dövüş sporlarının.

karete , tekvando ıvır zıvırıda 1 sene sarıyer spor kulubnde işi bilen hocalarla yaptım.

8 senemide düz boksa verdım. çogu sarıyer sporkulubunde olmak üzere fenerbahçe spor kulubunde yaptım.

emin olun bu işler türkiyede olcak işler degil sinan şam abi selcuk aydın abinin çok hakları yendi onlarda profesyonel bir kulupte lisans cıkartıp almanyada devam ettiler ve kurtardılar kendilerini. konusulcak cok seyvar aslında. neyse...

boks milli takımı ile güreş milli takımı sarıyer spor kopleksinde beraber yapardık antrenmanlarımızı.
    en agır antrenmanları güreşciler ve boksörler yaparlar. ve hiçbir dövüşcüde bir profesyonel orta ve agır siklet bir böksörün ve güreşcinin sırtını yere getiremez.

ve dünyanın en çevik dövüşcüleride orta ve agır siklet DÜZ böksörlerıdır..

ve dünyanın en iyiside mıke tyson dır. bunu levıs, holfied de bizzat söylemişlerdir. sokakta bu adamı deviricek bir adam yeryuzunde oldugunu sanmıyorum. tbi şuan çıçındaki kıllar agırdı.

ya burda yazsam roman olur.

herşey filmerdeki gibi degil. berki teknikleri kondisyonları hızları bir boksorden , güreşciden daha iyi olabilir diyer dövüşcülerin ama bir boksorun teke tek farklı bir dövüşcü ile sokakta dövüşmesi en fazla 10 saniye sürer.

işte dünyanın en iyisi. bu adam gibi biri daha gelmez yeryüzüne. 1:80 125 kg olmasına ragmen 48 kg lık bir boksor gibi hızlı. o malik abdul aziz tyson.

BORKED

Mike Tyson Knockouts Collection - YouTube
    Emir madem Sarıyerlisin hem Sarıyerde hemde Fenerbahçede boks yaptın bizim Muhammedi çok iyi tanırsın.Gerçi şu an kendi hataları yüzünden sporu bıraktı bayağı bir kilo aldı ama onun 19 yaşında süper ağır siklette(91+ da 95 kilo katılmıştı) ülkemiz adına milli takımda dünya şampiyonasına katıldığı haliyle o vücut ve kondisyonla bu videodaki adam karşılaşsa ne olurdu sence Bu tip uzak doğu sporlarında kendinizi her türlü amatöre karşı korursunuz hatta bazı diğer dövüş sporcularına karşı dahil korursunuz ama gerçek bir boksör ve güreşçiye hiç şansınız olmaz eğer çok özel bir durum söz konusu olmazsa.Bu yüzden bunlar minderde danışıklı bu şovları yapmaya devam etmeli bence..Birde boksöründe tokadı inanılmaz ağır beni çalıştırdı güya bir kaç ders gard açınca uyarmak için boşluklarıma tokat atıyordu,kaç kere dedim yapma nefes falan kalmıyor bağın gidiyor bi süre dünyayla ki bu sırf uyarı tokadı gerçek hayatta profesyönel sporcu olarak bu işi yapan boksörlerin çıplak elle yumruk atmasıda karşı taraf için en az bayıltıcı ile öldürücü arası bir sonucu çıkıyor vuranın niyetine bağlı.Ama kendi ellerinide kırıyorlar gördüm kaç sefer gerek yok sporcuysan dışarıda gülüp geçeceksin ama olmuyor işte bazen sonuç sürekli kırılan eller biten spor hayatın vs vs.

arnawood omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vurursa boksör alır ama aynı seviye bir güreşçiye yakalattırırsa kendini boksör de olsa halaç pamuğuna çevirir hamur yapar adamı. Tabi kendini yakalatmayan bir boksör bikaç yumrukla ortada güreşçi falan bırakmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzak doğu sporlarının hepsi birbirinin antisi gibidir. Aikido en gençleri. Felsefeside diğerlerine karşı kendini savunmak. Fakat şöyle bir durum var. Uzak doğu savaş sanatlarının hepsinde vuruş teknikleri vücudun ileri doğru hamlesi ile gerçekleşir. Nedenide güce değil hıza dayalı olmasıdır. Boksta tam tersi boksör vücudu ile çok nadir hamle yapar. O nedenle uzak doğu sporlarındaki gibi açık vermez. Kickbox çunun atacağı yumrukta fazla etki etmez çünkü sürekli antremanda yumruk yiyerek çalışır. Haa sokağa gelince çoğu kişi kendini boks yapmadan rocky sandığı için lambur lumbur üstüne yürür. Çok süper dövüşçü olmana gerek yok. Kroşe yerine direk vurursan da indirirsin. Zaten acemi adamın hareketli hedefe kroşe indirmesi ciddi zordur. Ama direk tam hedefe iner. 2.5 sene aikido yaptım. Bana ciddi olarak ne kazandırdı dersen hamleye karşı nasıl hareket etmem gerektiğini öğrendim. Yoksa gelen yumruğu tutayım da adamı çeviriiim atiim falan çok ileri seviyede olacak şeyler bence.
    IN BOOST WE TRUST

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kurnaz benım gibi dövüşüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzak doğu sporlarının hepsi birbirinin antisi gibidir. Aikido en gençleri. Felsefeside diğerlerine karşı kendini savunmak. Fakat şöyle bir durum var. Uzak doğu savaş sanatlarının hepsinde vuruş teknikleri vücudun ileri doğru hamlesi ile gerçekleşir. Nedenide güce değil hıza dayalı olmasıdır. Boksta tam tersi boksör vücudu ile çok nadir hamle yapar. O nedenle uzak doğu sporlarındaki gibi açık vermez. Kickbox çunun atacağı yumrukta fazla etki etmez çünkü sürekli antremanda yumruk yiyerek çalışır. Haa sokağa gelince çoğu kişi kendini boks yapmadan rocky sandığı için lambur lumbur üstüne yürür. Çok süper dövüşçü olmana gerek yok. Kroşe yerine direk vurursan da indirirsin. Zaten acemi adamın hareketli hedefe kroşe indirmesi ciddi zordur. Ama direk tam hedefe iner. 2.5 sene aikido yaptım. Bana ciddi olarak ne kazandırdı dersen hamleye karşı nasıl hareket etmem gerektiğini öğrendim. Yoksa gelen yumruğu tutayım da adamı çeviriiim atiim falan çok ileri seviyede olacak şeyler bence.
    gel seni bir yerden yere vurayim kendine gel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)