User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Ne boş insanlar var arkadaş. (Park yeri mevzusu)

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gün şehir içinde biraz hızlı seyir ediyordum, arkadaşın biri şeridi ortalamış gidiyordu sellektör attım çekilecek zannettim çekilmedi, fren falan filan derken arkasında zor durdum, haliyle arkadaş biraz korktu. Lambalarda yanıma geldi açtı camı, sen napıyosun benim arabamda çoluğum çocuğum var dedi, o anda öyle bi pişman oldumki, nasıl özür diledim adamdan anlatamam, ama lavuk ben özür diledikçe üste çıkmaya bağırmaya çalıştı, hatalı olduğum için la havle çektim yoluma devam ettim, devam etmesem inecez çoluk çocuğun önünde kavga edecez.

İnsanlar hatalarını anlamayı bilse, veya empati kurmayı bilse bunların hiç biri olmaz, ikiside ağır salak ama symbolcu arkadaş, aynayı kırana kadar, haklısın abi, haklısın kardeş 2 arabalık yere park ettim kusura bakma demek, suçunu kabullenmek ne kadar zor olabilir? İki üç kelime altı üstü ya.

Geçende bayanın biri sokağı dar aldı, köşede kafa kafaya geldik, hanfendi şeridinizden değilde dar aldınız köşeyi diyorum, hastamısın diyor bana, seninle uğraşamayacağım diyip yoluma devam ettim, insanlarla anlaşmak cidden çok zor.
    Bi benzeri arkadaşımla başımıza geldi otobanda gidiyoruz bizimki sinyal vermeden sol şeride geçti ama aynalara baktı aradan 1 dakika geçti tamponumuzda araba selektör atıyor sürekli bizimki bastı uzaklaştı baya sonra adam yanımıza geldi bizi sağ taraftan sıkıştırıyor bariyere doğru itiyor cam açık nasıl bağırıyor anlatamam arkadaş pardon dedi bende pardon işareti yaptım hala devam ediyor ama böyle bir sıkıştırma tarzı yok hızımız 120 falan o esnada, biz adamdan 3 kere özür diledik hala çek sağa çek sağa diyor sonunda dayanamadı arkadaşım otobanda çekti sağa indi yanına gitti yakasından tuttu indirdi aşağıya ne oldu dedi cevap aynen bu "sen benim kim olduğumu biliyormusun?" Kimsin dedik ben jandarma bilmem ne komutanlığı bir şeyler geveledi cebinden sevk kağıdını çıkardı 22 yaşında normal asker belli eee dedik napalım ben sana ceza yazdırma yetkisine sahibim tamam yazdır polis çağıracam çağır polis,i hala laf kalabalığı senin hayatını bitiririm arabanı çektiririm sadece tehdit hiç bir şey yapmıyor, olum hastamısın sen senle alakamız yok ne diye salça oluyosun bize dedik sinyal vermeden şerit değiştirdin diyor tam yarım saat bizimle otobanın kenarında tartıştı en sonunda söylene söylene arabasına bindi gitti gerçekten ne yapsanız yaramıyor bu ülkede arıza çok
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar gün şehir içinde biraz hızlı seyir ediyordum, arkadaşın biri şeridi ortalamış gidiyordu sellektör attım çekilecek zannettim çekilmedi, fren falan filan derken arkasında zor durdum, haliyle arkadaş biraz korktu. Lambalarda yanıma geldi açtı camı, sen napıyosun benim arabamda çoluğum çocuğum var dedi, o anda öyle bi pişman oldumki, nasıl özür diledim adamdan anlatamam, ama lavuk ben özür diledikçe üste çıkmaya bağırmaya çalıştı, hatalı olduğum için la havle çektim yoluma devam ettim, devam etmesem inecez çoluk çocuğun önünde kavga edecez.

İnsanlar hatalarını anlamayı bilse, veya empati kurmayı bilse bunların hiç biri olmaz, ikiside ağır salak ama symbolcu arkadaş, aynayı kırana kadar, haklısın abi, haklısın kardeş 2 arabalık yere park ettim kusura bakma demek, suçunu kabullenmek ne kadar zor olabilir? İki üç kelime altı üstü ya.

Geçende bayanın biri sokağı dar aldı, köşede kafa kafaya geldik, hanfendi şeridinizden değilde dar aldınız köşeyi diyorum, hastamısın diyor bana, seninle uğraşamayacağım diyip yoluma devam ettim, insanlarla anlaşmak cidden çok zor.
    benzer olay benimde başıma geldi. bir tane minivan sollama yapıyordu çift şeritli yolda. bende arkasından hızımı kesmeden geliyorum geçiyor şeridine diye, adam sollamayı bitirdi sağ şeride geçti ben gelene kadar bende yanından geçiyorum hızlı bir şekilde. ben adamı sollarken 150 metre civarı önündeki adam sert fren yaptı kendide sakince fren yapsa hiç sıkıntı yok. bu panik oldu benim üstüme kırdı direksiyonu sonra beni fark etti öbür tarafa kırdı bir yalpaladı araba. ben ne korna çaldım ne el kol yoluma devam ettim aynı şekilde. bu arkadan gelip sıkıştırmaya el kol yapmaya başladı. 2 3 km adamın taciziyle devam ettim yola sıkılır heralde diye. çoluğu çocuğu var ne yaparsa yapsın dedim. en son selektör sinyal filan sağa çektirdi bana. indim adama ağzıma geleni söyledim bir kaç laf etti, sonra özür diledi gitti. sesimi çıkarmasam tepeme binecek adam.

başka olay, ana yoldan sağ tarafa tali yola gireceğim. karşı şeritte kırmızı ışık yandığı için bekleyen araçlar var. bende yola giremedim sinyali verdim sağa ortada kaldım öyle. camda açıktı kendi kendime söylendim lan ne yapacaz şimdi gibisinden. yanımda ters şeritte duran adam arabayı geri vitese taktı benimle aynı hizada camını indirip sen bana lan mı dedin dedi. yok abi sana lan demedim diye kibar bir şekilde karşılık verdim açıklama yapıyorum adam yerine koyup. sesini yükselterek sen bana lan mı dedin dedi tekrar. bizim araçtada teyzemler kuzenler hep kadın dolu. baktım olacak gibi değil "sana lan demedim lan yola giremedim öldürtecek misin burada bana kendini" diye bağırdım adama. adam ne ara vitese taktı ne ara topukladı anlamadım. kırmızı ışıkta bastı gitti.

trafikte garip adamlar var kibarlık işe yaramıyor bazen. hakediyorsa ağzına s.çacaksın.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video sahibi tam bir davar.çapraz çeken adam adeleti vermiş .
    arabasının radyatörüne ayran döken içini dış yıkama köpuguyle yıkayan adam bence capraz araç park edenden daha zararlı bu dünyaya.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Air i görünce, bi de çakılı makılı laflarından sonra dedim okey...
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamiyle kurgu hocam ya.Bu elemanın yaptığı videolara denk gelince onun adına utanıyorum ben.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarfıkte fazla geregınlık var herseye dıkkat etmek gerekır ken bu zaat! yanı dertsız basa dert pesınde. Raıtıng ugruna bı gun şişlenecek o olacak. Önceden izlemiştim bunu.

Aynı maddenın farklı tonları arkadaslar. Yamuk Parkeden 5 dk ısım var 5 dk ısım var dıyıp duruyo ne olursa olsun o sekılde park etmenı gerektıren bırsey yok.

Bu gıttı arkasına koydu fılan.. gereksız hareketler. Ayna kırma konusu ıse yanı bılemıyorum ben gergınım ya.. umarım basıma gelmez.

Dıger bır yandan muhatap evet kesınlıkle avm bunu kontrol etmelıler.

Agora da kendı park yerımız olmamasına ragmen ters gelen sey şuydu, engelli park yerine normal arabalar park etmiş ediyor.. güvenlik bakıyor öyle..

girerken dedikki biz bilmiyormuyduk buraya koymayı aracı boşken onunden gectık gıttık başkası gelıp koysun dıyemı?

Guvenlıkten tepkı. bitane c serisi gosterıyo bu zaten hep gelıyo

bu bılmemkım. ama bunları ıstersenız anons ettıreyım...

ettırtsem ne olacak benmı koyacam.. salaklıklarına doyum olmuyor bazen..

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o egzos gerçekse çok komik
    şakaysa hiç komik değil

o ney lan

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi benzeri arkadaşımla başımıza geldi otobanda gidiyoruz bizimki sinyal vermeden sol şeride geçti ama aynalara baktı aradan 1 dakika geçti tamponumuzda araba selektör atıyor sürekli bizimki bastı uzaklaştı baya sonra adam yanımıza geldi bizi sağ taraftan sıkıştırıyor bariyere doğru itiyor cam açık nasıl bağırıyor anlatamam arkadaş pardon dedi bende pardon işareti yaptım hala devam ediyor ama böyle bir sıkıştırma tarzı yok hızımız 120 falan o esnada, biz adamdan 3 kere özür diledik hala çek sağa çek sağa diyor sonunda dayanamadı arkadaşım otobanda çekti sağa indi yanına gitti yakasından tuttu indirdi aşağıya ne oldu dedi cevap aynen bu "sen benim kim olduğumu biliyormusun?" Kimsin dedik ben jandarma bilmem ne komutanlığı bir şeyler geveledi cebinden sevk kağıdını çıkardı 22 yaşında normal asker belli eee dedik napalım ben sana ceza yazdırma yetkisine sahibim tamam yazdır polis çağıracam çağır polis,i hala laf kalabalığı senin hayatını bitiririm arabanı çektiririm sadece tehdit hiç bir şey yapmıyor, olum hastamısın sen senle alakamız yok ne diye salça oluyosun bize dedik sinyal vermeden şerit değiştirdin diyor tam yarım saat bizimle otobanın kenarında tartıştı en sonunda söylene söylene arabasına bindi gitti gerçekten ne yapsanız yaramıyor bu ülkede arıza çok
    Lavuk ne yapabilecekse sanki, birde benim bildiğim askerken araç kullanması yasak.

Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzer olay benimde başıma geldi. bir tane minivan sollama yapıyordu çift şeritli yolda. bende arkasından hızımı kesmeden geliyorum geçiyor şeridine diye, adam sollamayı bitirdi sağ şeride geçti ben gelene kadar bende yanından geçiyorum hızlı bir şekilde. ben adamı sollarken 150 metre civarı önündeki adam sert fren yaptı kendide sakince fren yapsa hiç sıkıntı yok. bu panik oldu benim üstüme kırdı direksiyonu sonra beni fark etti öbür tarafa kırdı bir yalpaladı araba. ben ne korna çaldım ne el kol yoluma devam ettim aynı şekilde. bu arkadan gelip sıkıştırmaya el kol yapmaya başladı. 2 3 km adamın taciziyle devam ettim yola sıkılır heralde diye. çoluğu çocuğu var ne yaparsa yapsın dedim. en son selektör sinyal filan sağa çektirdi bana. indim adama ağzıma geleni söyledim bir kaç laf etti, sonra özür diledi gitti. sesimi çıkarmasam tepeme binecek adam.

başka olay, ana yoldan sağ tarafa tali yola gireceğim. karşı şeritte kırmızı ışık yandığı için bekleyen araçlar var. bende yola giremedim sinyali verdim sağa ortada kaldım öyle. camda açıktı kendi kendime söylendim lan ne yapacaz şimdi gibisinden. yanımda ters şeritte duran adam arabayı geri vitese taktı benimle aynı hizada camını indirip sen bana lan mı dedin dedi. yok abi sana lan demedim diye kibar bir şekilde karşılık verdim açıklama yapıyorum adam yerine koyup. sesini yükselterek sen bana lan mı dedin dedi tekrar. bizim araçtada teyzemler kuzenler hep kadın dolu. baktım olacak gibi değil "sana lan demedim lan yola giremedim öldürtecek misin burada bana kendini" diye bağırdım adama. adam ne ara vitese taktı ne ara topukladı anlamadım. kırmızı ışıkta bastı gitti.

trafikte garip adamlar var kibarlık işe yaramıyor bazen. hakediyorsa ağzına s.çacaksın.
    İkinci olay çok trajikomik olmuş cidden, ben sabırlı insanımdır trafikte, a**na koyup göndereceksin gavatları diyecem ama şiddeti pek sevmiyorum, biber gazı en iyi yöntem, ben taşıyacam bundan sonra.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Benzeri olay Görtürk yolunda başıma geldi 90 ile gidilen hız sınırlandırmalı bir yol ara mesafe ölçen radar var haricinde gezici radar var aracı 90'a sabitledim yolumda gidiyorum mecburen sol şerit'teyim orta şerit boş olsa zaten geçiyorum beklemiyorum C200d arkamdan rahat 160+ sürat ile geldi sellektör çekerek dibimde zor durdu kaça bilecek noktam olsa kaçacam bir süre daha taciz etti yan tarafımdaki araç fren yaptı önüne girdim camı açıp küfür etti sıkıştırdı doğal olarak tepki vermedim patronum hayırdır dedi ona'da açıklama yaptım yola devam ettim araç patronumun ikamet ettiği sitede oturduğu ortaya çıkınca ( Site girişinde denk geldik ) işler karıştı adamı indirdim eve gidiyorum önümü kesti bağırıyor kapının önünde sen beni öldürmeye mi çalışıyorsun napıyorsun küfür etti aşağıya indiğimde karısı önüme geçti ettiği küfürler hakaretler yenilir yutulur değildi'de neyse dedim bindim arabaya zaten çok geçmedi 2 gün sonra kaza yaptı

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzeri olay Görtürk yolunda başıma geldi 90 ile gidilen hız sınırlandırmalı bir yol ara mesafe ölçen radar var haricinde gezici radar var aracı 90'a sabitledim yolumda gidiyorum mecburen sol şerit'teyim orta şerit boş olsa zaten geçiyorum beklemiyorum C200d arkamdan rahat 160+ sürat ile geldi sellektör çekerek dibimde zor durdu kaça bilecek noktam olsa kaçacam bir süre daha taciz etti yan tarafımdaki araç fren yaptı önüne girdim camı açıp küfür etti sıkıştırdı doğal olarak tepki vermedim patronum hayırdır dedi ona'da açıklama yaptım yola devam ettim araç patronumun ikamet ettiği sitede oturduğu ortaya çıkınca ( Site girişinde denk geldik ) işler karıştı adamı indirdim eve gidiyorum önümü kesti bağırıyor kapının önünde sen beni öldürmeye mi çalışıyorsun napıyorsun küfür etti aşağıya indiğimde karısı önüme geçti ettiği küfürler hakaretler yenilir yutulur değildi'de neyse dedim bindim arabaya zaten çok geçmedi 2 gün sonra kaza yaptı
    İlahi adalet çabuk işlemiş iyi.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben çok agresiftim iki sene önce kamera vaken aracıma bir düğün ekibi yolumu kesti araçları yola parketmek için kestikleri yok dar olunca trafik karıştı birde sanki tapulu malları gibi efelikler yapınca daldım aralarına çıktım. Küfür yedim arabadan inip kavga edicektim ya sabır dedim. Kamera kaydını youtubeye yükledim 2 yılda 167 bin izlendi her gün birileri 7 cedlerine sövüyorlar abuhajshs inip kavga etsem bu kadar küfredemezdim ahuhahshshdh
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çok agresiftim iki sene önce kamera vaken aracıma bir düğün ekibi yolumu kesti araçları yola parketmek için kestikleri yok dar olunca trafik karıştı birde sanki tapulu malları gibi efelikler yapınca daldım aralarına çıktım. Küfür yedim arabadan inip kavga edicektim ya sabır dedim. Kamera kaydını youtubeye yükledim 2 yılda 167 bin izlendi her gün birileri 7 cedlerine sövüyorlar abuhajshs inip kavga etsem bu kadar küfredemezdim ahuhahshshdh
    Videoya nasıl ulaşıcaz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoya nasıl ulaşıcaz

Yolu kesen keko tam cinayetlik amk. üç şarjör bitirsem yedek ararım o derece

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yemin ediyorum Carmagedon da ezsen adamı puan almazsın. olaya bak bende küfredenler kervanına katıldım
    74 model sehpa...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [video=youtube;uLD1gJCGOd4]v=uLD1gJCGOd4[/vide
    Hızlasın kanka ahuhahshs
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum Carmagedon da ezsen adamı puan almazsın. olaya bak bende küfredenler kervanına katıldım
    Arkamda 4 araba vardı beklerdim ancak arkamdaki trafik yüzünden sağdaki belediyenin 7 saati 3 tl olan kapalı otoparkının çıkısı tıkanmıştı o yüzden duramadım.

O öndeki beyaz gömlekli atarlı ergen arabanın yanına gelip kameraları ve içindeki varlıkları görünce uzak durmayı tercih etti nispetende iyi oldu ancak o küfrü kameradan duymasaydım iyidi
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 5 senemi kılçıksız doldurdum şimdi onlar düşünsün diyemem 5 senedir kimseyle takışmamaya dikkat ettiğim için artık sallamıyorum önceden her önüme gelene dalıyordum çook dayak yedim-attım çooookk
    biri mahkemeye verdi kitledi bizi kesti önümüzü.çıkartmayın ulan içimdeki canavarı
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 5 senemi kılçıksız doldurdum şimdi onlar düşünsün diyemem 5 senedir kimseyle takışmamaya dikkat ettiğim için artık sallamıyorum önceden her önüme gelene dalıyordum çook dayak yedim-attım çooookk
    biri mahkemeye verdi kitledi bizi kesti önümüzü.çıkartmayın ulan içimdeki canavarı
    Video sahibi şu tavırları sergilese sen o 5 yılı yakarsın benimde bir haber var o da bu 5 yıla dahil mi? Küfür yüzünden kavga etmişliğim var trafikte. Bunun ayrımı nedir? Hadi sen ben öyle park etmeyiz ama şunun aramadığını söylemek içim peygamber soyundan gelmek lazım bence. Yola çıkmış bileti yoldan keserler buna bir gün (tüm videoları kurgu değilse)

OmerAkdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motovloggerlar vardı hem hatalı olup hemde haklıymış gibi kendini savunanlar onları izleyip " ulen dengesiz hatalısın ne laf ediyosun " diyodum. Şimdi birde bunlar türedi. Arkadaş madem sorunun var, madem diyorsun ki bu adam böyle parketmiş. Ara polisi onu geçtim bul güvenliği anons ettir. Senin ne haddine. Eline kamera alan ben yutubır olucam deyip video çekiyor. Sonumuz hayırlı olsun.

Trafikte davar çok. Yanımda kız arkadaşımı gördüklerinde yaptıkları, önüme birden atlayışları En sol şeritte 90 ile gidip ( sellektör attıktan ve orta şeridin boş olduğunu gördükten sonra ) orta şeritten geçip gideyim derken önüme kendini atanlar.. Kırmızı ışıkta durdum diye arkamdan yediğim sellektör ve kornanın, küfürün haddi hesabı yok

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç para yatırdın kanki o kadar izlenmeden

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler