User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Mercedes W207 E250 Coupé 2011 Beyaz içi bordo

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mercedes W207 E250 Coupé 2011 Beyaz içi bordo

Araç 2011 Model beyaz-içi bordo AMG E2 Paket otomatik koltuk arka perde koltuk ısıtma hafızalı koltuk yorgunluk asistanı bluetooth keyless go arka dijital klima gibi özelliklere sahip Türkiye de örneği varsa da çok nadirdir özellik bakımından sadece harman-kardon ve koltuk soğutma yok.

Tüm bakımları yapıldı a-dan z ye hiç bir eksiği yoktur çok hassas ve titiz binildi ilk sahibi bir doktor hanımefendiymiş ondan alan tanıdığı vasıtasıyla ben tanıdığından aldım çok memnunum iş gereğiyle satıyorum.

Ön-Arka tampon değişmiş buna bağlı 2 parçadan 6.000 TL tramer vardır ve arka sağ farın orada avuç içi kadar lokal boya vardır başka hiç bir değişen ya da boya yoktur.

KM 145.500 de aktif kullanılıyor 146.000 sayın. ( 10 güne istanbula gideceğim 1000 km ekler üstüne. )

Hiç bir masrafı yok altını çiziyorum lastik alt takım ön takım amortisör kuleler yağ bakımı sıvı bakımı mekanik bakım detaylı temizliği vs vs hepsi yapılmıştır.

Fiyat : 280.000 TL ( çok pazarlık düşünmüyorum gayet memnunum araçtan 2. araç olarak duruyor bir iş için satmayı düşünüyorum forumdan gelene ufak ikramım olur. )

Araç : Kayseri de fakat 10-15 gün içerisinde İstanbul'da olacak 2 yerde de görülebilir.

3 - Hızlı Resim
    5 - Hızlı Resim
    6 - Hızlı Resim
    9 - Hızlı Resim

Not : Bu kasa araç almayı düşünen arkadaşlara tabii ki yardımcı olurum 3.bu kasa aracım ve piyasadaki çoğu aracı biliyorum bütçenize göre sorularınıza severek yardımcı olurum
    Konu ChuckBartowsKi tarafından (25-08-2020 Saat 12:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Fotoğraflar.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler