User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ne boş insanlar var arkadaş. (Park yeri mevzusu)

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün avm'de yanıma parkeden hanzo çapraz parketmiş zar zor aracıma binebildim aynasını kapatıp sileceğini kaldırdım bu videoyu görünce aklıma geldi umarım anlamıştır ayı oğlu ayı
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube
    YouTube
    YouTube
    bu da devasmu
    YouTube

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütün olayın sonunda 100 lira da para kazandık bak sadece kapak çıkmış yerinden diyen de adam değildir. Net.
    3. "Bilader" diyişinden sonra olay çıkar. Adam cidden sakinmiş.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ByMuSt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtubede denk geldi izledim. Anasayfada sürekli videoları çıkmaya başladı , olayla ilgili birkaç video daha yayınladı. Ayna kapağı için para aldığı kişi sonra arabayı görüp aynaya tekme atarak kırıp not bırakmış. Videoda aynası kırıldığı için "hiç kimse kendince ceza veremez" gibi bi şey söylüyordu bu video kendi yaptığı çok mu farklı ? Güvenlik çağır anons etsinler.
    Youtube'a hesabınla giriş yapınca ana sayfada çıkan ilgilenmediğin videoların yanındaki üç noktaya tıkla ilgilenmiyorumu işaretle bir daha ömür boyu karşına çıkmasınlar.
    Youtube'dan gelir elde edenlerin peşine düşseler çok şık olacak, aldığı paranın yarısından fazlasını vergi diye öderlerse böyle zırvalıklardan da kurtulmuş oluruz.

e30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video kurgudan ibaret birkaç videosu daha var. Youtube cidden iyi para veriyormu şekilden şekile giriyorlar

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o araba nedir ya , biri de demiyor mu sen o arabaya sebep bile dayağı hak ediyorsun
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube'a hesabınla giriş yapınca ana sayfada çıkan ilgilenmediğin videoların yanındaki üç noktaya tıkla ilgilenmiyorumu işaretle bir daha ömür boyu karşına çıkmasınlar.
    Youtube'dan gelir elde edenlerin peşine düşseler çok şık olacak, aldığı paranın yarısından fazlasını vergi diye öderlerse böyle zırvalıklardan da kurtulmuş oluruz.
    Sanırım belli kurallar geldi.Para işlemesi için atıyorum 5000 abone 10,000 izlenme gibi şartlar geldi.İyi de oldu/olacak
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım belli kurallar geldi.Para işlemesi için atıyorum 5000 abone 10,000 izlenme gibi şartlar geldi.İyi de oldu/olacak
    Onların sonlarına birkaç sıfır daha eklesinler birde vergi levhası alsınlar. Madem biryerden kazançları var onunda gelir vergisini paşa paşa ödesinler sonra deposuna mı işerler ne halt ederler bilemem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o araba nedir ya , biri de demiyor mu sen o arabaya sebep bile dayağı hak ediyorsun
    Yakıt deposuna koyduklarını sayıyorum.
    Rakı, çiş, zeytinyağı, coca cola, deterjan (ace, ayşe teyze olanından), motor'a un döktü, yine benzin deposuna wd-40 falan boşalttı.
    Arabanın ırzına geçerek takipççi kazandı ve şuan 147 bin abonesi var. videolarına seri şekilde baktım ve yıtııbır olmak istiyor ki ordan çok yüksek olmasa da güzel bi mebla kazanıyor. Aylık 300$ civarı bi öngörüm var.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danışıklı dövüş. maksat izlenme sayısı. o elemanda o işi yapacak mabad yok.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt deposuna koyduklarını sayıyorum.
    Rakı, çiş, zeytinyağı, coca cola, deterjan (ace, ayşe teyze olanından), motor'a un döktü, yine benzin deposuna wd-40 falan boşalttı.
    Arabanın ırzına geçerek takipççi kazandı ve şuan 147 bin abonesi var. videolarına seri şekilde baktım ve yıtııbır olmak istiyor ki ordan çok yüksek olmasa da güzel bi mebla kazanıyor. Aylık 300$ civarı bi öngörüm var.
    He bu o kamil mi tamam çıkardım izlemiştim o videoları. Arabayı elinden almak lazım öyleyse.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gün şehir içinde biraz hızlı seyir ediyordum, arkadaşın biri şeridi ortalamış gidiyordu sellektör attım çekilecek zannettim çekilmedi, fren falan filan derken arkasında zor durdum, haliyle arkadaş biraz korktu. Lambalarda yanıma geldi açtı camı, sen napıyosun benim arabamda çoluğum çocuğum var dedi, o anda öyle bi pişman oldumki, nasıl özür diledim adamdan anlatamam, ama lavuk ben özür diledikçe üste çıkmaya bağırmaya çalıştı, hatalı olduğum için la havle çektim yoluma devam ettim, devam etmesem inecez çoluk çocuğun önünde kavga edecez.

İnsanlar hatalarını anlamayı bilse, veya empati kurmayı bilse bunların hiç biri olmaz, ikiside ağır salak ama symbolcu arkadaş, aynayı kırana kadar, haklısın abi, haklısın kardeş 2 arabalık yere park ettim kusura bakma demek, suçunu kabullenmek ne kadar zor olabilir? İki üç kelime altı üstü ya.

Geçende bayanın biri sokağı dar aldı, köşede kafa kafaya geldik, hanfendi şeridinizden değilde dar aldınız köşeyi diyorum, hastamısın diyor bana, seninle uğraşamayacağım diyip yoluma devam ettim, insanlarla anlaşmak cidden çok zor.
    Abi kusura bakma hata sende. Bizim insanimiz kibarligi insan gibi insanlara davranmayi davranilmayi bir cesit eziklik olarak goruyor. Ustasindan ciragina sucusundan kuryesine doktorundan akademisyenine cinsiyeti gorunusu görüşü inanisi ideolojisi farketmeksizin vs vs. Ben artik trafikte de normal gunluk yasamimda da bizim vatandasimiza default olarak sığır muamelesi yapiyorum, karsi taraftan insan gibi iletisimine gecebildigime dair sinyaller aldiktan sonra ben de kanalimi degistiriyorum cok memnunum.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanlar biraz daha fazla izlenip,biraz daha fazla ego tatminliği yapmak için bakalım daha neler sergileyecekler .
    imzasız..

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kusura bakma hata sende. Bizim insanimiz kibarligi insan gibi insanlara davranmayi davranilmayi bir cesit eziklik olarak goruyor. Ustasindan ciragina sucusundan kuryesine doktorundan akademisyenine cinsiyeti gorunusu görüşü inanisi ideolojisi farketmeksizin vs vs. Ben artik trafikte de normal gunluk yasamimda da bizim vatandasimiza default olarak sığır muamelesi yapiyorum, karsi taraftan insan gibi iletisimine gecebildigime dair sinyaller aldiktan sonra ben de kanalimi degistiriyorum cok memnunum.
    Öyle valla, nabza göre şerbet bundan sonra.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gün şehir içinde biraz hızlı seyir ediyordum, arkadaşın biri şeridi ortalamış gidiyordu sellektör attım çekilecek zannettim çekilmedi, fren falan filan derken arkasında zor durdum, haliyle arkadaş biraz korktu. Lambalarda yanıma geldi açtı camı, sen napıyosun benim arabamda çoluğum çocuğum var dedi, o anda öyle bi pişman oldumki, nasıl özür diledim adamdan anlatamam, ama lavuk ben özür diledikçe üste çıkmaya bağırmaya çalıştı, hatalı olduğum için la havle çektim yoluma devam ettim, devam etmesem inecez çoluk çocuğun önünde kavga edecez.
    Bende bunu anlamıyorum, çoluk çocuk varsa gelip niye muhattap oluyosun. Bela mı arıyosun?

Çoluk çocuk olduğu halde, gelip böyle yaptığını görünce bile özür dilenmeyeceğini anlamanız gerekirdi bence
    123d

Kadir Salim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurgu bu.

Yalnız araçlarını avm lerde böyle park eden insanlar gerçekten insanlıktan nasibini almamış insanlardır.

Eray Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videonun adı nasıl 100 lira kazanılır olmalı

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu anlamıyorum, çoluk çocuk varsa gelip niye muhattap oluyosun. Bela mı arıyosun?

Çoluk çocuk olduğu halde, gelip böyle yaptığını görünce bile özür dilenmeyeceğini anlamanız gerekirdi bence
    Sırf hızlı olup da arkadaşı riske attığım için özür diledim, bidaha kimseden de özür dilemem trafikte sanırım.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen düzmece. Gerzeğin teki. O araba halen nasıl çalışıyor çok ilginç. Başına gelmeyen kalmadı. Youtube da para kazanma uğruma malesef bi dünya düzmece şeylere denk geliyoruz. Bu kadar arabasına malca şeyler yapıpda etrafındaki komsularına arkadaslarının yuzune nasıl bakıyor anlamıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler