User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Pioneer Dj History

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Pioneer Dj History

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim dj lik hayatıma CDJ 500 2 ıle basladım cd okumaz kapak kapanmaz degısık bı cıhazdı su an usb takıyorsun bpm lerıne kadar kendı ayırıyor teknolojı cıdden cok gelıstı bu konuda
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim dj lik hayatıma CDJ 500 2 ıle basladım cd okumaz kapak kapanmaz degısık bı cıhazdı su an usb takıyorsun bpm lerıne kadar kendı ayırıyor teknolojı cıdden cok gelıstı bu konuda
    evet abi aynı şekilde waveformda mesela controllerda bilgisayarın ekranında parçanın tüm trafiğini döküyor ordan takip ederek rahatça çalınıyor,ama eski cihazlar bir başkaydı bende ddj1000 var bildiğim kadarıyla djm750 ve nexus player birleşimi diyebiliriz yeni yenidir tabi ama ben şahsen cdj1000 zamanlarında çalmak isterdim şimdi parça düşürmekte çalmakta kolaylaştı eskiden az ve özdü belki herşey ama o zamanlar başkadır bence.şu an dünya geneli bu iş çok yaygınlaştı iyisiyle kötüsüyle bir sürü dj var ben şahsen seviniyorum istanbuldada clubler dolup taşıyordu bu pandemiden önce baya iyi mekanlar var bir çılgınlıktır gidiyor elektronik müzik ilerde çok daha iyi yerlere gelicek bence şu anda zaten baya iyi gidişat.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler