Selamlar

İlk kez başıma geldiği için bu tarz işler nasıl olur nasıl yapılır bilmiyorum.Bu aşamada destek olan olmaya çalışan herkese teşekkürler
Aşağıda detaylarını belirttiğim aracım satılıktır.Aracın motor kısmında sorun yok ama çalıştırmayı denemedik.
mümkün olduğunca detaylı resimleri çekmeye çalıştık.Aracın geçmişi gayet güzel ve kazasızdır.
Aracın detayları aşağıdaki gibidir
1996 model 117,000 Km de. Klimalı airbagsiz otomatik vites.Km geçmişi mevcut.Araç yeni komple boyalıdır boya öncesi sonrası tüm videoları mevcuttur

Bu araç için istediğim fiyat 15,000 TL dir.Pazarlık yapmak isteyenler için fiyatım 16,500 TL dir.Araç bu parayı edermi bilmiyorum ortalama yada toplam hasar ne tutar onuda bilmiyorum.Buradan gelecek paraya ihtiyacım yok ama 15,000 TL aşağıdı beni mutlu etmez.
Aracı 33,000 TL ye alıp hatrı sayılırda masraf yaptım.Kendimce hakkının bu olduğunu düşünüyorum.Daha fazla eder diyen aklından geçiren olursada alıp hayrını görebilir benim istediğim son ve tek fiyat 15,000 TL dir

Ne sorulur bilmiyorum ama aklınıza gelen benim atladığım şeyler varsa sorun.İşlemler satış vs nasıl yapılır onuda bilmiyorum

Resimler aşağıdadır