User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 91 Volkswagen Golf 1.6 GTD - Turbo Dizel Coupe

wonderkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

91 Volkswagen Golf 1.6 GTD - Turbo Dizel Coupe

Merhabalar , araç kasa olarak GTİ dır , zamanında turbo diesel olarak swaplanıp ruhsata işlenmiştir. Koltuklar , 4 disk fren gibi özellikler GTİ dan kalmadır. Km olarak şuan 450.000 KM gözüküyor ancak bir süredir km göstergesi arızalandı , fazlası var eksiği yoktur km olarak. Değişen kasa durumunu bilmiyorum , boya komple var , ben yakıtı için aldım ve aldığımda kötü durumda olan yerlerini ufak ufak toparladım şuan çok şükür motor olarak sorunsuz, kasa olarak 4 / 4 ' lük diye bir iddiam yok zaten yazdığım rakamda Doğan , Şahin rakamlarından düşük o yüzden rakam sondur pazarlık için iletişime geçmeyin lütfen. Yakıt olarak merak edenlere 30 kuruş bir mazot gideri var 30.05.2019 tarihli mazot fiyatları ile. Benim aldığımdan beri yaptıklarımı yazmam gerekirse ;

- Tüm sıvı bakımları yapıldı , rot ve balans ayarı sıfırdan yapıldı. V kayışı 0 değiştirildi
    - Orjinal HELLA kara stoplar takıldı rakamını zaten arabayı bilenler bilir.
    - GTI Fabrika ölçüleri ile birebir 14 BBS jantlar ve lastikler takıldı
    - Komple pasta cila yapıldı , kaput güneş yanığıydı sıfırdan boyandı
    - Far camları kırıktı , sıfır far alındı ön taraf düzenlendi
    - Ön cam komple çatlaktı , sıfır cam alındı takıldı
    - Piooner USB , AUX teyp ikinci el olarak elimde vardı onu taktım , sıfır olarak kapılara 2 adet yuvarlak piooner , arkaya anfi ve 4 adet 600 lük Oval Piooner kabin takıldı.

İletişime geçecek arkadaşlardan ricam satışın acelesi yok bu yüzden 28 yaşında araba aradığınızı unutmayın hatasız arıyorsanız Golf 7 lere bakabilirsiniz , ya da Golf 2 olarak komple restore edilmiş araçlarda 30- 35 bin tl bandında var onlarıda değerlendirebilirsiniz . Takas Golf 3 GTİ veya Golf 4 ile olabilir.

Sedat AKDOĞAN - 05335745625
    Fiyat : 17.000 TL

Civic SiR

wonderkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satılmıştır silinebilir
    Civic SiR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler