User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
143 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Yol Vermediği İçin 3 Kişiden Dayak Yiyen Motorcu

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lanet olası motorlu çeteler.

O üçlü bunlara gider yapsaydı soda şişelerini totolarına saplarlardı sanırım
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O üçlü bunlara gider yapsaydı soda şişelerini totolarına saplarlardı sanırım
    @MK8800 kankam chopper mı almış soda şişesinin itahalatını ihracatını bizzat o yapıyordu ahuhahsgs
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mahallemizde dallaslı motorcuları istemiyoruz

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gibi çakma delikanlılar genelde büyük şehirlerde mevcut kimse üstüne alınmasın.

Biraz anadolu kesimine yaklaşınca kolay değil işler o kadar . Keşke pompacılarda pompalı tüfek olsaydı sıksaydı diye izledim aq çocukları.
    imzasız..

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akşam haberlerini açtığım zaman bu ve bunun gibi haberlerin çok doğal olduğunu anlıyorum ve şaşırmıyorum

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    babamın scooter ı kullanırken benide böle iki kişi marmara forumun parkında çevirdi.aynı geliş böyleydi.sen hayırdır oğlim. sonra hayrın Allahdan şerrin şeytan dan olduğunu öğrendi.

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pompacılarda bakmışlar araba bmw hepsi iki adım geri gele gele ayırmışlar resmen kavgayı. olan motorcuya olmuş. aynı araba bmw değil de yanlış anlaşılma olmasın ama şahinden üç kişi aynı şekilde inseydi benzinliğin marketinin kapısının önünde bunlar yaşanır mıydı merak ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atv elemanı konuşturmuş.
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

ercan26esk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu elemanın hiç mi babası amcası abisi dayısı amca çocukları yok plaka belli isim belli adres belli benim kardeşim böyle birşey yapılacak bulup aynı şekilde benzetmeyen adam değildir...

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aktif olarak motor kullanıyorum senelerdir ve bu kameralı genelkurmay tipler gerçek manada motor sürücüsü olduğum halde benimde canımı sıkmaya başladı. Artık vlog izlerken midem bulanıyor eskiden çok zevk almama rağmen. Ota boka korna zart zurt yok önüme kırdı yok sinyal vermedi.. Ne yapalım kardeşim ? Hangi birine öğreteceksin ? Veya sen öğretici misin ? Kimsin abicim sen bu dünyaya gökten düşen düzen tanesi misin ? Baydı gerçekten motorun raconu veya kesimide kalmadı. Bende de kamera takılı ben niye yapmıyorum böyle dat dut zart zurt. Biri beni mi sıkıştırıyor yol mu istiyor buyur kardeşim sktir git nereye gidiyorsan. İnsanlar zaten ruh hastası olmuş. Bela kapıya dayanmadıkça he deyip geçeceksin, dayandıktan sonrada mecburen çakıp geçeceksin.

Bu ülke delilerle , gerizekalılarla , ruh hastalarıyla doludur. -Nihal ATSIZ-

Beni kimse farketmesin abicim hiç kimse, herkesi ben farkediyim ki ona göre davraniyim önlemimi alayım. Önümdeki beni 1 kez görür aynadan 2. gördüğünde ben gazımı açmış çoktan 1-2 araba öne geçmiş oluyorum zaten. İnsanları düzeltmek yerine MOTOSİKLET KULLANMAYI BİLMEK lazım.

Eskiden egzozla trafikte ara gaz verirdim farkedilmek için 3 sokak öteden duyulan bir sesle, şimdi onu bile yapasım kalmadı, tadı kalmadı böyle şeyler yüzünden. Harbiden kamerayı takan 4540 merkez youtuber olma, öğretmen olma havasına giriyor ve insanlar bu durumdan ciddi manada rahatsız.

Elbette araç sürücülerinde de hatalar oluyor olmuyor değil, ama yok ben kask takıyorum yok ekipman giyiyorum ben millete sokarım çıkarmam içinde çalkalarım diye bir şey yok. İron man olunmuyor omuz dirsek koruma harici her yeri kumaş mont giyince. En azından ben olduğumu düşünmüyorum.

Videodaki arkadaşın yerinde olsaydım şahsen bu dinsiz imansızlarla aynı şey benim başıma gelseydi eğer, su tabancası vs yok sayıyorum. Bilgi birikim ve yapmış olduğum sporlardan ötürü asla hiç birine konuşma şansı tanımazdım. Neticede insan hak ediyorsa hak ettiğini vermek haktır.

Çok sevdiğim bir söz; Yenilgiden kendimizi korumak bizim elimizdedir. Ancak düşmanı yenme fırsatını bize düşman verir.
    .

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Runo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aktif olarak motor kullanıyorum senelerdir ve bu kameralı genelkurmay tipler gerçek manada motor sürücüsü olduğum halde benimde canımı sıkmaya başladı. Artık vlog izlerken midem bulanıyor eskiden çok zevk almama rağmen. Ota boka korna zart zurt yok önüme kırdı yok sinyal vermedi.. Ne yapalım kardeşim ? Hangi birine öğreteceksin ? Veya sen öğretici misin ? Kimsin abicim sen bu dünyaya gökten düşen düzen tanesi misin ? Baydı gerçekten motorun raconu veya kesimide kalmadı. Bende de kamera takılı ben niye yapmıyorum böyle dat dut zart zurt. Biri beni mi sıkıştırıyor yol mu istiyor buyur kardeşim sktir git nereye gidiyorsan. İnsanlar zaten ruh hastası olmuş. Bela kapıya dayanmadıkça he deyip geçeceksin, dayandıktan sonrada mecburen çakıp geçeceksin.

Bu ülke delilerle , gerizekalılarla , ruh hastalarıyla doludur. -Nihal ATSIZ-

Beni kimse farketmesin abicim hiç kimse, herkesi ben farkediyim ki ona göre davraniyim önlemimi alayım. Önümdeki beni 1 kez görür aynadan 2. gördüğünde ben gazımı açmış çoktan 1-2 araba öne geçmiş oluyorum zaten. İnsanları düzeltmek yerine MOTOSİKLET KULLANMAYI BİLMEK lazım.

Eskiden egzozla trafikte ara gaz verirdim farkedilmek için 3 sokak öteden duyulan bir sesle, şimdi onu bile yapasım kalmadı, tadı kalmadı böyle şeyler yüzünden. Harbiden kamerayı takan 4540 merkez youtuber olma, öğretmen olma havasına giriyor ve insanlar bu durumdan ciddi manada rahatsız.

Elbette araç sürücülerinde de hatalar oluyor olmuyor değil, ama yok ben kask takıyorum yok ekipman giyiyorum ben millete sokarım çıkarmam içinde çalkalarım diye bir şey yok. İron man olunmuyor omuz dirsek koruma harici her yeri kumaş mont giyince. En azından ben olduğumu düşünmüyorum.

Videodaki arkadaşın yerinde olsaydım şahsen bu dinsiz imansızlarla aynı şey benim başıma gelseydi eğer, su tabancası vs yok sayıyorum. Bilgi birikim ve yapmış olduğum sporlardan ötürü asla hiç birine konuşma şansı tanımazdım. Neticede insan hak ediyorsa hak ettiğini vermek haktır.

Çok sevdiğim bir söz; Yenilgiden kendimizi korumak bizim elimizdedir. Ancak düşmanı yenme fırsatını bize düşman verir.

Şehir içinde motor kullanmayı hiç sevmiyorum. Benim olayım tamamen dağlar tepeler ve şehirler arası.

Şehir içinde her ne kadar sevmesem de en güvenlisi araba. En azından salak saçma hareket yapanı sağlam taciz ediyorum

Motorla da çözüm var alacaksın demir takozları gömeceksin ön camına gazlayacaksın.

-----

Gel de insan ayrımı yapma. Daha konuşmayı bilmiyorlar. Vereceksin ateşi Hitler gibi. En azından sıçınca tuvalet kağıdı kullanmayız da sabun kullanırız yıkarız tertemiz olur.
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde motor kullanmayı hiç sevmiyorum. Benim olayım tamamen dağlar tepeler ve şehirler arası.

Şehir içinde her ne kadar sevmesem de en güvenlisi araba. En azından salak saçma hareket yapanı sağlam taciz ediyorum

Motorla da çözüm var alacaksın demir takozları gömeceksin ön camına gazlayacaksın.

-----

Gel de insan ayrımı yapma. Daha konuşmayı bilmiyorlar. Vereceksin ateşi Hitler gibi. En azından sıçınca tuvalet kağıdı kullanmayız da sabun kullanırız yıkarız tertemiz olur.
    Bunlar gözle görülebilen Amipler ve aynı zamanda birbirileri sayesinde yaşayabilen asalak tipler Hiç kimsenin kimseye saygısı sevgisi hoş görüsü kalmadığı iğrenç ve mide bulandırıcı bir dönemdeyiz. Kimisine hoş görü saygı gösteriyorsun seni ezmeye kalkıyor, kimisine göstermiyorsun bu sefer vay efendim bana niye saygı göstermedin oluyor. Ben anlamadım sonu nereye varacak bu yolun Dediğiniz gibi en güzeli dağlar tepeler, en azından nadir sayıda insan oluyor
    .

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Runo ile aynı fikirdeyim. Motorcu videoları izliyorum adam makas atıyor, emniyet şeridini kullanıyor, takip mesafesini korumuyor sonra taa 50-100 metre ötede bi araç şeridine sinyalsiz giriyor az biraz gaz kesse sıkıntı çıkmayacağını bildiği halde hızlanıyor korna, bağırış ve el kol ile tepki gösterip youtube atıyor.

Dayak yiyen elemanında kaç kere yol verme imkanı vardı vermedi. Videonun öncesi olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar " hayırdır oğlim " diyenlerden nefret etsemde kamerasını takan motorculara karşı önyargı oluştu bende.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    buda değişik bir versiyon ne acıyon kapını yol ortasında diyip plaka bantlı gezmek ve sagdan darlamak

ATARLI BAYAN - YouTube
    1881 - 193

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Otobüs ne yaptı anlamadım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcu şımarıklığına çok arttı bu aralar..Kafasına kamerayı takan yolların sahibi zannedıyor kendını...

Adamlar 5 km öteden sana sellektör yapmaya başlamıslar geçsene sağ şeride birde utanmadan benı takıp edıyorlar dıyor adam yol istiyor ne takibi allahtan ortada video var...

Burdaki tek olumsuz olay 3 kişinin tek kişiye dalması bence Yoksa dayağı haketmiş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden birşey olduysa takip etti falansa artık .Öncesi muamma tabi .

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayan motorcu ne diye atarlanıyor anlamadım ? Otobüs şeridinde gidiyor bir şeritte iki taşıt yanyana gidemez yol verme zorunluluğu yok, ayrıca sola yanaşsa orta şeride girmek zorunda. Gerideyken farklı bir şey olduysa ayrı mesele..

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14. saniyede kapiyi kapatiyor , kapi acik .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler