User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
60 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Corolla Vs Volvo Kapısması :) Corolla İçinden Gecti

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen bazı yorumları gereksiz buldum kar lastiği alınmamış almadıysan neden çıktı 100 bin liralık arabaya biniyor lastik takmıyor gibi yorumları boş yorum olarak görüyorum.Şahsen ben aracıma kar lastiği almadım çünkü aracımı hafta içi çıkartmıyorum hafta sonu çkartıyorum o zaman bende gerizekalıyım lastik takmamakla.Adamıda yargılayamayız belki önemli işi vardı çıkmak zorunda kaldı yada bir anda tipi bastırdı yolda kaldı.Ben çıkartmıyorum hafta içi dedim ama bu cuma aracımı çıkartmak zorunda kaldım üstüne mesaiye kaldım ve zar zor gittim o zaman ben bazı arkadaşlara göre en gerizekalıyım.volvoda en az 17 inc jant var çekiş kontrol sistemleri var belki adamın şöförlüğü iyi değildir.Mesela cumartesi günü çok sevdiğim abinin eşinin doğum sancıları oldu 10 gün erken dogum yaptı ambulans aradı gelmedi.Bu adamda kar lastiksiz yola çıktı kaya kaya gitti o zaman oda gerizekalı.Lütfen bazen yorum yaparken biraz daha geniş düşünelim.100 bin lira bir arabaya verirken 500 tl lastiği düşünecek değildir yada arabasına arkadan vurularak gidilmesine izin vermiyebilir sonuçta o aracın arka park sensörü bile kar lastiğinden pahalıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tür acil durumlar olabileceğini düşünüp;kış lastiği almakta fayda var.doğuma giderken kaza yapıp(ALLAH KORUSUN)kötü şeyler olmasındansa kış lastiği almakta fayda var.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Opc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen bazı yorumları gereksiz buldum kar lastiği alınmamış almadıysan neden çıktı 100 bin liralık arabaya biniyor lastik takmıyor gibi yorumları boş yorum olarak görüyorum.Şahsen ben aracıma kar lastiği almadım çünkü aracımı hafta içi çıkartmıyorum hafta sonu çkartıyorum o zaman bende gerizekalıyım lastik takmamakla.Adamıda yargılayamayız belki önemli işi vardı çıkmak zorunda kaldı yada bir anda tipi bastırdı yolda kaldı.Ben çıkartmıyorum hafta içi dedim ama bu cuma aracımı çıkartmak zorunda kaldım üstüne mesaiye kaldım ve zar zor gittim o zaman ben bazı arkadaşlara göre en gerizekalıyım.volvoda en az 17 inc jant var çekiş kontrol sistemleri var belki adamın şöförlüğü iyi değildir.Mesela cumartesi günü çok sevdiğim abinin eşinin doğum sancıları oldu 10 gün erken dogum yaptı ambulans aradı gelmedi.Bu adamda kar lastiksiz yola çıktı kaya kaya gitti o zaman oda gerizekalı.Lütfen bazen yorum yaparken biraz daha geniş düşünelim.100 bin lira bir arabaya verirken 500 tl lastiği düşünecek değildir yada arabasına arkadan vurularak gidilmesine izin vermiyebilir sonuçta o aracın arka park sensörü bile kar lastiğinden pahalıdır
    Kar lastiği değil o yüzden kış lastiği adı.

Hava 7 derecenin üstüne mi çıkıyor her haftasonu? Çekiş kontrol sistemleri fizik kurallarını aşabilir diye bir kaide yok.

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastiğin yoksa çıkmayacaksın karda kışta. Aksi takdirde gerizekalılık yapmış olur.
    Ayrıca doğum vs gibi bir durum söz konusu olup da lastik almayı düşünmemek daha vahim bence.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı gökberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastiğin yoksa çıkmayacaksın karda kışta. Aksi takdirde gerizekalılık yapmış olur.
    Ayrıca doğum vs gibi bir durum söz konusu olup da lastik almayı düşünmemek daha vahim bence.
    Hangi il bilmiyorum ama akdeniz sahil şeridi haricinde ocak 15-20 si civarı kar olmayan il olmuyor o da ayrı bir kafa yapısı tabi..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşımın hanımı da hamile @levent Mart Nisan gibi bekliyorlar nasipse.
    Onunla bile konuştuk bu konuyu ne olur ne olmaz bu aylarda gece vakti hastaneye gitmek gerekir diye lastik aldık.
    Bu konudan daha önemli ne olabilir. Hiç bir şey yapmıyorsan taksi tutarsın.. Anlaşırsın 24 saat açık duraklarla vs.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam yaz akşamı sahil gezintisinde sanki sis lambasına laf edip adamı beyinsiz ilan etmişler Görüş mesafesi düşük adam yakmış işte,illa sis mi olması lazım yakmak için komik yav.
    Ayrıca Toyota sevdiğim bi markadır,bahsedilen ae101 kasanın xli modelini 95 te sıfır alıp kullanmıştık bi süre.Aracın motor hariç geri kalanı at gitsin.ae101 sahiplerinin yok efsane yok bilmem ne tripleri s2000 muhabetti kadar itici bence...

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nefret ediyorum bu toyotacı memur ve hondacı serseri zihniyetli kafadan. O dalga geçtiğin volvo senin arabandan 10 kat daha üstün embesil.
    iyide konu burda araba değilki ?

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim varsa delikanlı bana posta koyacak özelden mesaj yazsın. Numaramı vereceğim. Karı gibi şikayetle mesaj beğenmemekle olmuyor bu işler. Hodrimeydan
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıcada kim burada bana kin güdüp bana garezi olup özel mesajdan yazmaZsa (anaya bacıya küfür olmaz bizde ) onun Şeref'ini ben *******. Çok net ! Ettiğim küfürden dolayı Forum'dan gelecek cezaya razıyım onu da belirtmek isterim
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbula geldiğimde seni bilhare ziyaret edeceğim diyeceğim de o zamana sinirim geçer muhtemelen... @ILongBoardDude
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kar lastiği değil o yüzden kış lastiği adı.

Hava 7 derecenin üstüne mi çıkıyor her haftasonu? Çekiş kontrol sistemleri fizik kurallarını aşabilir diye bir kaide yok.
    Benim için kar lastiği o ve ben yolda kalmıyorum aracımda kar modu var rahat rahat gidiyorum 7 derecenin altında yolda kaldığımı hatırlamıyorum.

Çok mu biliyorsun çekiş kontrol sisteminin fizik kurallarını aşamıcağını koskoca araba üreticileri onu süs diye mi koymuş burda boş yapıyorsun

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim varsa delikanlı bana posta koyacak özelden mesaj yazsın. Numaramı vereceğim. Karı gibi şikayetle mesaj beğenmemekle olmuyor bu işler. Hodrimeydan
    Kardesim hayirdir bu atar gider fln? Mesajini begenmeyenlerden biride benim sorun nedir ? Yazmissin birseyler ki hepimiz bazen sacma sapan seyler yazabiliyoruz yada anlatmak istedigimizi tam ifade edemiyoruz. Demek istedigni tam olarak anlat yada kusura bakmayin haddimi astim de basmizin ustune koyalim. Ozur dilemek erdemliktir kavga gurultu posta koymak degil.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evinde 20 yıldır Toyota olup anne babası memur olanlardan biri de benim. Okudum makine mühendisi olduk, ülkenin en büyük havacılık firmalarından birinde mühendis olarak çalışıyorum, hala da Toyota seviyorum. Şu anki arabam 0 km opel astra k. Hala Toyota özlüyorum, bunu anlamak ya da kabul etmekteki problem ne? Serseri kesimden kimse hoşlanmaz fakat memur zihniyetin kime ne zararı olmuş? Bu de millete özelden yazın vs vs diyorsun, anlamadım ki bu ne tansiyon? Özelden yazip atar gider uğraşacak vaktim ve isteğim yok. Yanlış yorum yazılmış bence özür dile milletten kapansın.

Not : videoyu izlemedim.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim hayirdir bu atar gider fln? Mesajini begenmeyenlerden biride benim sorun nedir ? Yazmissin birseyler ki hepimiz bazen sacma sapan seyler yazabiliyoruz yada anlatmak istedigimizi tam ifade edemiyoruz. Demek istedigni tam olarak anlat yada kusura bakmayin haddimi astim de basmizin ustune koyalim. Ozur dilemek erdemliktir kavga gurultu posta koymak degil.
    Doğru Yusuf abi uzatmaya gerek yok bence. Kalbini kırdığım insan varsa affola...
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farklı bir boyut getireyim o zaman Volvocu ve Mazdacı olarak İğneyi kendimize batıralım...

Toyotacılar, memur zihniyetli arabadan pek anlamaz, aşırı abartır gibi bir algı var ya...

Aynısı Volvocular içinde geçerli... Yeni model volvo kullananların bir çoğu arabadan anlamaz bu forumdakiler kadar... Hatta bazı yerlerde "aptal diplomat arabası" gibi laflar edilirdi... Volvonun ölümlü kazası yok geyiği ise Kızılderililer Türktür iddiasıyla ölümüne yarışır!

Benzeride "mazda dünyanın en sorunsuz arabasıdır" geyiği yapan sözde mazdacılardır... Zihniyetleri, arazıa yapmaz diyerek tamponu sakızla tutturmaya gidiyor bu tiplerin! Sonra alıyorsun elinde patlıyor araba, çünkü bakım görmemiş!

İlk otomobil kulübü buluşmamız Alfacılarla olmuştu... Eşimle gitmiştim ve eşime yıllarca otomobil muhabbetlerinin anlamsız olmadığını aslında o gün acayip bir ortam olduğunu anlatmaya çalıştım... Alfa alacağım zaman ettiği lafı söylesem farklı bir konu açılır!

Geçen bir honda fanatiği neredeyse saldıracaktı bana Honda vidasına kadar kendi üretiyormuş! Laf edemez mişim, Honda ayrı diğer arabalar ayrıymış!!! ESP ABS fbir tek o başkasınınmış! Hemen oradan girmeyecek mişim muhabbete! Sustuk mecbur genç arkadaş karşısında! Yanında babasıda vardı, bir ona bir babasına baktım... Babası anladı durumu!

Velhasıl bu liste uzar...

Ben videoyu seyrederken kış lastiği kullanma yönünden baktım ve kameraya alan kişinin alaycılığı da bu yönde gibi geldi. Biraz irrite edici tabiki! Ama herkesten aynı zeka pırıltısında bir ironi yada espri yeteneği bekleyemeyiz ki?

Uygun sınıflandırmaya varım... Evet Toyota memur, linea şirket, mini genç arabasıdır vs vs... Ama seçilen kelimeler bazen maksadını aşıp hakaret gibi algılanabiliyor maalesef. bence burada bırakalım bu muhabbeti @ibrahim33 ve diğer arkadaşlar...

keyifli forumlar...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğru Yusuf abi uzatmaya gerek yok bence. Kalbini kırdığım insan varsa affola...
    Az önce Saniye farkıyla arkandan yazmış gibi oldum... Sende kapatmışsın meseleyi Tüm suç edit hakkı tanımayan zalım yönetimin Keyifli forumlar İbrahim....
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbula geldiğimde seni bilhare ziyaret edeceğim diyeceğim de o zamana sinirim geçer muhtemelen... @ILongBoardDude
    O hiç problem değil misafir eder yemeğini çayını ikram ederiz,mesele illa kavga dövüşse ben yine kızdırırım seni
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler