User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Satılık 2015 BMW 3.20i ED Sportline

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Satılık 2015 BMW 3.20i ED Sportline

Araç 2015 model olup geçen sene 2017 Ağustos'ta 30 küsür bindeyken DOD City Esenyurt'tan aldım. Şuan 67.000km'de.
    Ben aldığımda tüm bakımları eksiksiz Borusan'da yapılmıştı. Ben de aynı şekilde devam ettirdim.

Son bakımına 3.000km önce girdi balatalara kadar kontrol edildi. Tek bir problemi (motor-şanzıman aklınıza ne geliyorsa) yoktur.

Üzerinde rft Bridgestone Blizzak'lar var. Bir set yazlık Goodyear Excellence RFT yanında verilecektir.

Eski plakası 34JT7407 beğenmediğim için değişiklik yaptım güncel plaka 34AAS339'dur.

Bende hiçbir hasarı olmadı, aldığımda sağ tarafta ki 4 parçasında lokal boya vardı öyle de duruyor
    Araçta tramer kaydı yoktu, ta ki eşim başka bir aracın aynasını bizim ayna ile vurup kırana kadar, şuan mebla yazmayan bir trameri mevcut, bizde hiç bir hasar olmadığı ve kusur bizde olduğu için sanırım böyle çıktı.
    BMW'ciler üzerinde ki böbreklerin orjinal olmadığını anlar, orjinallerinin bir çıtası kırık olduğu için değiştirdim evde duruyor onlarda.

Araç'ta HIFI ses sistemi mevcut, bazı sportline'larda bulunmuyor bu özellik.

Kalan donanımları zaten bu aracı almak isteyenler az çok biliyordur, elektrik hafıza, katlanır aynıa, geri görüş vs.

Araç metalik beyaz olup opak beyazlarla karıştırmayın lütfen ciddi farklı duruyor diğerleri ile.

Bu arada araçta deri koltuk yok racaro kumaş mevcut, sportline'larda koltuk ısıtma olmadığı için deri koltuk olmaması hoşuma gitmişti alırken.

Fiyatım 152.500TL'dir. Ufakta olsa pazarlık yapabiliriz.

Nakit olarak satılıktır. Takas vs yapılmayacaktır.

Telefonum 0542 212 doksenyedi on

Ahmet Güneş

Konu _AS_ tarafından (08-01-2019 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelll...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncell.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler