User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Acceleration ve test videoları yayınlayan Türk YouTube kanalı

omrumtolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Smile Acceleration ve test videoları yayınlayan Türk YouTube kanalı

Abilerim, kardeşlerim ve TechTurkey ailesi hepinize selamlar,

Bu platformda her ne kadar aktif bir isim olmasam da aranızda beni tanıyan 3-5 kişi elbette vardır. Tanımayanlar için küçük bir bilgi vermek isterim. Ortalama 5 yıldır çeşitli otomobil dergilerinde araç testleri yapıyorum ve bir süredir de kendi yayınım olan Turbo Performans isimli yayında bu işlere devam ediyorum. Web sitesi dışında YouTube tarafına da artık ağırlık vermeye başladım. Sizde bana bu konuda destek olursanız sevinirim. Aşağıya kanal linkini ve bir iki video linkini bırakıyorum. İlginizi çekerse abone olup videoları izlerseniz sevinirim.

Sevgiler ve Selamlar,

Turbo Performans Youtube Kanalı

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çekimlerde anlatımda güzel olmuş ama hızlanma videolarını daha risksiz yerlerde yapmalısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çekimlerde anlatımda güzel olmuş ama hızlanma videolarını daha risksiz yerlerde yapmalısın
    Evet o 1 kereye mahsus o şekilde oldu ama haklısın daha fazla özen göstereceğim. Teşekkür ederim güzel yorumun için

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı fiyatı acıklayana kadar cok beğendim. =) güzel iş başarılı olmuş izlettiriyor kendini =)
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı fiyatı acıklayana kadar cok beğendim. =) güzel iş başarılı olmuş izlettiriyor kendini =)
    Beğenmenize sevindim teşekkür ederim. Kanalda daha farklı otomobillerin çeşitli videoları yer alıyor onlarıda seversiniz umarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveet kanala yeni bir video daha eklendi. Hazır yeni video gelmişken buradan da sizlere ufak bir duyurusunu yapayım dedim.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0-100 videolarını aynı konseptle belli bi zaman yapmaya devam edin izlenme sayınız kesnlkle yükselecektir

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omrumtolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveet kanala yeni bir video daha eklendi. Hazır yeni video gelmişken buradan da sizlere ufak bir duyurusunu yapayım dedim.

Gırıs jenerıgınız Benzın TV kopyası olmus,bence farklı ve daha ozgun bırsey bulun.
    Ustuuste aynı test sıkar. 2 adet 0-100 yeterlı olur.
    Top speed guzel deneme ama yolum egımı cok onemlı.
    Araya konusma ekle mutlaka. Ve bıtıs jenerıgıde koy derım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gırıs jenerıgınız Benzın TV kopyası olmus,bence farklı ve daha ozgun bırsey bulun.
    Ustuuste aynı test sıkar. 2 adet 0-100 yeterlı olur.
    Top speed guzel deneme ama yolum egımı cok onemlı.
    Araya konusma ekle mutlaka. Ve bıtıs jenerıgıde koy derım.
    Yapıcı yorumların için teşekkür ederim. Evet Burak abinin kanılındaki jenerik ile benzer bir yapıya sahip fakat inan çok fazla seçeneğin olmuyor ama ilerleyen dönemlerde farklı bir seçenek karşıma çıkarsa elbette onu değerlendirmeyi düşünebilirim ama mevcut hali benzerliklere sahip olsa da daha farklı bir yapıya sahip.

Aslında videodaki hiçbir kare üst üste yapılmıyor. Kimisinde ESP açık kimisinde kapalı veya araç sport modda veya normal sürüş modunda oluyor. Aslında onları videonun başındaki yazı kısmında yazmıştım sanırım süresini uzun tutmadığım için biraz gözden kaçmış veya yeterince açıklayıcı yapamamışımdır.

Topspeed videolarında yolun düz olmasına eğim olmamasına dikkat ediyorum ama yolu gösterme taraftarı değilim nedeni ise ülkemizde yayınlanan videolar yüzünden bile trafik cezası gelebildiğini düşündüğümüzde sanırım bu konuda haklı bir çekinceye sahibim.

Son olarak konuşma bilerek eklemiyorum. Türkiye'den de yurt dışından da izleyen insanlar temel istediklerine ulaşabilsinler diye. Zaten asıl amaç bu video serisinde aracın 0-100 hızlanmasını ve imkan varsa son hızını göstermek olduğu için anlatım yapılacak pek bir durum kalmıyor.

Sevindirici haber son yayınladığım G20 kasa koduna sahip 3 Serisi videosunda artık bir jeneriğe kavuştuk. A'dan Z'ye bütün her şeyi kendim yaptığım için zamanla oturuyor yavaş yavaş.

Bir sonraki videoya da 0-100, topspeed vs kısımları için bir sayaçta eklemeyi düşünüyorum. Onun içinde güzel bir şeyler bulmaya çalışıyorum.

Tekrardan güzel yorumların için teşekkür ederim.

Sevgiler,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0-100 videolarını aynı konseptle belli bi zaman yapmaya devam edin izlenme sayınız kesnlkle yükselecektir
    Umarım yükselir. İstikrarlı bir şekilde içerik üretebilmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Unutmadan kanalda yeni video var onu da sizinle paylaşmak istedim. Bu sefer BMW'nin G20 kasa koduna sahip olan 3 Serisi modelinin videosunu çektim. Yakında da aracın inceleme videosunu yayınlamayı düşünüyorum. Tabii işlerden fırsat bulup montajını yapabilirsem

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızlanma videolarınında şu konsept başarılı duruyor bence

Bmw videosu güzel başladı derken 00.53-01.04 arası ve 01.04-01.10 arası videoyu kapatacaktım 11 saniye uzun ve çok hoş gözükmüyor.İnsanı ileri tuşuna basmaya zorluyor, Sonrasındaki siyah zemine yazı yerine daha farklı bir şey düşünülmeli.

Kafa kamerası ana görüntü, küçük pencerede kadran olsa ve konuşma eklesen (en kötü 30-50-80-90-100 şeklinde saysan bile) daha iyi etkileşim olur izleyenlerle.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hızlanma videolarınında şu konsept başarılı duruyor bence

Bmw videosu güzel başladı derken 00.53-01.04 arası ve 01.04-01.10 arası videoyu kapatacaktım 11 saniye uzun ve çok hoş gözükmüyor.İnsanı ileri tuşuna basmaya zorluyor, Sonrasındaki siyah zemine yazı yerine daha farklı bir şey düşünülmeli.

Kafa kamerası ana görüntü, küçük pencerede kadran olsa ve konuşma eklesen (en kötü 30-50-80-90-100 şeklinde saysan bile) daha iyi etkileşim olur izleyenlerle.
    Bu kanalı bana bir iki arkadaşım daha önerdi. Doğruyu söylemek gerekirse benimde hoşuma gitti. Bir kaç ekipman eksiğim var (örn. ikinci kamera, kafa bandı gibi) onları tamamladıktan sonra bende bu tarza dönmeyi düşünüyorum ama kafamda bir gün Show Haber'de bu videolar ile yapılmış bir haber görme ihtimalinden dolayı çekince yer alıyor. Öyle bir haber olursa devamında ceza vs gibi durum söz konusu olacaktır eminim.

Siyah zemin olayına alternatif bir önerin varsa değerlendirebilirim. Bu konuda herkesin fikrine açığım

Konuşma kısmına pek girmek istemiyorum dediğim gibi ama söylediğinde mantıklı en azından hızı söylemek izleyici olan iletişimi arttırabilir tabii bunu ingilizce yapmayı düşünüyorum yaparsam.

Yazıda atladığım bir yer olduysa belirten sevinirim.

Sana da teşekkür ederim bu güzel ve yapıcı yorumun için

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omrumtolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kanalı bana bir iki arkadaşım daha önerdi. Doğruyu söylemek gerekirse benimde hoşuma gitti. Bir kaç ekipman eksiğim var (örn. ikinci kamera, kafa bandı gibi) onları tamamladıktan sonra bende bu tarza dönmeyi düşünüyorum ama kafamda bir gün Show Haber'de bu videolar ile yapılmış bir haber görme ihtimalinden dolayı çekince yer alıyor. Öyle bir haber olursa devamında ceza vs gibi durum söz konusu olacaktır eminim.

Siyah zemin olayına alternatif bir önerin varsa değerlendirebilirim. Bu konuda herkesin fikrine açığım

Konuşma kısmına pek girmek istemiyorum dediğim gibi ama söylediğinde mantıklı en azından hızı söylemek izleyici olan iletişimi arttırabilir tabii bunu ingilizce yapmayı düşünüyorum yaparsam.

Yazıda atladığım bir yer olduysa belirten sevinirim.

Sana da teşekkür ederim bu güzel ve yapıcı yorumun için
    Eleştirimi yanlış anlamadığın için ben teşekkür ederim. Toplumca bu konuda fazlasıyla gerideyiz çünkü.

Siyah zemin yerine çok hoş bir alternatif vardı aslında ama bulamadım şuan. @Automann-TV, @AutoTopNL, Berlin Tomek gibi kanallardan birinde kayan bir yazı kullanıyordu ve çok şık duruyordu. Hatta bir golf7r videosunu hatırlıyor gibiyim ama bulamadım şuan.

İngilizce içerik konusu çok önemli. İmkanın varda yapmazsan kesinlikle pişmanlığını yaşarsın ileride

Birde şunu ekleyeyim Instagram kitleyi sürekli etkileşimde tutabileceğin en önemli yer. Şuan ciddi eksiklik var orada. Youtube'a her gün video koyup, yorumlarda etkileşim pek mümkün değil, kolayda değil. Orayı ihmal etmeyin derim.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştirimi yanlış anlamadığın için ben teşekkür ederim. Toplumca bu konuda fazlasıyla gerideyiz çünkü.

Siyah zemin yerine çok hoş bir alternatif vardı aslında ama bulamadım şuan. @Automann-TV, @AutoTopNL, Berlin Tomek gibi kanallardan birinde kayan bir yazı kullanıyordu ve çok şık duruyordu. Hatta bir golf7r videosunu hatırlıyor gibiyim ama bulamadım şuan.

İngilizce içerik konusu çok önemli. İmkanın varda yapmazsan kesinlikle pişmanlığını yaşarsın ileride

Birde şunu ekleyeyim Instagram kitleyi sürekli etkileşimde tutabileceğin en önemli yer. Şuan ciddi eksiklik var orada. Youtube'a her gün video koyup, yorumlarda etkileşim pek mümkün değil, kolayda değil. Orayı ihmal etmeyin derim.
    Evet haklısın bizde herkes yapıcı eleştiriyi kötü yorum olarak algılayıp karşı atağa geçtiği için çoğu zaman insanlar yorum yapmaktan çekiniyor.

Söylediğin kanallara ve içeriğe ilk fırsatta bakıyor olacağım.

Türkçe içerikle bir yere kadar ilerleyebiliyorsun maalesef ama ingilizce içerikle tüm dünyaya hitap edebildiğin için benimde tercihim o yönde olacak ama ingilizce bir otomobili anlatabilmek için daha 40 fırın ekmek yemem lazım yabancı dil konusunda

Instagram benimde aslında ilgilenmeyi çok istediğim ama nedense kendimi bir türlü adapte edemediğim bir platform

Umarım ona da hızlıca adapte olabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi akşamlar

İşlerden dolayı uzun bir süredir (ortalama 4 ay kadar) kanala yeni video atamıyordum. Bugün fırsatını bulur bulmaz hemen eldeki çekilen videolardan birini montajladım ve kanala yükledim.

Forumdaki üyelerin bahsettiği bir kaç şeyi düzeltme fırsatı buldum daha da geliştiricem ilerleyen dönemlerde ama son zamanlardaki iş yoğunluğumdan dolayı bir türlü fırsat yaratamadım. Yeni videonun linkini aşağıda paylaşıyorum.

Umarım hoşunuza gider. Elden ele paylaşarak bana destek olursanız da çok mutlu olurum.

Herkese sevgiler ve selamlar,

Not: Videolar ile yapacağınız her türlü yorum benim için çok değerli. Her ne kadar bir çok insan eleştiriyi kaldıramasa da ben eleştirilerin bir insanın veya işin gelişimi için önemli olduğunu düşünüyorum.

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giriş Benzin TV ile aynı olmuş. Videoya başlayınca aklıma sadece BENZİN TV geldi. Kendine özgü bir intro geliştirmelisin.

Video geçişlerinde ESP kapalı yada açık olduğunu bence ekranın alt köşesinde belirtebilirsin.

Akan görüntüyü keserek siyah ekran girmek çok iyi olmamış.

0-100, 0-160, 100-200 gibi süreleri yine ekranın bir köşesinde gösterebilirsin.

Ben genelde aşağıdaki kanalı izliyorum bu tarz testler için.

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giriş Benzin TV ile aynı olmuş. Videoya başlayınca aklıma sadece BENZİN TV geldi. Kendine özgü bir intro geliştirmelisin.

Video geçişlerinde ESP kapalı yada açık olduğunu bence ekranın alt köşesinde belirtebilirsin.

Akan görüntüyü keserek siyah ekran girmek çok iyi olmamış.

0-100, 0-160, 100-200 gibi süreleri yine ekranın bir köşesinde gösterebilirsin.

Ben genelde aşağıdaki kanalı izliyorum bu tarz testler için.

Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim.

Sanırım bir yanlış anlaşılma var onu düzeltmek isterim. Yayınladığım bu video serisi 0-100, 0-160 çekimlerinin yapıldığı bir video serisi.

Giriş kısmında yer alan intro Benzin TV ile aynı değil benzer ama otomobil ile ilgili bir iş yaptığında emin ol çok fazla seçeneğin olmuyor. Sonuçta hepimiz hazır temalar üzerinden ilerliyoruz ama değiştirme kısmını düşüneceğim.

O siyah ekran olayını değiştirme olayını düşünüyorum oraya güzel bir geçiş ekranı yapıcam ama biraz zamana ihtiyacım var

ESP açık veya kapalı olarak siyah ekran üzerinde yazıyor

Son olarak önerdiğiniz kanal inceleme kanalı ve içeriği. Bende inceleme videoları yayınlıyorum ara ara ama konsept biraz daha farklı bu noktada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet videoları hazırlarken daha fazla özen göstermeye devam ediyorum ama bu süreçte de mevcut videoları yayınlamaya devam ettiğim için şimdilik çok yeni olmayan bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Toyota C-HR Hibrit'in makyajlı versiyonu. Aslında bu otomobilde mekanik anlamda bir yenilik yok. Makyaj öncesi versiyon ile her şeyi aynı ama keşke 2.0 litrelik motor ülkemize gelse de onu kullanmak şansına sahip olabilseydik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler