User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İzmir Atatürk Lisesi cumhuriyet balosu performansı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    La rahat bırakın ya . Her konunun altında bir tane tüccar çıkacak .

İyi ki varsınız İzmir Atatürk Lisesi hepinize kurban olsunlar.
    imzasız..

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şinasi sen misin ?
    Mesajının amacını anlamadım. Neyse uzatmaya gerek yok.

Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı yaptığınız mesajlarda nasıl bir İslam karşıtlığı gördünüz ki ?

Bu yorumları yapan insanların hedefindekiler zaten İslam'ı kaba etlerinden anlayıp yobazca İslam ı bugün bulunduğu şekilde lanse edilmesine sebep veren kişiler.

OKU emrini ya yarım yapıyorsunuz yada okumuyor sadece bakıyorsunuz yazılanlara..
    Geniş düşünüldüğünde görülecektir. Eğer ki gerçekten İslam karşıtı değiller ise, hepsinden özür dilerim özel mesaj atarak .
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MehmetOrkun

Altına imzamı atarım ki bu forumda çok büyük bir kullanıcı sayısı var ki ;

- İslam karşıtı değil, bununla beraber hristiyan karşıtı da değil, musevi karşıtı da değil >>> Yobaz camış karşıtı. Beyni ve kalbi kararmış, kara doğmuş, böyle yetiştirilmiş vs vs camışların karşıtı.
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MehmetOrkun

- İslam karşıtı değil, bununla beraber hristiyan karşıtı da değil, musevi karşıtı da değil >>> Yobaz camış karşıtı. Beyni ve kalbi kararmış, kara doğmuş, böyle yetiştirilmiş vs vs camışların karşıtı.
    Eğer gerçekten böyleler ise, tüm yazılarım alınan tüm üyelerden ÖZÜR DİLİYORUM. Ama eğer böyle değilse yazdıklarım hala geçerli.

Dediğiniz gibi "Beyni ve kalbi kararmış" bende bunlara karşıyım.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MehmetOrkun

İç sesim olmuşsun,kesinlikle öyle.

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be gözlerim yaşardı demek ki hala cahillikten ölmemiş okullar var
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel ülkem benim... Umut hala var. Erkek kız yanyana oturmayacak diyen beyinsizlere inat böyle insanların olması takdire şayan Helal olsun. Fevkaladenin fevkinde olmuş...
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batıdan örnek alınan bir takım medeniyet örneklerini özentilik olarak adlandıranlar, hala Osmanlı'yı yaşatmak için sarf ettikleri çabanın gericilik olduğunu göremiyorlar çünkü cahiller!!

Bizler Osmanlı'yı anılarıyla yad edip, Cumhuriyet'i damarlarımıza kadar hisseder yaşamayı sürdürmeliyiz.

Cumhuriyet'imizin zerafetini, güzel danslarıyla bizlere sunan güzel kardeşlerimin gönüllerine sağlık, izlerken çok mutlu oldum.

Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıklarım alıntı yaptığım kişilere ve bunlar gibi düşünenlere .

İslam dini dediğiniz gibi cahillik değildir. Araştırma yapmalısınız . Çevrenizde gördüğünüz cahil insanlar ve aslında islamın bilgisinde olmayanlar insanlardan dolayı bu düşünce içerisindesiniz. Gerçekleri görmek için bilgili insanlarla görüşmelisiniz. Bu arada İslama laf atanlar! aşağıdaki video bakınız, sizin düşünceniz bu mu. Suçsuz insanları dövüp darp edip zorla düşüncesini değiştirmek mi ?. Özgür bir ülkede yaşamıyor muyuz istediği gibi giyinemez mi. Siz demiyor musunuz (ki biz zaten biliyoruz özgürlüğü.) özgür bir ülkedeyiz diye, o zaman bırak bilader de istediği gibi düşünüp istediğini uygulasın(Başkasının hakkına girmeyecek hareketler dahilinde.). Çok fazla uzar gider yazı. Sizlere de tabi kızmıyorum veya kırılmıyorum bu konularda bilginiz olmadığı için bu videodaki gibi küçüklükten beri bu şekilde yetiştirilmiş olabilirsiniz. Allah'ım size doğruları görmenizi nasip etsin inşallah .

Video : http://strpro1.stargazete.com/file/011120161901.mp4
    yukarda alıntı yaptığın mesajların hangisinde İslam yada herhangi bir din karşıtlığı gördün bunu yazarmısın ? Özürdilemeni geçtim. Sen kime niye küçükten böyle yetiştirilmişssin o yüzden İslam karşıtısın diyebiliyorsun ? sen nasıl yetiştirildin ondan bahset.
    74 model sehpa...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @MehmetOrkun

Aynen öyle ne güzel belirtmiş

Allah, Hz.Muhammed ve Atatürk bu değerlerimize laf eden bu forumda her türlü taşlanır ağır sözlere maruz kalır

Gerçek müslümana zaten kimse söz etmez laf atmaz ki dinde çok önemli değil bu forum için saygı var çünkü.

Sözde müslümanlara lafımız kul hakkı, hırsızlık, harama el uzatma ,şatafat ve cinsel istismar yapan cuma mesajları atıp cumaya giden kurban kesip kendi yiyenlere diyoruz.

Yazılanları iyi okumak ve anlamak gerek.

Forumun çoğunluğu anlıyorsa zaten sıkıntı yok
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda alıntı yaptığın mesajların hangisinde İslam yada herhangi bir din karşıtlığı gördün bunu yazarmısın ? Özürdilemeni geçtim. Sen kime niye küçükten böyle yetiştirilmişssin o yüzden İslam karşıtısın diyebiliyorsun ? sen nasıl yetiştirildin ondan bahset.
    İslam dininde yapılması gerekenleri araştırdığınızda bu alıntı yaptığım cümlelerin islama uygun olmadığını görürsünüz. Özür dilemeyi geçelim çünkü geçmez isek bana baskı kuramayacaksın. Ben küçükten yetiştirilme işlemini sadece İslam karşıtı olanlara söyledim, başkalarının alınmasına gerek yok. Benim nasıl yetiştirildiğimin bir önemi yok, yeni neslin nasıl yetiştirildiği önemli. Birde benden büyüksün saygımız sonsuz fakat çok sert giriş yapmışsın. Ben burada tartışma çıkarmıyorum sadece o cümleleri yazanlara düşünmeleri gerektiğini belirtiyorum.

Aynen öyle ne güzel belirtmiş

Allah, Hz.Muhammed ve Atatürk bu değerlerimize laf eden bu forumda her türlü taşlanır ağır sözlere maruz kalır

Gerçek müslümana zaten kimse söz etmez laf atmaz ki dinde çok önemli değil bu forum için saygı var çünkü.

Sözde müslümanlara lafımız kul hakkı, hırsızlık, harama el uzatma ,şatafat ve cinsel istismar yapan cuma mesajları atıp cumaya giden kurban kesip kendi yiyenlere diyoruz.

Yazılanları iyi okumak ve anlamak gerek.

Forumun çoğunluğu anlıyorsa zaten sıkıntı yok
    Ben yanlış anlamış olabilirim. Dediğiniz gibiyse sorun yok zaten. Bu arada şinasi nedir hala anlamış değilim .

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İslam dini dediğiniz gibi cahillik değildir. Araştırma yapmalısınız . Çevrenizde gördüğünüz cahil insanlar ve aslında islamın bilgisinde olmayanlar insanlardan dolayı bu düşünce içerisindesiniz. Gerçekleri görmek için bilgili insanlarla görüşmelisiniz. Bu arada İslama laf atanlar! aşağıdaki video bakınız, sizin düşünceniz bu mu. Suçsuz insanları dövüp darp edip zorla düşüncesini değiştirmek mi ?. Özgür bir ülkede yaşamıyor muyuz istediği gibi giyinemez mi. Siz demiyor musunuz (ki biz zaten biliyoruz özgürlüğü.) özgür bir ülkedeyiz diye, o zaman bırak bilader de istediği gibi düşünüp istediğini uygulasın(Başkasının hakkına girmeyecek hareketler dahilinde.). Çok fazla uzar gider yazı. Sizlere de tabi kızmıyorum veya kırılmıyorum bu konularda bilginiz olmadığı için bu videodaki gibi küçüklükten beri bu şekilde yetiştirilmiş olabilirsiniz. Allah'ım size doğruları görmenizi nasip etsin inşallah .

İslam dini Cahillik değildir diye başlamışsın ama koyduğun video senin nasıl bir kafa yapısında olduğunu kanıtlamış. Benim ve arkadaşların hiç bir cümlesinde dinimiz'e karşıt bi cümle yoktur. Biz bu günki yobazların ''erkek kız yanyana duramaz, minibüste etekli kıza tekme atan, 10 yaşındaki kızla evlenmeyi bekleyen 60 yaşındaki o.ç ve bunun gibi birçoklar'' ile aynı kafada olmadığımızı belirtmek için yazdığımızı biliyorum. Şimdi sen söyle madem çok biliyosun onlarmı çok inançlı? bizmi inançsızız ? Biz dışarda gördüğümüz her karşı cins'i seks objesi olarak görmediğimiz için bunu savunuyoruz, birlikte yaşayıp, çalışıp bir arada durup arkadaş ta olabiliyoruz. Biz Atatürk'ün kurduğu ilkelere göre yaşamayı seviyoruz. Herşeyden önce herkese saygılı olarak. Biz böyle gördük böylede göstermeye devam edeceğiz. Sen olayı çok başka anlamışsın. Özür dilemişsin ama bu sıçıp sıvama kavramının en üst mertebesidir hatta üstüne mum dikmektir. Başkaları uyarmadan yazılanı anlamıyorsan anlamakla ilgili problemleri olan sensin. Ben Allah'a şükrediyorum Atatürk gibi bir lider gönderip bize böyle bir güzel vatanı bıraktığı için.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda alıntı yaptığın mesajların hangisinde İslam yada herhangi bir din karşıtlığı gördün bunu yazarmısın ?
    Ben yazsam da sizin için değerli olmayacak görüşündeyim. Bundan dolayı diyanete gidip cümlelerin sonucunu sorabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İslam dininde yapılması gerekenleri araştırdığınızda bu alıntı yaptığım cümlelerin islama uygun olmadığını görürsünüz. Özür dilemeyi geçelim çünkü geçmez isek bana baskı kuramayacaksın. Ben küçükten yetiştirilme işlemini sadece İslam karşıtı olanlara söyledim, başkalarının alınmasına gerek yok. Benim nasıl yetiştirildiğimin bir önemi yok, yeni neslin nasıl yetiştirildiği önemli. Birde benden büyüksün saygımız sonsuz fakat çok sert giriş yapmışsın. Ben burada tartışma çıkarmıyorum sadece o cümleleri yazanlara düşünmeleri gerektiğini belirtiyorum.
    Biz sana düşünemediğin için seni aşşalamıyoruz ama ? bence sende düşünmemiz gerekenlere kafanı takma
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İslam dini Cahillik değildir diye başlamışsın ama koyduğun video senin nasıl bir kafa yapısında olduğunu kanıtlamış. Benim ve arkadaşların hiç bir cümlesinde dinimiz'e karşıt bi cümle yoktur. Biz bu günki yobazların ''erkek kız yanyana duramaz, minibüste etekli kıza tekme atan, 10 yaşındaki kızla evlenmeyi bekleyen 60 yaşındaki o.ç ve bunun gibi birçoklar'' ile aynı kafada olmadığımızı belirtmek için yazdığımızı biliyorum. Şimdi sen söyle madem çok biliyosun onlarmı çok inançlı? bizmi inançsızız ? Biz dışarda gördüğümüz her karşı cins'i seks objesi olarak görmediğimiz için bunu savunuyoruz, birlikte yaşayıp, çalışıp bir arada durup arkadaş ta olabiliyoruz. Biz Atatürk'ün kurduğu ilkelere göre yaşamayı seviyoruz. Herşeyden önce herkese saygılı olarak. Biz böyle gördük böylede göstermeye devam edeceğiz. Sen olayı çok başka anlamışsın. Özür dilemişsin ama bu sıçıp sıvama kavramının en üst mertebesidir hatta üstüne mum dikmektir. Başkaları uyarmadan yazılanı anlamıyorsan anlamakla ilgili problemleri olan sensin. Ben Allah'a şükrediyorum Atatürk gibi bir lider gönderip bize böyle bir güzel vatanı bıraktığı için.
    Kalınlaştırdığım kısım için konuşacağım. Yapılması gereken zaten bu, doğrusu olanda bu. Söylediklerini yapan inançlı olamaz ki .

Benim özürüm İslam karşıtı olmayanlara. Ki ben islam karşıtı olanlara yazıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

çok merak ettim alıntıladığın mesajların hangisinin hangi kelimesinden İslam dininin Cahillik olduğu sonucunu çıkardın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz sana düşünemediğin için seni aşşalamıyoruz ama ? bence sende düşünmemiz gerekenlere kafanı takma
    Teşekkür ederim . Bende bu konuda dikkat ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun adında ''İzmir,Atatürk ve Cumhuriyet''geçtiği için illa bir antipati şeklinde saçmalayıp yazan çıkacak.

Alıştık.

Emir geliyor çünkü.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok merak ettim alıntıladığın mesajların hangisinin hangi kelimesinden İslam dininin Cahillik olduğu sonucunu çıkardın?
    #29 mesajım da belirtmiştim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun adında ''İzmir,Atatürk ve Cumhuriyet''geçtiği için illa bir antipati şeklinde saçmalayıp yazan çıkacak.

Alıştık.

Emir geliyor çünkü.
    Konu başlığı beni neden rahatsız etsin ki. Yorumlar rahatsız etti sadece. Emir nereden geliyor ki ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu başlığı beni neden rahatsız etsin ki. Yorumlar rahatsız etti sadece. Emir nereden geliyor ki ?
    Alıntı yaptığın adamların yazdıklarına tekrar tekrar bakıyorum seni ne rahatsız etmiş olabilir diye düşünüyorum ve bulamıyorum.

Kız ve Erkeğin yan yana oturulmasına yasak getiren zihniyeti eleştirdikleri için mi tepki gösterdin ? Bir kendinize gelin Allahınızı severseniz . Kabak tadı verdiniz başkan.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalınlaştırdığım kısım için konuşacağım. Yapılması gereken zaten bu, doğrusu olanda bu. Söylediklerini yapan inançlı olamaz ki .

Benim özürüm İslam karşıtı olmayanlara. Ki ben islam karşıtı olanlara yazıyorum.
    Burda islam karşıtımı var ? Hangi cümle ? Alo fetva hattı ? bizi bi aydınlatırsan sevinirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler