User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kerimcan vs Yağmur sarıoğlu isyan içeririr.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya bu kırık dj diye hazır usb den müziği dayıyor parayı götürüyor hatun snapchatte takip ediyordu burnumun uzerine bi fiske vurdum artik oda takip etmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu bu tip sene başında Antalya da satış toplantısı yaptığımızda Antalyalı bir arkadaşım getirdi ekibiyle 3 saat falan program yaptı çok fazla aşırılığı olmayan bir tipti nasıl bir anda bu kadar parladı yahu
    Ansızın deli gibi patladı kimse anlamadı zaten Beni hayatı ilgilendirmez, isteyen istediğini yaşar kafasındayım. Kimseye silah zoruylada kendini takip ettirmiyorlar. Ama tabi bazı yerlerde "napmış bu ya" diye verdiğim tepkiler olmuyor değil

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi lambo için fazla cool bi sürüş tarzı.

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlari meshur eden insanlarla, harun tastani alkislayip meshur eden insanlar ayni ve bu forumun buyuk cogunlugunu olusturuyorlar, o yuzden kime neyi anlatiyorsunuz bilemedim.

Daha gecen coilover konusu okudum, adam "ar ge marge hikaye, basaran coilover sahane yeea" yazmis. Biz ne anlatabiliriz bu insana? Adamlar baska boyuttalar, iletisime gecip anlasmaya imkan yok.

En guzeli sallamamak sanirim keza elden birsey gelmiyor...
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tercihleri beni baglamaz haddime degil de dikkatimi cekti amk cobanlari beverly hillsi baya baya bi *** saniyolar

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tercihleri beni baglamaz haddime degil de dikkatimi cekti amk cobanlari beverly hillsi baya baya bi *** saniyolar
    Gizli takipcilerdenn

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlari meshur eden insanlarla, harun tastani alkislayip meshur eden insanlar ayni ve bu forumun buyuk cogunlugunu olusturuyorlar, o yuzden kime neyi anlatiyorsunuz bilemedim.

Daha gecen coilover konusu okudum, adam "ar ge marge hikaye, basaran coilover sahane yeea" yazmis. Biz ne anlatabiliriz bu insana? Adamlar baska boyuttalar, iletisime gecip anlasmaya imkan yok.

En guzeli sallamamak sanirim keza elden birsey gelmiyor...
    İşte ondan sonra her boş bulduğu yerde veya trafiği durdurup altındakine ve çevresine de bakmadan drift yapmaya çalışanlar türedi. Geçen gün eve yakın boş araziye dengesizin biri Kangoo ile daldı, tozu toprağı birbirine kattı o ara görmediği için oradan geçen birini de telef ediyordu ama bir anda 3-4 kişi buna küfürü basınca arkasına bakmadan tüydü gitti.
    Şimdi bu dengesiz kesin o dediğin ismi lazım değilin videolarını izleyip izleyip bu kıvama gelmiştir. Birçok faktör yerlerde olunca haliyle yanlış olan en doğrusu sanılmaya başlandı. Niyetim mesaj vermek değil ama görmezden gelmek ile de bitmiyorlar. Eğitilmeye de gelmiyorlar ne olacak bu işin sonu merak ediyorum.

Magazine gelirsek, ben şahsen kullanmıyorum o yüzden yolda bir yerde görsem ne bu çocuğu ne de bu kadını tanırım.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Valla günden güne de artıyorlar, tarz olucaz marjinal olucaz derken totoş olup çıkıyor bir çok kişiliği oturmamış insan. E bu tip kişiler de sosyal medyada yürüyünce biz neden olmayalım derken bunlar çoğalıyor, kısacası mitoz bölünme yani..

Ben de eski hatun adayının snapinde görmüştüm bu kerimtoşu.

Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha gecen coilover konusu okudum, adam "ar ge marge hikaye, basaran coilover sahane yeea" yazmis. Biz ne anlatabiliriz bu insana? Adamlar baska boyuttalar, iletisime gecip anlasmaya imkan yok..
    Frekans farkı çok fazla..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tv leri kapatın diyemem herkes işden geldimi evde oldumu açıyor ama en azından dimağınıza güzel bilgiler doldurucak kanallar açık kalsın bende national ile discovery dışında bir kanal açık değil.. bir ara kanallar kapanmışdı yanlışlıkdan o zaman bile nickledeon u açıyordum akşamları ..

normal kanalların rutini belli gündüz programları öğlen evlendirme tarzı programlar akşama kadar onlar götürüyor araya bir haber giriyor sonra dizi saatleri başlıyor akşamın 12 sine kadar.. ondan sonrada tekrarlar başlıyor sabaha kadar bu rutin böyle sürüp gidiyor..

Buna kapılan insanlarda kolay kolay bu rutinden çıkamıyor.. kendinizi bir kaptırırsanız çok fena.. biz şirketten sırf bu yüzden bir çalışanın iş fesline son vermişdik boş vakitlerde iş yaparken arka planda hep dizi izliyordu netten.. fena bir şey bağımlılık..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tv leri kapatın diyemem herkes işden geldimi evde oldumu açıyor ama en azından dimağınıza güzel bilgiler doldurucak kanallar açık kalsın bende national ile discovery dışında bir kanal açık değil.. bir ara kanallar kapanmışdı yanlışlıkdan o zaman bile nickledeon u açıyordum akşamları ..

normal kanalların rutini belli gündüz programları öğlen evlendirme tarzı programlar akşama kadar onlar götürüyor araya bir haber giriyor sonra dizi saatleri başlıyor akşamın 12 sine kadar.. ondan sonrada tekrarlar başlıyor sabaha kadar bu rutin böyle sürüp gidiyor..

Buna kapılan insanlarda kolay kolay bu rutinden çıkamıyor.. kendinizi bir kaptırırsanız çok fena.. biz şirketten sırf bu yüzden bir çalışanın iş fesline son vermişdik boş vakitlerde iş yaparken arka planda hep dizi izliyordu netten.. fena bir şey bağımlılık..
    Dizilerin bitmeyen yayın saatlerine ayar oluyorum. Kanalları geziyorum bakıyorum birinde 3 saattir aynı dizi devam ediyor fenalık geliyor sonra tv'yi kapatıyorum. Dizilerde de dzügün içerikli birşey yok. Sözde herifler çalışıyor, bir telefon geliyor tak herif Tuzla'dan Beylikdüzü'ne ışınlanıyor iş saatinde hatunun peşinden koşuyor.
    Adam kaçır, adam patakla, bir hatunun peşinden 3 herif koşsun, köyden gelen kız zengin çocuk bulsun, hep bir fitne fesat. Ondan sonra sen bu toplumdan ahlak bekle, edep bekle.
    En beteride Sultanahmet meydanından Nihat Hatipoğlu'na bağlanıp saçma sapan sorular soranlar. Hocam, bir karı koca ortak bir tv kanalı izleyemiyoruz eşimin belgesel yerine Survivor izlemesi caiz mi ?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Valla helal olsun bunlara

Bu milleti bir güzel mala bağlatıp parayı kaldırıyorlar

Şu konu bile onlara prim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prim olsun degilde, Ayar oluyorum artik .pneye
    Elleme Sekelesin...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizilerin bitmeyen yayın saatlerine ayar oluyorum. Kanalları geziyorum bakıyorum birinde 3 saattir aynı dizi devam ediyor fenalık geliyor sonra tv'yi kapatıyorum. Dizilerde de dzügün içerikli birşey yok. Sözde herifler çalışıyor, bir telefon geliyor tak herif Tuzla'dan Beylikdüzü'ne ışınlanıyor iş saatinde hatunun peşinden koşuyor.
    Adam kaçır, adam patakla, bir hatunun peşinden 3 herif koşsun, köyden gelen kız zengin çocuk bulsun, hep bir fitne fesat. Ondan sonra sen bu toplumdan ahlak bekle, edep bekle.
    En beteride Sultanahmet meydanından Nihat Hatipoğlu'na bağlanıp saçma sapan sorular soranlar. Hocam, bir karı koca ortak bir tv kanalı izleyemiyoruz eşimin belgesel yerine Survivor izlemesi caiz mi ?
    zaten çoğuda sabit iki üç mekan dışında çekim yapmıyor ya adamın iş yeri ofisi oluyor ya evi oluyor ya buluşdukları bir yer varsa depo residance dairesi v.b orası oluyor 3 saat bu üçdenge geçip gidiyor birde saati doldurma çabası var uzun uzun bakışma sahneleri önden yandan zoom falan 5 dakika bakışma sahnesi sürüyor arka fondan müziği veriyorlar ) ..

tek kanallı trt zamanında hiç olmassa o zamanlar bir bizimkiler perihan abla kaynanalar gibi hem yüzü güldüren hem toplumsal mesajlar veren diziler vardı artık onlarda kalmadı. tavuk keser gibi dizilerde adam öldürüyorlar sanki o kadar kolaymış gibi..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi FOX haberde gösterdi. Polis 412 lira ceza göndermiş...

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Monoton bir hayatı insanlar izleyip napsınlar , hiç yaratıcılık yok mu içinizde .

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi lambo için fazla cool bi sürüş tarzı.
    Kız zaten pilot. Hatta kıçını kırıp kocasının parasını yemektense pilotluk yapıyo olmasına ki baya yorucu bi meslek cidden saygı duydum.. Sürüşü de güzel görünüyo sıkıntı yok bence.. Ama gayliğin moda diye yutturulması, bu tiplerin prim yapması cidden sinirlendiriyo beni de.. Bu kıza duyduğum saygıyı da kaybettim, duysa çok üzülürdü kesin..

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cahil mi kalmisiz ne ben bu kerimcan denen adami ilk defa gordum ve duydum yagmur ben hazirlik okudugum donem ingilizce hocamizdi. Yine o donem sabri olaylarini duyduk ve ogretmenligi birakmisti. Hani biz evlilige bile sasirmistik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Kerimcan denen halkalı şekerden resmen iğreniyorum ya

TheIllest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bunlar nasıl ibneliğinden prim yapıp da belirli bir statü sahibi oluyor anlamış değilim. hayır belli bir zümrede bunlara özenip gay oluyor sonra s*kildiğiyle kalıyor ki o daha vahim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)