User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 20 ile 37 arası

Konu: Boya Takıntısı Olan İzlemesin.!!1!Bir

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    plasti diple yapıyorlar. bende almanyalıyım valla utanıyorum bu arkadaşlardan
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilmediği insana ''gavat dümbük'' diyor ya. kapıkuleden girdiği anda yer sopayı anlamadan.... izlerken ben dellendim sanki küfrü ben yedim gibi. boş beleş insanlar net

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parası olunca adam olunabileceğini, karakterin sahip olunan araba/mal/mülk ile doğru orantılı olduğunu sanan zavallı insancık bunlar..

Akıllarınca prim yapacaklar, fenomen olacaklarını sanıyorlar..

Sonradan görme denen, hanzo olarak tabir edilen evrimi tersten işleten adamcıklar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır adamlar bir yandan salaklarda,

işledikleri suç (sigorta dolandırıcılığı) , fiziken yüzleri , aracın / malın plakası vs ortada olan bir video'yu resmen dünya ile paylaşıyorlar. inanın ben şu 2 gündür kendimi zar zor tutuyorum kimbilir benim gibi düşünen kaç kişi var.

emin olun bu adamların sadece herhangi bir devlet kurumuna bile bu video'yu paylaşmak özelliklede Almanlar gibi gururlu, kanuncu bir ırkta sonları olur yiyebilecekleri cezayı tahmin bile edemiyorum o ülkelerde ciddi bir suç sınıfında geçen bir suçtur diye neredeyse eminim en azından Kanada'da bunun cezası çok ama çok ciddi ona eminim ve hukuk sistemi baya baya acımasız .

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır adamlar bir yandan salaklarda,

işledikleri suç (sigorta dolandırıcılığı) , fiziken yüzleri , aracın / malın plakası vs ortada olan bir video'yu resmen dünya ile paylaşıyorlar. inanın ben şu 2 gündür kendimi zar zor tutuyorum kimbilir benim gibi düşünen kaç kişi var.

emin olun bu adamların sadece herhangi bir devlet kurumuna bile bu video'yu paylaşmak özelliklede Almanlar gibi gururlu, kanuncu bir ırkta sonları olur yiyebilecekleri cezayı tahmin bile edemiyorum o ülkelerde ciddi bir suç sınıfında geçen bir suçtur diye neredeyse eminim en azından Kanada'da bunun cezası çok ama çok ciddi ona eminim ve hukuk sistemi baya baya acımasız .
    Sigortayla bir işleri olmadıklarını söylediler abi hatta öyle bir şey yapsak kendimizi videoya çekip internete atar mıyız diyor videonun başında
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigortayla bir işleri olmadıklarını söylediler abi hatta öyle bir şey yapsak kendimizi videoya çekip internete atar mıyız diyor videonun başında

bunu diyen o arkadaşa pekala o halde madem sıkıntı yok plakanı ve bu videoyu bu aracın sigortalandığı firmayla paylaşmamızda yada alman polislerine teslim etmemizde bir mahsur yok diyelim bakalım ozaman nasıl tanyeli gibi dans ediyorlar.

yıllar içersinde ben neler gördüm, sahte ölüm raporu çıkartanlarmı, kanadanın sağlık sistemine fatura edilerek sahte ameliyatlarmı, sağlık sigortasından para vuracam diye 1001 takla atanlarmı, habire kredi çekip ödeyip notunu 5-10 sene içersinde yükseltip Kanada'dan son olarak 100binlerce dolar kredi çekip türkyeye temelli dönenlermi.

emin ol bunlar artık resmen klişeleşti , doğru olabilir arkadaşlar sırf reklam için yapıyor olabilir ama açıkçası bence biraz bariz be olan biten, arkadaşlar pasta cila ile kolayca çıkan bir boya sıkıp türkiyede aracım holigan / Vandalizm mağduru oldu deyip almanyadaki sigortadan para talep edecekler.

neden türk plakalı aracı türkiyede yada alman plakalı bu aracı almanyada çekmek zorunda hissetilerki? aynı şekilde bir önceki 760i ları, boya püskürtmek için 3000km yolmu yapmaları gerekti

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sokulebılen boya sov yapıyor pezvgnq
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para var ayağı yapıyor ama yılbaşında cama yazılan spreyin renklisi galiba bu çünkü atarken pütürlü ve dağınık atıyor yılbaşında mekan camlarına yazılan 2015 tarzı yazılarda kullanılan sprey gibi pütür atıyor şova gerek yok abi kendini tatmin ediyor...
    #RenaultSport Clio-R

cRc Ramo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alican abi ve serdar abi çok neşeli abilerdir. bende bir çok videolarını izlemiştim. sıcak samımı keyifli mühabbetleri vardır. kimseye zarar vermezler.

hatıra olarak video çekip yüklerler. yorumlara çok takılırlar gelirseler şaşırmam buraya

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimsenin avukatlığını yapacak değilim ama işsizlikten boş beleşlikten vs dem vurulmuş.Serdar isimli şahıs gurbetçi olduğu ülkede kendi nakliye şirketini kurmuş,onlarca tırı var,onlarca kişiye ekmek veriyor.760 ı boyayan Alican ve serdar ın 70K dan fazla takipçisi var youtube da ve bu adamların amacı hem hatıra olarak video arşivlerini oluşturmak hem de takipçilerini mutlu etmek.Yani işin özü çeken memnun takipçi memnun.
    Bu adamların diğer videolarını ve tarzını bilmeyen birisi direk bu video yu izleyince tepki gösterebilir gayet normal ama işin özünde gayet iyi niyetli,temiz ve neşeli kişiler bunlar

Network - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komik bir döngü var burada, hep videolarını görüyoruz bu kişilerin,

önce yeni araba bakmaya gidilir bu almanyada arabanın en iyisi var
    sonra alınır bak almanlar en son teknolojiyi yapmış
    arada sürekli çok çalışıyoruz diye ağlamalar
    sonra arabayı boya çiz mundar et, dünya malında gözümüz yok nidaları

3-5 sene sonra Mercedes BMW bu sefer daha donanımlı daha pahalı bir araç çıkarır,
    önce yeni araba bakmaya gidilir...

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bunblar manyak kafayı yemıs neyın derdı bu amac nedır arkadas. madem paran cok o arabayı alıp mındar edene kadar gıt yetım okut ogrencıye yardım et fakır gıydır fakır doyur ne bılım bı ıse yara.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gle'nin yol bilgisayarı bu ak salaklarından daha zekidir

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

buda diyer araba gle i mercedes test amaçlı vermişti onun rahatlığı ile
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu diyen o arkadaşa pekala o halde madem sıkıntı yok plakanı ve bu videoyu bu aracın sigortalandığı firmayla paylaşmamızda yada alman polislerine teslim etmemizde bir mahsur yok diyelim bakalım ozaman nasıl tanyeli gibi dans ediyorlar.

yıllar içersinde ben neler gördüm, sahte ölüm raporu çıkartanlarmı, kanadanın sağlık sistemine fatura edilerek sahte ameliyatlarmı, sağlık sigortasından para vuracam diye 1001 takla atanlarmı, habire kredi çekip ödeyip notunu 5-10 sene içersinde yükseltip Kanada'dan son olarak 100binlerce dolar kredi çekip türkyeye temelli dönenlermi.

emin ol bunlar artık resmen klişeleşti , doğru olabilir arkadaşlar sırf reklam için yapıyor olabilir ama açıkçası bence biraz bariz be olan biten, arkadaşlar pasta cila ile kolayca çıkan bir boya sıkıp türkiyede aracım holigan / Vandalizm mağduru oldu deyip almanyadaki sigortadan para talep edecekler.

neden türk plakalı aracı türkiyede yada alman plakalı bu aracı almanyada çekmek zorunda hissetilerki? aynı şekilde bir önceki 760i ları, boya püskürtmek için 3000km yolmu yapmaları gerekti
    Abi sen sadece bu videoyu gördüğün için öyle diyorsun haklısındır da bu adamlar öyle bir adam değil yani diğer videolarını izlesen anlarsın makarasına yapıyorlar.Kaldı ki sen holiganizm vandalizm yapacak olsan lls serdar mı yazardın? LLS adamın şirketinin adı serdar da kendisi
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onun adi fatoş sürmesi peh hoş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amaçsız bir video olmuş

bayramoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soylemeden edemicem neden bu nefret? Izlerken guluyoruz ediyoruz kizacaksak kiziyoruz sonra videoyu kapatip normal hayatimiza geri donmuyormuyuz zaten?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)