User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
135 sonuçtan 134 ile 135 arası

Konu: İstanbul'da Ölümüne Makas Kamerada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önüm acıksa ve acelem varsa basarım zaten Isparta da makas atacak 3-5 şeritli yol yok
    Ama barzolar biter mi yol yapım çalışması var bölünmüş yolu geliş-gidiş yapmışlar şerit arasına duba yerleştirmişler sağ tarafımda emniyet şeridi var bi baktım C2 kullanan zeki insan milleti emniyet şeridinden sollayıp geçiyor hız sınırı 70 ti 75 le gidiyordum hızımı 65 düşürüp önüne kırdım ortaladım 4 km boyunca öyle arkamda kaldı. O anki onun aldığı ders ve onu sinir etmenin hazzını hiç bir şeye değişemem adam kudurdu bir sağ yapıyo bir sol yapıyo kullandığım arabada geniş olunca ne sağdan geçebildi ne soldan Çalışma bölgesini geçince yolun 2 şeridi de açılınca bu gaza abandı geçmeye çalıştı da yetemedi gücü 1 km sonra sağ şeride geçtim bastı gitti.

En güzelini yapmışsın, kesinlikle ders vermek lazım böylelerine.

Ne farkın kaldı o davranışı yapandan , ayrıca başta kendin de söylemişsin " acelem varsa basarım" diye, belki acelesi vardı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güzelini yapmışsın, kesinlikle ders vermek lazım böylelerine.

Ne farkın kaldı o davranışı yapandan , ayrıca başta kendin de söylemişsin " acelem varsa basarım" diye, belki acelesi vardı ?
    Yol yapım çalışması varken tek şeride düşmüş yolda kusura bakmasın ambulans harici yol vermem. Emniyet şeridinden de geçirtmem onun bir hatası benim tırın altında kalmama sebep olur. Önce Kendi ve arabamın içindekilerin canı. Ders vermek lazım yoksa akıllanmıyorlar. Madem emniyet şeridinden geçmeye çalışan haklıydı durdurup haddimi bildirseydi durdurumaz biliyor haksız olduğunu. Benim de acelem olsa o yolda basmam önününde yüzlerce kişi var hangisini geciceksin nerden geciceksin ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)