User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
103 sonuçtan 96 ile 103 arası

Konu: Bu adama karışılmaz :) sen nesin yaw..Savunma sporu

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sizin oralar da mutlaka iletişime geç seni en doğru şekilde yönlendircektir. çok iyi bir adam ve iyi bir hocadır.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

emirarslan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o cocuk sariyerde normal yurumeDi dada ufacik cocukken bile golge boksuyla gezerdi dedesi kickboxa onu getirdiginde cocuktaki potansiyeli gorup onu burda harcama dede vunlar belgesiz egolu adamlar al bu cocugu boksa ver resmi biyerde aslan olsun diyende benimdir.

He lafi gelmisken emir dedeni epeydir gormuyorum camide vs. Ne yaptiniz tasindinzmi siz ?
    abi nick inden falan cıkaramadım ben senı ya kusuruma bakma ne tarafta kalıyorsun ?

dedemi , benı falan baya tanıyorsun ya vayy be çok şaşırdım çunku dedemin benı boksa vermesi 12 , 13 yaslarımda falan patlak vermıstı evet kıck boksla baslamıstım 1 seneye yakın yapmıstım hatta sonra bilinmeyen sebeplerden dolayı boksa goturmustu dedem benı.. ulan yok boyle birşey ya onu senmı soyledın boksa falan ver dıye. 30 yasıma daha girdim. bak abi senden 2 sene sonra 14 , 15 yasımdaki halım bu sadece bu video var ama eşim kıskançlık kırızlerınden hepsini sildi , sildirdi

abi sarıyere gelir gelmez yerın dibinede girsen bulucam senı ya konuscagımız cok sey var

BORKED

emir arlan boxing - YouTube

iranlı selman kerim ile , avrupa şampiyonu serkan tatar ile , rusla cok güzel maçlarım vardı rusu 22 sanıyede yatırmıstım. akatlarda.

emirarslan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PROMINENT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin oralar da mutlaka iletişime geç seni en doğru şekilde yönlendircektir. çok iyi bir adam ve iyi bir hocadır.
    abi sancaktepe taraflarındamıdır bu hocamız.

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    avcılar da salonu emir.muay thai istanbul başkanı aynı zaman da.. sertifikalı hoca az var. olanların içinde torpilli olanlar da var.. sertifkası olmayıp bu işi yerinde senelerce kalarak çocukluğundan beri bu sproun içinde olan öğrenen hocalar da var. ediz aydın gibi. bu tarz fedarasyonlar biraz karışık malesef.ben 3 senedir hiç bir spor yapmıyorum. zaten ıraq da bu tarz sporlar yok sıkıyorlar geçiyorlar e sende alışıyorsun belli bir süre sonra. kg 95 ama göbek falan oluştu artık ...
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkiyede işler böyle maalesef. Teddy wilson hülya avşara hakama giydirdi. Hakama kutsaldır bizim için. Erişebilmek için çalışman gerek. Tek bir tane adam da bişey demedi. Bende eleştiri yazısı yazdım diye kyu derecem düşürüldü. O zamandan beride aikido ile uğraşmıyorum.
    IN BOOST WE TRUST

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben anlamıyorum arkadaş ilk posttaki adamın tekniği hızı yeteneği herşeyi ortada.. tamam kurgu vs diyosunuz da el insaf be kardeşim sokakta olay başka dedirtecek kadar da değil yani.. şu videodaki adam karşısına çıkan "sokaktaki insanların" alayını hayata küstürür, yeri geldiğinde 2-3 kişiyi bile tek başına idare edebilicek süratte herif,

he ama şu da bi gerçek sağlam bi boksçu tek yumrukla patates eder bunu

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srknzfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben anlamıyorum arkadaş ilk posttaki adamın tekniği hızı yeteneği herşeyi ortada.. tamam kurgu vs diyosunuz da el insaf be kardeşim sokakta olay başka dedirtecek kadar da değil yani.. şu videodaki adam karşısına çıkan "sokaktaki insanların" alayını hayata küstürür, yeri geldiğinde 2-3 kişiyi bile tek başına idare edebilicek süratte herif,

he ama şu da bi gerçek sağlam bi boksçu tek yumrukla patates eder bunu
    Yok olay bu adamın sokakta iyi bir boksöre denk gelmesine döndü yoksa standart bir insanı tabiki dışarıda çok rahat ayıklar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok olay bu adamın sokakta iyi bir boksöre denk gelmesine döndü yoksa standart bir insanı tabiki dışarıda çok rahat ayıklar
    Sanirsin sokakta Muhammed Ali volta atiyor dur lan bunlari ayiklayak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)