User Tag List

Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon
388 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: seni doverim sonra youtube a koyarim

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur ne diyosun adam özür dilemiş o.pu çocuğu seni döverim diyo ben onun üstünden 50 kere geçerdim bana deseydi kolay nmı öyle adam dövmek sevmiyorum yolda motorluları açıkcası takmıyorumda bi bakıyorum adam dibimde bitmiş aynama kadar girmiş ne işi var orda bende sıkıştırıyorum hatta birini haliçde kamyonun altına sokuyodumda dua etsin hanım çığlık çığlığa bağırdı arabanın içinde acımam walla alırım altıma
    Hayirli cumalar.
    Al oguz sevme benim dedigim gayet acik,vicdan azabi cekme de fevri bi hareketinden gerisi seni baglar zaten.

Ayrica ne diyosun onur sen diyebilcegin bise yazmadim ben bilgin olsun.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklıyken haksız duruma düşmek budur
    Trafikte her haklı olan döverim asarım keserim biçerim dersen ne olacak
    Olay karşı tarafın alttan alması ve motorucunun kaskına güvenmesinden kaynaklıdır bu kadar basit gün gelir biri karşına çıkar seni döverim dersin götünden silahla bıçakla vurur seni sonrada youtuba koyar bizde izleriz kahkalarla..

Öte yandan trafikte motora saygı diye bir olay söz konusu bile olamaz motorcu arkadaşlar kusura bakmasın
    Ben hayatımda sürekli şeritte giden motor hiç görmedim aynadan takip etmek imkansıza yakın yerinde dursa saygı gösterelim ama ne yapacaklarını kestirmek çok zor kimisi zaten saniyeler içinde ışınlanıyor kimisi milisaniyede bir şerit değiştiriyor kimisi zaten sadece aradan gidiyor
    Türkiyede trafikte motor terörü var bu kadar net..
    Düzgün kullananları tenzih ediyorum ve zaten aman bişey olmasın diye 1 km bile yaklaşmıyorum,yaklaşamıyorum..

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorlularda herzaman yolunda gitse keşke. Ekmediğin yerde bitiyo adamlar pat diye, sinyal vermeye rağmen arkaya yapışanlarda cabası, zaten kask desen %90'nında yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcu sonuna kadar haklı, ama yanında ailesi olan birisine böyle konuşmak kendini küçük düşürmekten başka bişiy degil. Acaba inip dövemese birde onuda koyucak mı? Sırf artislik yapmak için koydugunu düşüyorum videoyu.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli cumalar.
    Al oguz sevme benim dedigim gayet acik,vicdan azabi cekme de fevri bi hareketinden gerisi seni baglar zaten.

Ayrica ne diyosun onur sen diyebilcegin bise yazmadim ben bilgin olsun.
    Çok kızdım olm videoyu izleyince sana kaldırmışım kusura bakma kardeşim

Walla fevri falan o an hiç bişey görmüyo adam. Bunlar son zamanlarda iyice türediler yaa birine sebep oluyolar yada kendilerine.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafikte bile yanda gececek yer olsun diye bile bile emniyet şeridine yakın durmuyorum

bu adam hususi göre göre motorun üstüne sürüyor ama yine de yanında bayan var ve adam üstelememiş döverim koyarım diyorsan inip dövseydin artizzzzzz

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende motor sürdüğüm için az çok anlıyorum o motor süreni.. o tranporterı süren arkadaş orda o adamı üstüne çıksa vursa ezse o motorlu hastanede gözü açardı tepkisi ondan arabaya ne olur hiç bir şey belki bir kaporta işçiliği o kadar..

o adamın yerinde olmadan motor sürmeyen biri atar tutar anlayamaz onun tepkisinin nedenini orda onun canı var çünkü ortada ..
    bir kere motorun üstüne binin anlarsınız.. bunu motor ömrü boyu sürmemiş arkadaşlarım için diyorum arabanın içinden bakdığın gibi değil hayat motorun üstünde..

açıyorsun sıcak havalandırmanı o yağmurlu soğuk havada açıyorsun müziğini güvenliğin tam abs,airbagler ,esp v.b diğeri yağmur çamur soğuk hepsi üstünde kaportada sensin airbagde sensin her şey sensin..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minibüs ve halk otobüsünden sonra üçüncü sırada gelir motorcu terörü bu ülkede. Önce magdur edebiyatını bırakıp bunu kabul etmek lazim.
    Transporterdaki kişi hata yapmış da özür dileyen birine yanında eşi sevgilisi vs varken dayılanmak neden? motorcu dua etsin de düzgün birine denk gelmiş. yoksa o kamera kayıttayken g.tüne sokar videosunu youtube'da yayınlarlardı.

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sürü video var buna benzer. Motor sürücüsünün tepkisi yüzünden bu video bu kadar popüler oldu sanırım.

Adam gayet haklı ve bu tepkinin parlak yüzlü bebeyle bir ilgisi yok. İnsanın canına kast edersen gözü döner karşısındaki parlak da olsa toparlak da olsa tepkisi aynı olacaktır.

Araba da kullanıyorum motorsiklet de ikisinde de suçlu suçsuz olunabilir önemli olan insanlık. Etrafındaki araçların, yayaların ve hayvanların da can taşıdığını unutmamak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tarnsporterlıyı savunduğumdan değil ancak videoyu birazdaha dikkatli izleyince yanılıyorda olabilirim, motorcu sola doğru açıyo kendini yol genişleyince,sonra su birikintisini fark ediyor vazgeçiyor, bu sıra taransporter boşluğu görüp sollamaya çıkıyo, motorcuda gaza oturuyo ve sıkışıyolar. motorcunun uslup biraz gereksiz.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 tekerlek kullanmayan için hava hoş özür dilemesi bir şeyi değiştirmez herkesin tek canı var

aphelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayır çektin kameraya lafını söyledin daha internete niye veriyosun şer..siz amacın ne.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çocuk ters bişey söylememiş hala tehdit ediyor birde ailesinin yanında.transporter servis aracı olup içerde de 4-5 kişi olsaydı "abicim biraz daha dikkat eder misiniz" derdi ancak.

BurakOzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transporturcu yu savunan yok konuda . motorcuyu tehlike atmış . her türlü hatalı .her trafikte hata yapana artistik yaparsan vururlarr ..
    kaç defa vurdun vuruldun merak ettim engin tecrübeleri paylaş bizimle

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor kullananlar bi adam gibi kullansın önce ondan sonra saygı beklesin insanlardan.

Resmen bıktım usandım artık özellikle şu ufak scooterları kullananlardan. Trafikte gelip zorla araya sıkışıyor geçemeyince el kol yapıyor sanki ben demişim ona gir o araya diye. Geçen de şerefsizin teki aynamı kırıp bastı kaçtı arkasına bile bakmadan, yakalayamadım aramıza araba girdi iyi ki de yakalamadım üstünden geçecektim o sinirle şerefsizin.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakOzdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç defa vurdun vuruldun merak ettim engin tecrübeleri paylaş bizimle
    kaç kere adam dövdün sen paylaş dinleyelim .

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorlu olan Trafik polisi felan mı?
    Üzerindeki yagmurluk onu andırıyor belki Transporterci o yüzden sesini çıkarmadı
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklıyken haksız duruma düşmek budur
    Trafikte her haklı olan döverim asarım keserim biçerim dersen ne olacak
    Olay karşı tarafın alttan alması ve motorucunun kaskına güvenmesinden kaynaklıdır bu kadar basit gün gelir biri karşına çıkar seni döverim dersin götünden silahla bıçakla vurur seni sonrada youtuba koyar bizde izleriz kahkalarla..

Öte yandan trafikte motora saygı diye bir olay söz konusu bile olamaz motorcu arkadaşlar kusura bakmasın
    Ben hayatımda sürekli şeritte giden motor hiç görmedim aynadan takip etmek imkansıza yakın yerinde dursa saygı gösterelim ama ne yapacaklarını kestirmek çok zor kimisi zaten saniyeler içinde ışınlanıyor kimisi milisaniyede bir şerit değiştiriyor kimisi zaten sadece aradan gidiyor
    Türkiyede trafikte motor terörü var bu kadar net..
    Düzgün kullananları tenzih ediyorum ve zaten aman bişey olmasın diye 1 km bile yaklaşmıyorum,yaklaşamıyorum..
    Söylediklerinin büyük bir kısmı doğru ama genelden özele inersek bu durumda Motorsiklet sürücüsü haklı.
    Haklılığın ötesinde hata veya dikkatsizlikten dolayı değil bile bile ve göre göre şeridine tecavüz edilerek sıkıştırılıyor.
    Çünkü transporter arkadan geliyor. Görmemesinin imkanı yok.

Dediğin gibi trafikte hakkını asarım keserimle aramak cehalet göstergesi ama istanbul gibi her 10 arabadan 6 sının motorları sıkıştırdığı bir trafikte ne kadar sakin olabilir insan yani kim bilir sıkıştıran kaçıncı araba... (bu arada hayatımda 2 kere motor kullandım) motorlar suçlu -özellikle pizzaman ler- ama adam akıllı motor kullananları trafikte motorlu araç olarak görmeyen otomobil sürücüleri de onlar kadar suçlu bence...
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

Jackie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Battal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sürü video var buna benzer. Motor sürücüsünün tepkisi yüzünden bu video bu kadar popüler oldu sanırım.

Adam gayet haklı ve bu tepkinin parlak yüzlü bebeyle bir ilgisi yok. İnsanın canına kast edersen gözü döner karşısındaki parlak da olsa toparlak da olsa tepkisi aynı olacaktır.

Araba da kullanıyorum motorsiklet de ikisinde de suçlu suçsuz olunabilir önemli olan insanlık. Etrafındaki araçların, yayaların ve hayvanların da can taşıdığını unutmamak.
    Ben senin arkana bindiğimde sen niye beni düşünmüyosun . En son E5 de yere sabitlenen plastik dubalara bacağımı çarpmıştın ulan Dikkatli kullanın olm, motorcu da dikkat etsin otomobil sürücüsü de. Herkesin elini taşın altına koyması lazım. Bazen hakkaten ben bile motoru fark edemiyorum, bi anda yanımda bitiyo.. Ya o esnada çukurdan kaçmak için hamle yapsam ... Motorcu adamın bi tık daha her ihtimali düşünmesi lazım kanka
    Charged & Supercharged

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)