User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Astra H Manuel Dizel 2008

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra H Manuel Dizel 2008

aracınımı 2 senedir kullanmaktayım. 132000 km de. 1.3 dizel yakıt ve vergi bakımından çok makul bir araç. hasar olarak sadece sol ön çamurlukta park halindeyken ufak bir kaza sonucu 1 karış boya vardır vede bu kazada ayna değişmiştir. buna bağlı olarak 900tl civarı bir hasar kaydı çıkıyor. onun harici herhangi bir boya değişen durumu yoktur. 2 senedir kaskolu binmekteyim çok şükür ihtiyacım olmadı.
    araç olarak bakımlarını zamanında yaptırdığım gidişi çıkışı gerçekten diğer astralara göre farklı olan bir araçtır. 10000km önce egr manifold boğaz kelebeği temizliği yaptırdım. bu bakımdan gidişi çekişi alt devirlerdeki ivmelenmesi çok memnun bırakmakta.
    donanım olarak enjoy donanım donanımdır. ama üstüne kendi eklediğim eklentiler vardır.
    ekranı orjinalde 2 satır düşük çözünürlükte bir ekranı ben bir üst gid ekranda değiştirdim.
    kapılarda audison prima apk hoparlör vardır.
    araçta hız sabitleme park sensörü otomatik camlar (llumar cam filmi mevcut) orjinal kol dayama mevcuttur.
    araç ankara etlik yada optimum avm den görülebilir.
    muayenesi 2020 aralığa kadar vardır yeni yaptırdım. 2019 un 2 vergisini ödedim.
    alıcıya sadece mazot koyup bimek vede rutin bakımları zamanında yaptırmak düşüyor. yedek anahtar kitapçık opel kart hepsi mevcut ilk 90bin servis bakımlı araç
    takas düşünmüyorum. ilan no 657789996 iletişim 0536 376 96 25 fiyat 49750 tech den gelene daha iyi bir rakam olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç satılmıştır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler