User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Otomobilin aynasini kiran motorcunun vurulmasi.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Otomobilin aynasini kiran motorcunun vurulmasi.

Ãnþallah birileri artýk gözlerini açar... Bir anlýk hareketin yüzünden felç kalabiliyorsun.

Motoperest Offentliche Gruppe | Facebook
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke ibret olsa bu video ortalıkta dolanan tepe kameralı mallara.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte motorlu veya motorsuz farketmez tartışmaya girmeyin. Kaza olduysa zaten tutanakları tutup ayrılmak lazım. Vurmadıysanız da vurmamışsınızdır hay allah deyip devam edin yolunuza. Kimin üzerinde hangi suç aleti var bilinmez. Psikolojik tedavilik bir sürü insan var denk gelebilirsiniz sonuçlarına tüm aileniz ve/veya sevdikleriniz katlanır. Hakli da olsaniz pardon deyip yolunuza devam edin...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haydi şimdi o yol geri versin size sağlığınızı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisi de hakettiğine bulur... Başkasının malına zarar vermek ile onu vurmak aynı magandiligin farklı rengi...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahiden "sadece" motorcuyu suçluyan var sadece... inanılır gibi değil motorcularda silah taşısın camdan içeri sıksın bitsin mevzu olur mu hiç?

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakarya'nın Akyazı, Hendek'i = Brezilya...
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kamera takıp delikanlı takılanları anlamak mümkün değil. Hani gerçekten haklı olsan falan tamam diyeceğim ama sanki bu ayna kırma olayı da çok legal, çok olması gereken bir şeymiş gibi lanse ediliyor. Kimse kimsenin cezasını kesemez. Tamam ben de sinirleniyorum trafikte ona buna bulaşıyorum ediyorum ama sonra aklıma geliyor, yahu trafik polisi bu salakları cezalandırmıyor ben mi cezalandıracağım? Ben kimim? Ceza mekanizması mı?

Peki bu kim? Motorcu ayna kırmakla ceza mekanizması mı işletiyor? Karşı taraf nasıl haksızsa motorcular da bu anlamda haksız. Sağdan soldan görüp böyle özenti hareketlere girince de aha sonuç bu. İyi örneği almak yerine kötü, malca örnekleri alıyoruz. Böyle devam...

Ki burada arabadaki adam sıkıştırmamış bişey yapmamış, motorcu salak salak geçerken konuşuyor. Diğeri de laf atıyor anlaşılan, kafada kamera var ya, delikanlı abimiz dönüyor bi de tekrar muhatap olmaya. Devam et ...tir git işte... Etme bulma dünyası diyoruz biz buna.

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada motorcu mu suçlu arabadaki adam mı bilinmez. Videoda motorcu geri dönüyor ama ne oldu da dönüyor neden dönüyor değer mi orası tartışılır. Şimdi motorcu var motorcu var inanın ben araba sürerken de motorlara özen gösteren bir insanım aynı zamanda motorda kullanıyorum motor sürerken de dikkat ederim bazı motorcu arkadaşlar kafalarında kamera var diye asıp kesiyorlar bazı araç sahipleri de sırf ..nelik olsun diye kafasında kamera var diye motorcunun üzerine kırıp tahrik ediyor. Genelde motorcular suçlanıyor ama şunu unutuyorlar arabada kendini savunabildiğin bir koruman var ama motorda en ufak bir hatanın dönüşü yok bunu bazı insanlar motor kullanmadan ne yazık ki idrak edemiyor. Ben motor kullanmadan da bunun bilincinde olan bir sürücüydüm genelde arabalarla ikili mücadeleye girmem aradan sıyrılıp giderim, muhattap olmam.Burada ki adama yazık olmuş bir anlık tepkisi hayatına mal olmuş.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben başka bişeyi merak ediyorum bu trafikteki yollar hem araç hem motor için degil mi evet tamam bu dogru ama iki şeritli bi yolda seyrederken iki şerittede araç varken iki araç arasındaki boşluk motorcular için açılıp verilmiş bi yolmudur yani demem o ki bu iki aracın arasındandan geçerken motorcu araç dalgınlıgıyla hafif bir manevrada direk motorcuya çarpıyo olabilir o zaman motorcu mu haklı oluyo yani o boşluk motor sürücüleri için verilmiş bir hak mı ?
    PROSTOCK GARAGE

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hem arabacı hem motorcu olarak bu olayı değerlendirirsem, ikiside cezasını buldu diyerek kısaca özetleyeyim kısaca
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorculara yolda saygı gösteriyorum onları fark ediyorum trafıkte yollarını açıyorum. selamlaşıyoruz dat dat korna calıp geçiyolar bunlar güzel şeyler.

ama bu ayna kıran motorcular bence trafiğin teröristi.

canıma kastetti, yok ameliyatlı yerime gelseydi ne olacaktı gibi savunmasıyla milletin aynasını camını kır sonra ateş edilince ovv.

her yolda atlattığımız ama canımıza malımıza zeval gelmeyen trafik olayı için insan dövüp öldürmeye çalışmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

araç sürücüsüde çok normal değil ayna için belki ben adam vurmam ama başkası için bu durum böyle olmayabilir.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten biz insanlar mı diyim yoksa sadece bizim toplum mu diyim hiçbirşeyi amacına uygun kullanmayı bilmiyoruz
    vesselamm
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olayın yaşandıgı yer brezilya dunyanın suc oranı en yuksek gelismis ulkesi ''ciddi bir sanayileri var'' üzerine cok yorum yapmaya gerek yok. ikiside ciddi anlamda cahil akılsız ve maganda diyebiliriz.

motorcuların kamera kullanması esasen sart, diğer araclara oranla cok daha zayıf durumdalar ve koruma mekanizmaları genel olarak yok. kamerayı bir guvenlik onlemi olabilecek sorunlar sonrasında kullanılabilecek bir çözüm yolu olarak goruyorum.

tabi bunu suistimal eden youtuberlar sayesinde kafasında kamera olan motorcuya ayar olur vaziyete geldik.

kamera kullandıgım donemde genelde emniyetten gidenlerin plakalarını cekip ekran goruntuleri ile emniyete ihbarda bulunuyordum o acıdan cok işe yarıyordu
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

By_Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte herkes en iyi şoför, herkes trafik polisi, en iyi rally pilotu, pist şampiyonu... Ama kimsede saygı yok...
    Peugeot 406 sport pack 2.0 16v. It isn't stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafikte motorlu veya motorsuz farketmez tartışmaya girmeyin. Kaza olduysa zaten tutanakları tutup ayrılmak lazım. Vurmadıysanız da vurmamışsınızdır hay allah deyip devam edin yolunuza. Kimin üzerinde hangi suç aleti var bilinmez. Psikolojik tedavilik bir sürü insan var denk gelebilirsiniz sonuçlarına tüm aileniz ve/veya sevdikleriniz katlanır. Hakli da olsaniz pardon deyip yolunuza devam edin...

Herkesin bir olay sonrası ilk yaklaşımı "hayırdır lan?" kalıbından önce "Pardon" kalıbına dönse zaten bu tarz yaşanılan olay sayısı çok aza iner. Ama maalesef insanlar en başta özür dilemekten aciz.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geri dönmesine ne gerek vardı şimdi, bi de üstüne ayna kır.
    laf dalaşı nerelere gelmiş, trafiklik bir durum yok gibi ortada.
    motorcuda silah olsa belki de ateş eden motorcu olacaktı.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki tarafında hatası büyük. Motorcu geri dönerek hata yaptı.

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcular arabacılar diye ayrım yapmıyorum trafikte motosiklet de kullanıyorum otomobilde.

Motosiklet kullanırken bu bizi öldürecek dediğim motorcularda oldu arabacılar da, korna ile selamlaştıklarımda.

Burada ayna kıran motorculaaaaaarrrr diye bağırmaya gerek yok 2 gün sonra aynası kırılan adam el freni ile şekil yapıcam diye evladını hastahanelerden toplarsan bırak aynasını sülalesini bırakmazsın.

Motosiklet sürücülerinin genel olarak beklediği etrafınıza bakmanız ve biraz daha dikkatli bakmanız ( Motosiklet hacim olarak kamyon kadar yer kaplamadığı için görmek için dikkat ister.

Ey arabacı kardeş : Hiç bakmadan yola atlayıp, adamı katletmeye ramak kalmışken camdan çıkıp " yörü get lan " diye bide bağırırsan o aynan kırılır. ( Kusura bakma özür dilerim görmedim/baktım ama göremedim desen bişey olmaz )

Ey motorcu kardeş : motorun anında hızlanıyor diye ara sokakta gazlarken biri önüne çıkarsa " ne çıhıyon lan yoluma " diye dönüp adamın aynasını kırarsan dayak yersin.

Trafikteki sığırlar her türlü aracın içinde olabilir. kimseyle dalaşmaya gerek yok geç git sana bela olmasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler