User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Model yükseltmek için arabam satılık 1.3 Multijet PUNTO

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb Model yükseltmek için arabam satılık 1.3 Multijet PUNTO

Aracımda oldukça fazla modifiye var.. Oğlum meraklısı olduğu için son bir yıl içerisinde çok fazla özellik ekledi..
    Model yükselecek zaman geldi.
    60.000 Lye kadar araç arıyoruz. 2013 ve üstü Astra, polo , golf , focus , honda , vb. benzinli ya da tüplü olabilir..

Meraklısı olur diye burada da paylaşmak istedim.

TÜM MODİFİYELER 26 YAŞINDAKİ OĞLUM TARAFINDAN YAPILDI. TANIMLAMALAR ONA AİT

2011 model Araç 1.3 grande multijet active pakettir ama emsallerinden farkı ;

Tüm camlarda amerikan çizilmez cam filmi vardır.Vizeden geçer herhangi bir sorun yoktur.

15 inch Porsche jant

Cruze Kontrol kendi isteğim üzerine yaptırdım normalde bu paketlerde sadece alt yapısı olan ama kullanılamayan bir özelliktir.

Alman malı orjinal Vogtland yay 5m

Ayarlanabilir Amerikan Park modülü

Şimşek etkili led zenon

Sis farı

Abart spoiler ve marşpiyel ve ön ek

Kol dayama

Forx 5.5 inç Android Multimedya Sistem

Powerbass amerikan marka full ses sitemi compenant ve tweeterları

Mono ve Stereo çift amfi bulunmaktadır. Sesin güçlü ve temiz olması için kapasitör bulunmaktadır.

Amerikan yapımı 20 cm bass bagajda yer almaktadır.( Ufak bir video ekledim.)

Araç özel ses sistemi olduğu için tavan hariç full yalıtım yapılmıştır.

Müziğe önem veriyorsanız kesinlikle sizi tatmin edecektir.

Araç grande kasa olmasına rağmen sıfır evo stop taktım ve makyajına önem verdiğim için sıfır far takımı aldım yani ön ve arka stop ve farlar sıfır gibidir çizik dahi yoktur üzerinde. Orjinal stopları bende mevcuttur isteyene grande stoplarıyla verebilirim.Ben aracın görüntüsüne önem verdiğim için masrafdan kaçınmadım.

Yine tavanını özel piano black malzemesi ile kapladım. İsteyen olursa tavanın kaplanma anındaki fotograflarıda mevcuttur.

Aracıma ayda bir Meguiars marka cila ile cila uygulaması yapılmaktadır.

Aracıma Dr ecu tarafından soft yazılım atılıp 90 hp gücündedir.

Aracın motor yağı her 7 bin km de değiştirilip castrol magnetec 5w30 tam sentetik yağ kullanılmıştır.

20 bin km de Liqui molly enjektör temizleyici kullanılmıştır.

Aracın bakımları İzmir 6. Oto sanayi Çağdaş Oto tarafından yapılmaktadır bilenler bilir.

Aracım kapalı otopark arabasıdır.

Son susturucu kesilmiş haldedir. İsteyen olursa Orjinal susturucusuyla teslim edebilirim aracı.

Aracın 2020 yılının sonuna kadar vize sorunu yoktur.

Aracın plakası açıktır isteyen sorgulama yapabilir. Aracımın sol ön çamurluğu orjinaliyle değişmiştir.İsteyen olursa fotografları mevcuttur.

Sağ arka kapıda fileto altında temizlik aracının sürtmesinden dolayı bel altı temizlik boyası vardır arabanın görüntüsüne önem verdiğim için yaptırdım isteyen olursa onunda fotografları mevcuttur.

Aracımı seviyorum ve model yükselteceğim için satıyorum.

FİYATI : 44 400 TL . küçük bir pazarlık payı var.

Konu AyBEROZ tarafından (05-03-2019 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: fiyat güncellendi.
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler